• Thriller

Tomb Raider (2018)

Naprosté překvapení. Mladá, zranitelná drsňačka předčila mé očekávání. Bylo to lidské, poutavé, napínavé, plné extáze. Moc pěkné.

V pasti (2018)

Film je pro mě hodně srovnatelný s Tichým místem. Ovšem tohle mě bavilo trochu víc. Už jen to, že být potichu je na hovno, ale to, že venku, mezi těmi bubaky, musíte jít poslepu, to je hrozně tísnivé už tak. Vytváří to úžasnou atmosféru. Slepota je hrozně strašidelná. Bylo to super. Za mě film roku.

Wildling (2018)

Velmi působivý film, líbí se mi nový způsob prezentace, na rozdíl od tuctovych vlkovražďovaček. Mistama jsem z toho cítila twighlight, proto ubiram jednu hvězdu.

Winchester: Sídlo démonů (2018)

Film založený JEN na lekacích scénách, dějově podle skutečné události, takže tam si režie moc práce nedala. Výhodou filmu byla dáma v černém. Úžasně zahraná role. A pak taky vizuální stránka domu, to mě dostalo. No, ale moc se to nevyšplhá... Slabší průměr.

American Horror Story - Den voleb (2017) (epizoda)

Díl začíná americkými volbami a vítězstvím D. Trumpa, po kterém následuje typicky americké, afektované chování, kdy se půlce lidí zhroutil svět. Hlavně Sarah. Už mi ta uřvaná a hysterická kráva začíná lézt na nervy. Bylo by to i koukatelný, kdyby aspoň 5 minut držela hubu...

American Horror Story - Díry (2017) (epizoda)

Oleleeeeeee, to je zamotanější a zamotanější! :D Pecka, ať už je příští týden! :D

American Horror Story - Neboj se tmy (2017) (epizoda)

Následuje díl, který už je úplně o ničem, nikoho tam nezvolili, nic se neděje, jen někdo chcípnul, chůva je magor a Sarah pořád stejná píča.

American Horror Story - Sousedi za všechny peníze (2017) (epizoda)

Po prvních dvou dílech jsem byla neskutečně skeptická. Ale musím říct, že jsem příjemně překvapena a série konečně nabírá druhý dech. Super zahrané, jsem moc zvědavá na další část.

American Horror Story - 9. listopad (2017) (epizoda)

Zaplaťpánbů, že jsem se na to po prvních dvou dílech nevysrala. Začíná to bejt konečně skvělý. Napínavé, pár věcí začíná zapadat a jak jsem byla vytočená kvůli tématu amerických voleb, tak mě ten americkej fanatismus úplně vcucnul.