Zeke a Luther (2009) (seriál) odpad!

Ke shlédnutí tohoto, jsem byl donucen díky svojí mladší sestrě (6), která když má v ruce ovladač, tak skončí na disneyChannelu... To co tento seriál cpe do diváka se snad ani nedá popsat... Opravdu obdivuju lidi, kteří jsou nuceni (počítám že stejkně jako já velice mladými ratolestmi) sledovat tento výplod. NO MORE

Věc (1982)

Poprvé jsem to viděl v době, kdy jsem ještě horory nevyhledával, ale hned po závěrečných titulkách jsem neváhal ani minutu a rovnou to šel prásknout do svojí topky, a to hodně vysoko. Těžko se mi popisuje, co všechno mě zaujalo... Byla to hudba ze který mě mrazilo v zádech už při úvodní scéně, herci co byli zatraceně přesvědčiví, prostředí na ledu, který je samo o sobě krutý a nepředvídatelný a pak taky ona existence, co se vloudila do expedice. Stupňování napětí, nejistota a taky to zakončení prostě nemá chybu.

Scary Movie 3 (2003)

Podle mě nejvydařenější z celé série Scary Movie. Film opět vyžaduje znalost pár hororů, aby divákovi "docvaklo" vše na co se odkazuje... od herců nemůžete čekat kdejaké výkony, ale myslím že do rolí sedí skvěle. Já osobně se dobře bavil.

Machete (2010)

Na úvod musím říct, že poté, co jsem přišel přidat své hodnocení, mě zcela zarazilo, jak si film stojí. Ano, je sice plný hvězd, ale tím to pro mě končí. Trejo prostě neumí být hlavní postavou a ty jeho pokusy o běh nebo svádění žen mě rozesmály. Ztřeštěné scény, kterými je film propleten (scéna s linsay v bazenu, houpání po střevech), jen umocňují můj zlý pocit z filmu. To ani nemluvím o finální scéně, která postrádá jakýkoliv reálný smysl...