Občanský průkaz (2010)

Skvělé...dětští neherci o několik tříd lepší než ti z růžové ordinace, herci nejsnesitelnější za posledních pár let (Aňa G.), krásná Kristýna B.-L. a zábava od začátku do konce, kde jim to fakt věříte. Závěrem milý soudruzi bych napsal: "Splužačce nosit pětky denně domů, nemusí být zlozvykem, zvláště přihlédnem-li k tomu, že je nosíš pod trikem."

Avatar (2009)

Dobře, když půjdu do hloubky, ihned zjistím, že se v ní z filmu téměř nic nenachází. Ale opravdu na tom záleží, když vezmu v potaz neotřesitelný fakt, že v mi Avatar dopřál dosud nejlepší zážitek v kině? Žádný jiný film mě nevtáhl do svého světa (nikoliv děje) jako Cameronův poslední masterpiece, a ani jeho další ne3D shlédnutí na malé obrazovce, kde už se kdovíjak velkého zážitku nedostává, na tom nice nezmění.

Cesta (2009)

Turistický průvodce po post-apokalyptické Americe. Nechoďte po cestě, jinak vás čmajznou a sežerou. Běžte přes pole nebo přes lesy až do země zaslíbené. Malé upozornění, až se tam vychrtlý Aragorn dostane, možná budete rádi, že už to máte za sebou. Smutný, atmosférický film o ničem.

Domov aneb Kam směřuje naše cesta (2009)

To je tak, když na to jdete v rámci školy do kina a polovina lidí včetně vás u toho spí :-D Vizuál pěkný, Svěrák otravný, poselství průměrné.

Glee (2009) (seriál)

Protrpěl jsem první díl, u něhož jsem po chvíli dokázal přemýšlet jen nad tím, jak bych všechny, kteří pobíhají před kamerou, hodil do nějaké hry ala Saw a díval se jak se navzájem mordují. Muhehehe.

Higaši no Eden (2009) (seriál)

Animované dráma pro nejmenší bez snahy vyhnout se klišé, budovat napětí nebo jen vykreslit postavy víc než jen primitivní figurky. Ohromný potenciál námětu zahozen, škoda, snad příště.

Stmívání (2008)

Čím dál častěji u filmů přestávám tolerovat přítomnost klišoidních scén, které jsem už někde předtím stokrát viděl a oni to tam furt perou, protože u teenagerů, kteří toho zatím moc neviděli, to prostě funguje. Člověk pak vidí prvních pět minut filmu a dokáže si domyslet zbytek...ztráta času na takové braky. Twilightu jsem se vyhýbal jako čert kříže. Knížku jsem dokázal číst jen pár stran a filmy jsem ignoroval. Upřímně, o nic jsem nepřicházel, ale nakonec musím přiznat, že ztráta času to nebyla. Sice se tam v podstatě vůbec nic nestalo, ale příjemně to odsýpalo a žádná ze scén mě vyloženě nevytáčela. Snad jen Kristen je herecký prkno,ale to ji dokážu odpustit.

Zohan: Krycí jméno Kadeřník (2008) odpad!

POZOR, MŮŽE OBSAHOVAT VULGÁRNÍ VÝRAZY: Díval jsem se na to nemocen v horečkách 39°+ a myslel si, že pohodová nenáročná komedie, u které nemusím moc přemýšlet, bude to pravé. Nejen, že se mi udělalo ještě hůř, ale ještě mi během sledování dočasné kleslo IQ a nemohl jsem za boha přijít na to, jak se někomu taková hov*dina může líbit. "Čau, jsem Zohan a ošukám vše, co mi přijde do krámu, protože chlupatýho ho maj stařenky nejradši". Takové gagy jsou jen ta nejsmradlavější špička hnoje. Tak absurdně trapnou nucenou nevtipnou kopu sraček už nikdy nechci vidět. NIKDY! P.S. Sandlera mám rád a Chriqui je fakt kus :-P, takže u tohoto filmu fakt nejde o předpojatost.

Co nás čeká v budoucnu (2007) (TV film)

Má to podobnou vypovídací hodnotu jako vize budoucnosti v minulém století. Velice přehnané a díky mnoha proměnným nelze jistě předvídat, kterým směrem se vývoj technologií bude ubírat. Ani ne polovina věcí se tu ukáže za více než 2x tak delší dobu než avizují...

Jak nežít svůj život (2007) (seriál)

Skvělý, úžasný, geniální, excelentní, vynikající, inteligentní, bezvadný, výborný.....pokud se vám nepoučitelný flákač Don Danbry hned napoprvé nezprotiví, tak je to jeden z nejlepších seriálů na zvednutí nálady.