John Wick (2014)

Očekával jsem hláškujícího hlavního hrdinu a celkově prostě akčňák třeba s trochou nadsázky, ale neni tomu tak..bohužel, Keanu je topornej a rozhodně na mě nepůsobil dojmem tahouna filmu. Sice je to hezky noirový, s komiksovým přesahem a plný parádních instant headshotů, ale nic víc. Po chvilce nastane nuda a celý to rozsekne finále, který taky za moc nestojí.

Oggy a škodíci (1998) (seriál)

Né zas tak úplně zábavný, ale za ty jména švábů (marky, joey, deedee) si to ty tři stáry zaslouží, protože je vidět, že tvůrci prostě věděli, co je kvalitní punkrock.

Kouzla Davida Blainea: Magie na ulici (1996) (pořad)

David Blaine je asi ten nejhorší kouzelník, co se týče interpretace kouzel a to je možná hlavní důvod, proč prostě ty složitější kouzla nežeru, respektive nežeru to, že ono špatně hrající obecenstvo neni součástí triku a že to nebylo předem domluvený. To s tim kelímkem plným kafe/drobnejch to byl vrchol vší trapnosti.

Pawn Shop Chronicles: Historky ze zastavárny (2013)

První story byla prdel, druhá celkem vostrá a pro mě zároveň i nejlepší. Byl bych fakt hodně spokojenej, nebejt tý poslední, která prostě celkovej dojem z filmu totálně zkurvila a prostě zanechala takovou tu divnou pachuť a otázku "proč tam vlastně je, když tam vůbec nezapadá?"! Je to k nasrání o to víc, protože i dialogy ze zastavárny mezi jednotlivejma příběhama byly geniální, z nichž byla samozřejmě nejlepší ta o černošským pornu (jako bych se slyšel). Jinak zajímavý pro mě bylo vidět Kevina Rankina (Breaking bad) v druhý roli a zase s hákovým křížem na krku, až jsem si chvilku říkal, jestli nakonec neni ta kéra pravá :).

Equalizer (2014)

Pooomalýý a vláčný tempo, finále na hovno, ale poučný..už vim, že v Bauhausu semtam vychovaj Robina Hooda, kterej se neštítí ani lobotomie AKU vrtačkou, takže je lepší tyhle lidi nenasrat.

Zmizelá (2014)

Tak Ben Affleck už zase hledá Amy, akorát to tentokrát neni tak záživná podívaná jako minule pod taktovkou Kevina Smithe. Gone girl je bohužel první Fincherův film, kterej ohodnotim hůř než za čtyři, a to hlavně pro to, že mě to nedokázalo pořádně vtáhnout, ba naopak jsem sledoval čas a říkal si kdy už to skončí. Byť je ten veškerej hnůj kolem únosu dobrej, něco tomu prostě chybělo.

Interstellar (2014)

Hlavní myšlenka filmu je opravdu odzbrojující, a aby bylo jasno, nemyslim tu o záchraně lidstva, ale tu, která vás asi slušně překvapí..teda aspoň u mě to tak bylo. Emocionálně taky hodně slušný, po herecký stránce taky, i přes tu dýlku to nenudí, ba dokonce to pěkně odsejpá, ale nedokážu prostě polknout ten knedlík v podobě tý linie s Damonem. To tam prostě vůbec nesedělo a narušilo mi to zbytek sledování. Ale je vidět, že Nolan si poradí snad s čimkoliv.

Experiment (2010)

Nevidim žádnej obrovskej rozdíl mezi originálem a remakem, snad jen ty konce se liší. Takže se dá americká verze považovat za celkem v pohodě film, pomineme-li teda fakt, že je remake totálně zbytečnej. Z principu ale doporučuju originál, protože byl prostě první. Ale pokuď máte rádi Whitakera, tak se tomu nebraňte, protože tady je skvělej.

Warrior (2011)

Tak můžu směle konstatovat, že i na podruhý jde o maximální filmovej a emocionální zážitek. Drsnej a skvěle vygradovanej film, s doslova kulervoucím a proslzeným finále, kde Hardy a Nolte hrajou jak z jiný galaxie. Sice je to celý jedno superobrovský klišé, ale přece neskutečnej náser...šup s nim do TOPky.

The Scribbler (2014)

No proč ne..Jde k mýmu překvapení o celkem solidní a vskutku netradiční podívanou. Ač je teda konec, ve srovnání s celkovým průběhem filmu, malinko víc scifoidní. Katie Cassidy je ovšem kurevsky sexy a spatřit jméno Sasha Grey v titulkách patřící filmu, kde nejsou vidět jakýkoliv genitálie, to fakt dokáže člověku vyloudit přiblblej úsměv na ksichtě.