• Romantický

Pako mých snů (2011) (TV film)

Čekala jsem od toho rozhodně víc, ale co se dalo čekat, když je to od Disney. Každopádně v televizi se na to dívat dá....

Drákula (2013) (seriál)

Pilot byl nic moc. Za to druhý díl už byl o 100% lepší. Zatím to vypadá na seriál, který bych s přehledem mohla řadit mezi své oblíbené. Zatím tedy všechny hvězdičky, uvidím zda hodnocení po pár dílech změním ;)

Vážený Drákulo (2012)

Animáky vůbec nemusím, ale tento film je v pohodě a pobaví :)

Sortilegio (2009) (seriál)

Ti co dali odpad, asi viděli jenom jeden díl. Jinak nevím... Hvězdičku si to určitě zaslouží za děj, protože narozdíl od ostatních telenovel ho má. Další hvězdičku za herce, protože jsou i horší herci. Třeba v Zamilované jsou úplně příšerní. No a to už jsem na dvou hvězdičkách, tak jakej odpad? Příště až budete něco hodnotit, tak se podívejte na první dva díly a nehodnoťte jenom podle toho, že je to prostě telenovela ;) Btw. Já dávám čtyři hvězdičky, protože narozdíl od ostatních telenovel se na to dá dívat :)

Zamilovaná (2000) (seriál) odpad!

Tak dlouho jsem hledala díly ke shlédnutí, protože jsem si naivně myslela, že to bude skvělej seriál. Vážně lituju, té půl hodiny co jsem prohledala internet abych to našla a následně 44tyř minut. Nehorázná kravina! Děj to nemá a hlavní půvabný par(Ti dva na obrázku) to nemají šanci zachránit. Chtěla jsem si nudou vyškubat vlasy!! Už nikdy více!

Lidé zítřka (2013) (seriál)

Pilot: 100% Uvidíme co se bude dít dál. Podle pilotu má seriál hodně šancí na úspěch! :)

Hollywoodské sny (2012) (seriál)

Pochybuji, že ten kdo dal odpad tak viděl minimálně 3 díly.... Sériál je podle mě naprosto v pohodě. Taková oddychovka na večer. Dramatu je tam docela dost, ale že by to byla telenovela, se mi teda nezdá. Já jsem si seriál hodně oblíbila a rozhodně by si zasloužil druhou sérii!

Titanic (1997)

K tomu není co dodat. Prostě nejlepší film. A ve 3D je to nádherná podivaná!

Babovřesky (2013)

Zbytečně dlouhý film. Úplně by stačila klasická hodina a půl. Ta poslední půl hodina byla tak nudná, že jsem myslela, že usnu. Děj byl taky nic moc. Hned jak umřela ta babka, jsem věděla, že půjde o nějakej poklad...Nic méně tam bylo pár scén u kterých jsem se zasmála a některé hlášky si budu dlouho pamatovat. Takže odpad si to určitě nezaslouží.

Wolfblood (2012) (seriál)

Na to, že je to od Disney, tak je to hodně dobrý. Konečně se Disney "osvobodilo" od těch klasickej seriálů jako jsou Na parket nebo Pes a jeho blog. Tohle je naprosto jiný a mě se to líbí. Jen tak dál, Disney ;)