Teletubbies (1997) (seriál) odpad!

Tady nelze použít jiné slovíčko než "BRAINWASH". Jsem si na sto procent jistý, že kdybych měl dítě, zakázal bych mu se na to divát. Bál bych se, že z něho vyroste psychopat... proč sakra musejí všecho opakovat stále dokolečka?!!

Hip Hap Hop (1992) (pořad) odpad!

Je divné, že ačkoliv byl tento pořad určen asi mladšímu publiku, tak mě prostě nikdy nezaujal a nebavil...

Bludiště (1997) (pořad)

"A teď otázka za dva bludišťáky"

Pokémon (1997) (seriál)

Úplně nejmaximálněší brainwash. Přesto však období svého života, které souviselo s pokemony považuju za velmi pěkné.

1 proti 100 (2006) (pořad)

Jedna z nejzajímavějších znalostních soutěží jaká se kdy objevila na televizní obrazovce. Upřímně moc nechápu, proč šla vlastně tak rychle do kytek. Přinášela napětí, zábavu, spád a soutěžící opravdu musel dokázat, že je borec a že si výhru zaslouží.

Nejslabší! Máte padáka! (2002) (pořad)

Tuto soutěž považuju za jakousi vylepšenou verzi "Chcete být milionářem?". Přináší napětí, zábavu, ale hlavně má oproti milionáři mnohonásobně rychlejší spád, což je pro televizní soutěž maxilmálně potřeba. Škoda jen, že byla až moc založena na urážkách a zesměšňování, čímž se de facto velmi rychle okoukala.

Chcete být milionářem? (2000) (pořad)

Když jsem byl menší, tak mě tato soutěž docela bavila. Zamyslím li se nad ní zpětně, uvědomuju si, jak je vlastně o ničem. Koukat na někoho 20 minut, jak přemýšlí, jestli zvolit variantu "A" nebo "B" není to, co od televizní soutěže očekávám.

Riskuj! (1994) (pořad)

Jedna z mých nejoblíbenějších televizních soutěží. Škoda, že už se nevysílá. A hláška "Zdravím přátele drobného hazardu" je pro mě kultovní

Áčko (1997) (pořad)

Na svou dobu to nebylo úplně zlé.

Pelíšky (1999)

Můj nejoblíbenější český film. Zábavný, smutný, prostě úžasný. Ta bezmoc, která se mě vždycky na konci zmocní, je nepopsatelná. A to jsem to osobně díky bohu nezažil.