jarkolar

Student

<< předchozí 1 2 3 4 5 6
    • 10.9.2017  23:48
    To (2017)

Trochu jsem se bál jít do kina, hlavně proto, že původní snímek mám hodně rád a bál jsem se, že budu mít až moc velká očekávání. Ať už nějaká byla nebo ne, rozhodně je film předčil. Nebylo to vůbec zbytečně natáhnuté a dvě hodinky utekly jako voda. Výběr dětských herců, které obecně moc ve filmech nemusím, byl překvapivě kvalitní a jedná se tedy o jeden z mála filmů, kde se mi zalíbili . Odlehčování děje fungovalo dobře a několikrát se smálo celé kino, což je vskutku vzácné u hororového snímku, ale v tomto případě rozhodně vítané. Teď hlavně neposrat pokračování, jak bývá občas zvykem.

• 29.8.2017  22:17

Tento snímek by neměl přehlédnout žádný fanoušek žánru. Trochu mě mrzí, jak někteří říkají, že je to zmatené a nepochopitelné, i když i já o jednu zvedám na plný počet až po druhém vidění, kdy je to vše o trochu jasnější, když člověk dopředu ví, jak to je a soustředí se na pojítka od začátku. Tento film buduje od začátku skvělou tísnivou atmosféru a i když člověk dlouho neví, co vlastně mu zde nesedí, moc dobrý pocit z toho nemá a to se nepustí až do konce, který já považuji za vynikající.

• 9.11.2014  19:01
    Interstellar (2014)

Jeden z těch filmů, kde si člověk rád zapřemýšlí i po titulcích a urovná si to pořádně v hlavě x). Těšil jsem se na tento počin hrozně moc dopředu, takže nebudu říkat, že jsem šel do kina bez kladných předsudků. Sedlo mi to od začátku do konce a přeskočilo moje očekávání. Na Chrise je tady vcelku hromada emočních útoků na diváka, který se mu ale povedly a z mýho pohledu se i v týhle oblasti pohybuje docela v pohodlných vodách. Některý scény se mi hned napoprvé zaryly pěkně hluboko do filmové paměti, jako třeba připojování ke stanici, nebo obří vlny na neznámé planetě. Už se těším, až se na to podívám podruhé a utvrdím se v tom, že si ho pošlu mezi svých top10, ale to nikam nespěchá

• 6.2.2014  09:57
    Srbský film (2010)

Tento kousek jsem si nechával chvíli stranou vzhledem ke komentářům svých oblíbených uživatelů a počkal jsem si, až budu v ideálním rozpoložení. Včera jsem si ho konečně pustil a musím říct, že je to nářez. Všechno podstatný už bylo milionkrát řečený a pravdu mají i ti s vysokým hodnocením i ti s nízkým a je na každým, jak se k tomu postaví. Každá scéna trumfuje tu předchozí a do toho skvěle zvolenej hudební podkres. Zvraty se opravdu povedly a pěkně mě dostaly. Něco takovýho se jen tak nevidí. Jen bych ještě zmínil, že každej, kdo ví, co si jde pustit a pak tady nadává jak je to přehnaný a ujetý by si měl ujasnit, co vlastně chce.

• 18.12.2013  13:54

Hodně, ale hodně podobná nálož jako Zkažená mládež, kterou jsem viděl o něco dříve. Připravte se, že během sledování budete zatínat pěsti a bude to ve vás vřít a přesně tohle jsem od toho očekával a taky dostal. Erik je sympaťák každým coulem a ukazuje, že když chcete zatočit s parchanty, musíme mít trochu parchanta taky v sobě. Nemám nic, co bych mohl vytknout. Celé to bylo jako ušité pro moje očekávání.

• 5.11.2013  21:24
    Big Lebowski (1998)

Takovou pohodu jsem z filmu už dlouho necítil. Dudea si prostě nešlo nezamilovat a já mám hned chuť podívat se znovu. Ten koberec se tam hodil, stejně jako Jeff Bridges.

• 14.10.2013  21:39

Tak tohle byla parádička, sotva jsem začal smutnit, že jsem od svého oblíbence Louise C.K už viděl úplně všechno a že se nic nového v nejbližší době nechystá, objevím tohoto týpka, kterej je stejně přísnej a ještě k tomu v úplně jiných tématech. Jsem moc rád, že všechny ostatní vystoupení mám ještě před sebou a už teď mám jasno, že mě čeká 7 hodin zábavy. Sprostej, cynickej, bez hranic.

• 11.10.2013  00:11
    Louis C.K.: Můj ty Bože! (divadelní záznam) (2013)

Moc jsem se těšil, až přijde další vystoupení a jako obvykle mě velice potěšilo. Jak jsem uvedl už někde jinde, nemám chuť srovnávat s ostatními díly . . . Louis je pořád stejnej, a proto mi to tak sedí x). Škoda, že si právě dává pauzu a další jen tak nebude.

• 3.6.2013  00:20
    Jam (TV seriál) (2000)

Ehm .. opravdu silný kafe. Scénky, které pro mě nemají obdoby a těžko se v brzké době setkám s něčím podobným. Něco mezi 4 a 5*.

• 27.5.2013  23:35
    Louis C.K.: Chewed Up (TV film) (2008)

Jedno z nejlepších vystoupení, co jsem zatím viděl. V nejbližší době zopakuju a pak nejspíš zařadím na druhé místo svého pomyslného žebříčku. "Jsem bílý, díky bohu kurva!" ... "Černí lidé si nemohou pohrávat se strojem času xD."

• 16.4.2013  23:52

Deprese ... jeden z nejlepších konců co jsem kdy viděl a lepší určitě být nemohl. Tohle drama zůstane v mojí topce hoodně dlouho.

• 16.4.2013  23:38
    Avatar (2009)

Film, kterému jsem se po dlouhou dobu úspěšně vyhýbal, ačkoliv jsem o něm moc dobře věděl. Důvod byl ten, že se mi nelíbil humbuk, jaký kolem něj byl a jak o něm všichni mluvili a všude byl samý odkaz a reklama, což mě prostě znechutilo a vytvořil jsem si tak trochu averzi, aniž bych k tomu měl objektivní důvod. Vydrželo mi to 3 roky, než jsem se k tomu dokopal a dohnal tuto mezeru. A tak se stalo, že ačkoliv jsem k filmu přistoupil negativně, což se mi stává málokdy, byl jsem uchvácen prakticky od začátku a nechal se vtáhnout do dějě. Ten byl sice tak naivní, že jsem si to v průběhu uvědomil hned několikrát, ale i tak mě to hrozně bavilo. Efekty, herci, hudba, k ničemu nemůžu utrousit negativního slova. Jeden z těch, kde jsem o udělení ***** vůbec nepochyboval.

• 16.4.2013  23:27

Tak tohle byl zrovna film, u kterýho mi to prostě nedalo a musel jsem si ho "prověřit" zde na csfd a to už jak podle hodnocení, tak podle komentářů, protože asijský mlátičky mě moc neberou a většina z těch, co jsem už měl tu příležitost vidět, si moje sympatie rozhodně nezískala... Nicméně následující večer jsem si už užil tuhle jízdu a když to mám popsat, tak musím zopakovat to, co už přede mnou řeklo milion lidí a sice, že je to brutální asijská řežba, která je plná originálních akcí a taky soubojů, co mají šťávu. To, co jsem si od toho sliboval, bylo překonáno ještě o jeden level a já se bavil od začátku do konce. Jediný, co mi místy trochu vadilo, byl všudypřítomnej řev, halekání, skřeky a pazvuky, kterými obyvatelé našeho činžáku rozhodně nešetřili.

• 8.1.2013  00:03

Nemůžu ani hodnotit, jak u mě toto další vytoupení boduje oproti ostatním, protože ani nemám chuť to srovnávat. Před každým se těším, s čím novým se vytasí a pokaždé se po celou dobu usmívám a často válím smíchy, protože mi jeho humor, mimika a obecně styl výkladu nesmírně sedí. Vždycky mi zůstane na mysli pár scén, který mám chuť nějak předat dál, ale když nad tím začnu přemýšlet, zjistím, že v mým podání je to nepřeveditelné a stejně pouze odkazuju, aby si to sami pustili. Každej, kdo má rád tohodle týpka a jeho show si tohle určitě užije stejně jako já a zklamaný rozhodně nebude.

• 6.10.2012  00:05

Tak takhle to ve skutečnosti je xD, já se bavil. Sekce o výrobě biblí je vhodná i do How do they do it :-P. (http://www.youtube.com/watch?v=ysqh4O63jt0 s českýma titulkama)

• 6.5.2012  16:43
    Uprchlíci (1986)

Příjemné, vtipné ... Pro mě jedna z nejoblíbenějších rolí Gerarda Depardieho. Jediné co mi nesedlo byla ta malá holka ... já sice obecně děti moc rád ve filmech nemám a hlavnš ty "divný a střelený", ale tahle mi vadila ještě trochu přes rámec, přišla mi úplně mimo a já jsem jí prostě nic nevěřil... trochu mi srážela celkovej dojem ale pořád nemůžu dát nic než *****, už kvůli tomu, že dobrých komedií je jako šafránu.

• 21.2.2012  18:57
    Rozvedený se závazky (TV seriál) (2010)

Výborně ... přesně dávka humoru, který mi chyběl a který mě vážně dostal. Vtipné, upřímné a depresivní zároveň.

• 9.9.2011  22:02
    127 hodin (2010)

Velice působivý film. Možná jeden z nejlepších co jsem kdy viděl.... Podle mě nejlepší výkon Jamese Franca vůbec. Rozhodně jsem neviděl naposled.

• 14.7.2011  23:43

Jedna z nejlepších komedií, které jsem za poslední dobu měl šanci shlédnout v čele s mým oblíbeným simonem Peggem. Duo s Nickem frostem evidentně plodí dobrou závavu a já se už teď těším na jejich další počin.

• 22.4.2011  21:27
    Věc (1982)

Poprvé jsem to viděl v době, kdy jsem ještě horory nevyhledával, ale hned po závěrečných titulkách jsem neváhal ani minutu a rovnou to šel prásknout do svojí topky, a to hodně vysoko. Těžko se mi popisuje, co všechno mě zaujalo... Byla to hudba ze který mě mrazilo v zádech už při úvodní scéně, herci co byli zatraceně přesvědčiví, prostředí na ledu, který je samo o sobě krutý a nepředvídatelný a pak taky ona existence, co se vloudila do expedice. Stupňování napětí, nejistota a taky to zakončení prostě nemá chybu.

• 29.8.2017  23:19
    Coherence (2013)

Skvělý atmosferický film plný napětí. Já tyto kousky spolu s Triangle nebo Timecrimes vážně můžu a zrovna tyto patří mezi ty, které nejsou překombinované a poskytnou rozumné vysvětlení. Zde je nám to naservírováno pod nos a vlastně to vůbec nevadí, protože to na ničem neubírá. Jak zde už spousta lidí napsalo, pro ty, kteří čekají lekačky, akci a nebo spoustu krve to ale není.

• 4.11.2015  18:46

Je z toho hodně cítit, že je to dělané pro trochu jinou generaci, ale když to člověk vezme hezky s nadhledem, rozhodně se pobaví. Nad hereckými výkony se nedá utrousit jediné negativní slovo a i když nemám starší filmy (komedie obzvlášť) nějak v oblibě, tohle za ten čas stálo.

• 9.11.2014  13:39
    Oběť zla (2007)

Ikdyž jsou hororů na tohle téma opravdu mraky, mě dokáže potěšit každý nový povedený a tenhle bych mezi ně zařadil. Čekat od toho něco přelomovýho nebo dosud neviděnýho by bylo naivní, ale všechny očekávané věci fungují vskutku dobře. Prostředí je ideální - lesy, kopce, samota, burani - herci mi taky sedli, hlavně teda Beth Broderick. Já náboženství ve filmech fakt nemusím, ale když je podáno formou takových vymytých fanatiků, tak mi to není vůbec proti srsti. Rozhodně tu nejde o desítky mrtvol, ono se ve filmu v podstatě moc neumírá. Je to spíš o utrpení a psychickým tlaku ze strany věznitelů. Uznávám, že ta část filmu, kdy už jsou karty vyloženy na stůl je docela natáhnutá a zbytečně dlouhá, ale že bych se nudil říct taky nemůžu.

• 25.10.2014  23:58

Další výbornej komik, kterej si zaslouží pozornost, pokud vás tenhle typ pořadů baví x). Já si to užil . . . Za překlad děkuji uživateli paldi

• 25.10.2014  00:20
    Pečený sněhulák (TV pořad) (2014)

Já viděl dva díly a rozhodně mi to nepřišlo hrozný, naopak. Dal bych tomu 3, ale přihodím ještě jednu za místní chytráky x).

• 23.6.2014  00:00
    Death Ship (1980)

Pro horory odehrávající se na lodích mám slabost. Samo přostředí má obrovskej potenciál a pomoc tu není na dosah. Viděl jsem 3 horory podobného ražení a ani jeden nezklamal. Tenhle vidím ve svých očích na stejný úrovni jako Triangle, ale doba vzniku je znát. Postavy jsou ok, narozdíl od dněšních hororů tam nejsou zapotřebí dementní náctiletí, aby bylo koho zabíjet, ale o tom tenhle film celkově není. Já jsem dostal všechno co jsem od toho čekal a komu se líbil Ghost Ship nejspíš taky nesáhne vedle =).

• 11.4.2014  23:44

Neéé . . . Znáte ten pocit, když si pamatujete filmovou scénu z dětství a pak ji po x letech konečně přiřadíte k nějakému filmu? Tak jedna z mých patří rovnou sem. Onu krásnou závěrečnou scénu s kladením kytice jsme měli doma na VHS těsně před Ať žijí duchové. Přesně takovej šok mi moji milí rodiče ještě jako malýmu smradovi způsobili. Jinak k filmu: Parádní podívaná plná ujetých a psycho scén. V dnešní době působí místy trochu komediálně, což mně osobně nevadilo. http://www.crisvector.com/1/wp-content/uploads/2013/11/freddy-krueger.png

• 28.3.2014  18:08

Film má už od začátku docela dobrej spád a moc se s tím nepárá, což je velký plus. Hlavní hrdina v roli tatíka je docela uvěřitelnej a náležitě nekompromisní, a to je potřeba. Skvělej revenge na jedno pokoukání.

• 26.3.2014  20:03

Z mýho pohledu dost povedenej thriller. Nemusí v něm být ani tucet úmrtí, ani hektolitry krve, aby bavil , ikdyž kdyby byla stopáž o něco kratší, nejspíš by mu to nijak neuškodilo. Úvod je koukatelnej, ne moc roztahanej a rozhodně to není takový to nezbytný zlo, než se začne něco dít. Jakmile se náš mladý filmař stane nedobrovolně členem týhle podivínské rodinky, poznáváme postupně hlavu rodiny, která bere už nějakej čas spravedlnost do vlastních rukou. S jeho řešením by se nejspíš leckdo ztotožnil, jenže on je zároveň tak trochu ujetej.

• 28.2.2014  00:46
    4400 (TV seriál) (2004)

Tak jsem vydržel s komentářem až do posledního dílu a dobře jsem udělal. Musím se přiznat, že jsem měl trochu strach po přečtení některých komentářů o otevřených koncích, že budu po posledním dílu stejně naštvanej jako u Invaze, ale to se nestalo. Za mě velká spokojenost a seriál jako celek od začátku až do konce beru jako poměrně jasně uzavřenej a nebojím se domyslet si další vývoj. Ačkoliv bylo v seriálu hodně mně protivných postav, byly to vesměs menší role a překvapivě nebyl žádnej díl, kterej by mě vyloženě nudil nebo otrávil. 4400 je sice plný originálních nápadů a velké možnosti pohrát si se schopnostmi, ale napětí moc přítomno není a většina situací je docela předvídatelných, což mi ale nevadilo. Pořád jsem čekal, kdy začne nějaká pořádná akce, která přeroste dění většiny dílů, ale bohužel se tak nestalo, což mě trochu zklamalo. Nicméně za 44 dílů povětšinou nadprůměrný zábavy nemůžu jinak než za 4.

<< předchozí 1 2 3 4 5 6