• Romantický

Zasvěcený (2016) (seriál)

Všeobecně Turecké seriály a hlavně o Mafii vůbec nevyhledávám, ale tohle mě zaujalo, protože tam hraje můj oblíbenec z Ferihy (Jediný turecký seriál, který se mi líbil, další Turecké jsem už neměla touhu nějak vidět) a tak jsem si řekla, že se na to aspoň podívám kvůli němu, že on to asi utáhne stejně jako Ferihu, ale že to stejně bude nic moc a možná budu kdo ví co přeskakovat, ale jako takovou pecku jsem nečekala! Čuměla jsem na to s otevřenou pusou a když už si myslíte, že je hlavní hrdina odhalen nebo ten šéf mafie, že už ho mají, tak čumíte s otevřenou pusou, že jakože cože? Jak to udělal? To se samozřejmě poté dozvíte a říkáte si, že jak je to mazané. Upřímně jsem ještě neviděla tak skvěle propracovaný seriál a každá postava něčím upoutala, ať už byla kladný či záporná, každá postava měla něco do sebe, samozřejmě hlavní hrdina v podobě Cagataye byl nejlepší, o tom žádná, ale oblíbila jsem si i vedlejší postavy a to se mi nestává. Za mě tohle byla skvělá jízda a určitě si seriál někdy pustím znovu, až tak nějak zapomenu o čem že to vlastně bylo, ale to za hodně let, protože tenhle budu mít v hlavě hodně dlouho.

Princezna Triád (2019) (seriál)

Popis trochu mimo, nikdo nepředstíral, že je ochranka celebrita, ona jí naopak fakt byla a nepronikla na koncert, s hlavním hrdinou se poznala jinak ;) A co se týče samotného seriálu, tak dějově takové akčnější, čekala jsem více romantiky, poslední dva díly se už táhly a dokoukala jsem jen proto, že jsem byla zvědavá jak to dopadne. Ten konec je ale postavený na hlavu, to si tvůrci nechali zadní vrátka pro druhou serii? Která očividně ovšem nikdy nebude... Celkem ztráta času, abych byla upřímná. Tchaj-wanci moc ty seriály neumí...

Time to Fall in Love (2022) (seriál)

Dějově sice ohrané, podobných seriálů je hodně, ale musím stejně dát plný počet hvězdiček, protože jsem se bavila každý díl, chemie mezi hlavními postavami moc hezká a chvílemi mi přišlo, že to ani nebylo hrané.

Nothing But You (2022) (seriál)

Pěkný oddechový čínský seriál. Chemie mezi hlavním párem moc pěkná a Luo Zeng neskutečně charizmatický a strašně dobře se na něho kouká. Prostě krasavec. Dějová linka vtipná a originální.

Mysterious Love (2021) (seriál)

Tak tohle byla jízda! Bavil mě snad každý díl, nic jsem nepřeskakovala, dialogy dobré, mezi hlavními postavami neskutečná chemie a jejich scény jsem si neskutečně užívala. Sice mi hlavní hrdina ze začátku trochu neseděl, byl takový divný a říkala jsem si, že mohli vybrat lepšího, že vedlejší mužská postava byla  daleko lepší, ale po nějakých pěti dílech jsem si ho zamilovala, konečně nebyl tak nesympatický a začal se i usmívat. Poslední dva díly nejlepší, akce taková, že jsem i nedýchala a napětě čekala, jak to všechno dopadne. Co se týče vedlejší ženské role, tak sice byla taková otravná, ale dalo se to, i jsem tomu páru ke konci fandila a když to vypadalo, že je s nimi amánem, málem jsem to obrečela a nadávala, že tohle tvůrci ani nemůžou myslet vážně no a pak jsem jenom zírala s otevřenou pusou. Pokud máte rádi aknější seriály s romantikou, doporučuji všema deseti. Tohle se neskutečně povedlo, už dlouho jsem neviděla tak skvělý čínský seriál.

Manyeoeui yeonae (2014) (seriál)

Mám ráda korejské seriály, protože v nich je vše - romantika, drama a humor, ale tohle teda nechápu co to bylo?? Hlavní herečka totálně nesympatická, vedlejší herci nic moc, romantika žádná slava- mezi hlavními postavami to jiskřilo pomálu a děj wtf? Nezáživné, divné a humor? Jen v trochu se Špenátem, jinak děsná nuda a místy jsem dost přetáčela, hlavně ke konci, abych zjistila jak to dopadne a ještě ani konec se mi nelíbil. Dokoukala jsem jen díky  Seo-joon Parkovi, ten dokáže zahrat vše a krásně se na něho kouká. Jinak škoda času. Tohle mě fakt zklamalo.

After: Tajemství (2021) odpad!

K tomhle napíšu jen ať se všichni, kdo se podíleli na tomto filmu, mrkli na filmy z dílny Passionflix. Speciálně na Gabrielovo Inferno, aby se přiučili, jak se točí film a jak to má mezi herci fungovat. Nechápu jak tato s prominutím s*ačka after může mít takovej hype, když je to film jak kdyby ti, co se na tom podíleli, vykradli porno film.

Afterburn/Aftershock (2017)

Romantika moc hezká, dobře se na to dívala, ale nějak jsem nepochytila ten děj, bylo to takové kostrbaté, tak si asi budu muset přečíst knihu.

The Protector (2019)

Četla jsem knihu a ta mě moc nebavila, ale film mě hrozně bavil a už jsem ho viděla dvakrát :D Krásný romantika pro ženy, doporučuji.

The Matchmaker's Playbook (2018)

Tak tohle bylo skvělý! Knihu jsem četla a ta mě vůbec nezaujala a vzdala jsem to ani ne před půlkou, ale film jsem viděla až do konce a moc mě bavil. Kdo má rád romantiku se sexy hercema, jděte do toho :D