Paranormal Activity (2007)

pre ludi, co si samy myslia, ze maju doma ducha je to tazko hororova zalezitost :D :D..pre ostatnych celkom trapne

Mistři hrůzy (2005) (seriál)

tazko hodnotit niektore hrozne, niektore fajn

451° Fahrenheita (1966)

...Im Jane Austens Pride and prejudice ...Im Jane Austens Pride and prejudice -Both of you are the same book? ...My brother is volume one ...My brother is volume two ...Its a great pleasure to meet you we call the first one pride, the other prejudice..i dont think they like it much :D :D musim popremyslat aku knihu by som si vybrala :D

Pozor na Harryho (1997)

moj prvy film od woodyho, zrejme nie najstastnejsia volba...prilis ukecane na moj vkus a nejak zvlast ma to neoslovilo

Zvláštní dny (1995)

skutocne sa mi to nepacilo, mozno byt chlapom bola by hviezda navyse za tu fetku Juliette Lewis, ale bohuzial skor ma srala

Kafe a cigára (2003)

niekedy celkom slusne kukanie, vacsinou strasna nuda

Temný obraz (2006)

chybal mi tam nejaky naboj, myslienka, nieco, co by ma zaujalo..ani ta animacia sa mi prilis nepacila a tiez nie som moc na tie drogove domky and so

Ergo Proxy (2006) (seriál)

jeziskove huslicky, to bola dobra blbost..obavam sa, ze mi od zufalstva spachalo niekolko stovak neuronov samovrazdu..mozno ak by ma niekto dopredu upozornil, ze typci, co to spraskali su zrejme silnymi obdivovatelmi Cakania na Godota, tak by som brala EP z inej perspektivy a ani by ma tak neprekvapili dialogy, ktore su v zasade vzdy aspon o cosi absurdnejsie ako predchadzajuce. A hlavne by som az do poslednej minuty necakala s otazkou na perach: Whats the fucking point?! Silno odporucam paraniodnym vrtopichom so silnym zmyslom pre kombinatoriku, ti si tam urcite tu hlboku skrytu pravdu najdu... hviezdy za show s milion bodmi, Pinot, autoravov (na robotov mam fetis), supermarket ofelia a v neposlednom rade za mesto plne vysavacov a inych ci uz kuchynskych, zahradnych alebo dopravnych strojov bezo zmyslu.. heheej :D :D nejak si tu citam o poslednej vete ...nejaka je vychvalovana, u mna sa opat opakuje znamy vzorec : odmietam sa posrat z jednej vety v poslednej minute... ale inak ziraaam, ziiraaam a cumim ja mam asi vazne uz v tej hlave vyprasene a vysate dokopy, ked sa tak v maloktorom komentari vidim :D :D najlepsi je ten od uzivatela, co ma v profile obrazok Im awesome You cant deny It :D :D

A.I. Umělá inteligence (2001)

myslim, ze v oblasti scifi som velmi nenarocny divak...proste si nemozem pomoct staci mi nejaky ten android alebo mimozemstan a som spokojna :D povedzme, ze Spielberg nebude nijaky genius, ale ak da do filmu robota, tak mu to odpustim :D :D