• Romantický

The Matchmaker's Playbook (2018)

Tak tohle bylo skvělý! Knihu jsem četla a ta mě vůbec nezaujala a vzdala jsem to ani ne před půlkou, ale film jsem viděla až do konce a moc mě bavil. Kdo má rád romantiku se sexy hercema, jděte do toho :D

En Brazos de un Asesino (2019)

Takové nezáživné, nic moc. Přišlo mi to hrozně takové osekané a uspěchané. Konec mohl být daleko lepší, pěkně odfláknuté. Williama Levyho mám ráda, je to skvělý herec, ale strašně mi vadilo, že měl po celý film stejný výraz ve tváři. Možná to mělo být záměrně, nevím, ale přišlo mi to nepřirozené. Na tento film se určitě znovu nepodívám. Sice jsem dala čtyři hvězdičky, ale to jen proto, že jsem se nenudila, bylo to nabité akcí.

Shawn Mendes: Live in Concert (2020) (koncert)

Úžasné. Skvělé záběry a skvělá show. Shawn je prostě třída a ví jak lidi zapojit do koncertu. Všechno šlape jak má. A ten zpěv? To je snad bez komentáře. Vokály na jedničku tisíckrát podtrženou. SHAWN JE LEGENDA ♥

Shawn Mendes: In Wonder (2020)

Odpad může dát jen hater nebo idiot bez mozku.. Za mě je to geniální dokument o tom, jak to probíhá v zákulisí. Shawn je skvělý, že se vůbec nepřetvařoval a klidně se na kameru rozbrečel. Bylo na něm vidět, jak to všechno prožívá a když musel zrušit jeden koncert, tak na něm bylo vidět, jak strašně ho to mrzí a je smutný, že nemůže koncert odehrát. Je vidět, jak své fanoušky miluje a právě pro ně tento dokument vytvořil. A ještě přidal třešničku na dortu v podobě celého koncertu. Shawn je legenda! A ne, nežerou ho jen dětičky. Na příklad mně bude skoro 30, přítelovi je skoro 35, sestře 29, sestřenici 26 a všichni ho milujeme ♥ Zkrátka povedený dokument a komu se líbí od Shawna alespoň jedna písnička, doporučuji se na to podívat a hlavně si pustit přídavek v podobě koncertu z jeho rodného Toronta.

Gabriel's Inferno (2020)

Nejdříve jsem viděla film a pak si teprve přečetla knihu. Musím říct, že jsem ještě nikdy neviděla film, který by tak perfektně kopíroval knihu. Většinou ty filmy jsou úplně jiné, ale tento film byl úplnou kopii knihy. Za mě skvělé. Kniha se čte daleko lépe, když víte jak ty postavy vypadají, aspoň já to tak mám. A co se týče herců? Perfektní chemie mezi nimi. Co se týče Giulia, tak bych ani nepoznala, že je ital. Byla jsem překvapená, když jsem to po zhlédnutí filmu zjistila. Herec je opravdu dobrý a věřila jsem mu všechno. A Melanie? Ta mě štvala, že moc nemluvila a přišlo mi jako kdyby měla s mluvením problém a ne, že to jen hrála podle knihy. Uvidíme, co pokračování.

Gabriel's Rapture (2020)

Tohle nebylo Gabriels rapture (ten má vyjít příští rok). Tohle byla druhá část knihy gabrielova inferna. Za mě to byl nejlepší díl. Melanie a Giulio mají skvělou chemii a skvěle se na ně dívá. Hlavně tedy na Giulia, to je kus sám o sobě. Nemusí ani mluvit a z tváře mu jdou vyčíst emoce.

Gabriel's Inferno: Part 3 (2020)

Třetí díl byl takový hodně osekaný. Kdybych nečetla knihu, tak by mě ten film ani nezaujal, byla to taková patlanice. První a druhý díl byl mnohonásobně lepší. V každé scéně jen gabriel a julia až mi to lezlo na nervy.. Ale na další film (který má přijít příští rok) se těším. Konečně tam bude zvrat a ne jenom pusinky, pusinky... :D Čtyři hvězdičky dávám proto, že Melanie a Giulio mají mezi sebou naprosto skvělou chemii a zvládli peprné scény zahrát na jedničku.

Ochránce (2018) (seriál)

Perfektně propracované. Od první série až po tu poslední. Dokonce mi ukápla na koci slza, že už to končí, protože to bylo opravdu skvělé a to seriály s takovou tématikou vůbec nesleduji. Náhodou to na mě vykouklo na netflixu a říkala jsem si, že to bude pěkná blbost, ale trošku mě to bavilo a já najednou zírala, že jsem u toho proseděla celý den a jsem skoro u konce první série. Myslela jsem si, že další serie budou už nic moc, ale ne, líbili se mi úplně všechny a nejvíce asi ta poslední, protože v ní se všechno vyřešilo a já se nestačila divit, jak to všechno nakonec bylo. Opravdu smekám jak před autory, tak i před herci. Cagatay je neuvěřitelně talentovaný.

After: Přiznání (2020)

Nechápu ty odpady tady. Někdo tady píše, že viděl jedničku a nelíbila se mu a přesto šel na dvojku? Demence na druhou... Nazvat autorku knih krávou svědčí jen o tom, že daný uživatel je dementní. Nic méně k filmu. Mě bavil více než jednička. Sice ty erotické scény byly trošku takové neohrabané, ale jelikož ani jeden není extra zkušený herec, tak to zase taková hrůza nebyla. Naštěstí nějaká chemie mezi hlavními postavami byla, jinak by se na to nedalo koukat. Dějová linka super, ale na knihu tu zkrátka nemá. Možná je to herci. Myslím si, že kdyby tam hráli herci, kteří se v branži pohybují už nějaký ten pátek, tak by to bylo lepší. I přes to ale dávám plný počet hvězdiček, protože kdybych nečetla knihy, tak bych neměla s čím srovnávat a film by se mi na plný počet hvězdiček líbil.

Pád (2016)

Pěkný film. Kniha sice byla lepší, ale film se mi líbil. Co mi trochu vadilo bylo, že za těch 91 minut co toho moc nestalo. Scény byly podobné jako z knihy avšak udělané na jiný způsob. Př. /SPOILER!!/ Když na Lucindu padal ten anděl, tak jen u něj uklízela smetí a pak na něj zírala, kdežto v knize u něj stála s Danielem a myslím, že ho malovali nebo tak něco. Pak v knize bylo, že Daniel jí vytáhnul plavat k jezeru, ale ve filmu se potkali v bazénu.... Takže to mi nejvíc vadilo na filmu, ikdyž je zase na druhou stranu fajn, že to nenatočily přesně podle knihy aspoň jsem nemohla předvídat co se zrovna stane...