• Romantický

Agiwa na (2008)

Dobře a roztomile vtipné. Nic přehnaného a když vidíte to dítě a Jang Keun Suka tak prostě awwww. Dobrá oddychovka.

Natalri (2010)

Komentář může obsahovat spoiler! Fascinující jak 2 muži vnímají po svém jednu ženu ... Bylo to odvážné, dobré a pěkné.. jediné co tomu ubírá na kráse, je to že už ze začátku filmu jsem čekala velmi typickou smrt hlavní postavy.

Bogoshipda (2012) (seriál)

Zbytečně dlouhé scény a to opravdu zbytečně. Nicméně dějová linka je napínavá a nutí to dokoukat do konce. Ačkoli nejúnavější jsou a byli dlouhé scény s brečícíma a křičícíma posavama (opravdu mě ale udivovalo, že doukážout brečet tak dlouho?), ale tím musím být ohromena výkonem herců. Ano děj tak vtáhne že hltáte každý díl, ikdyž občasné přání ať to už skončí se taky ukáže. Ale výkon herců a propracovanost mi říká že to tojí za 4 hvězdičky.

Buddha Mountain (2010)

O tom jak život je krutý, nemilosrdný a víceméně prázdný. Na rozmezí mezi 3 a4 hvězdičkami.

Sajonara icuka (2010)

Stejný režisér co dělal "A moment to remember" mě opět rozplakal, gratuluji!

Pěst plná hněvu (1972)

Jako dobrý asijský film to nezklamalo, s hlavní myšlenkou "Zabiju vás za to že jste zabili toho a toho , a pak přijdou další na něj za to že on zabil je" A Bruce Lee je fakt fešák!

Láska hlohového stromu (2010)

Pěkně jemně plynoucí film o lásce a o komunismu...ovšem s odstřelujícím koncem kde jedno oko nezůstane suché.

Ten, kdo stojí v koutě (2012)

Bylo to lepší než jsem myslela a v polovině filmu si řekla , musím přečíst knižní předlohu!

Čínský zvěrokruh (2012)

Taky nechápu zdejší hodnocení když film splňoval všechny krytéria která měl, akční, dobrodružné a vtipné.. navíc to byl multikulturní orgazmus (vzhledem k čínštině, angličtině, francouzštině a dalším) Žádnej trhák to nebyl , ale to jsem ani nečekala, ale jinak to splňovalo moje okčekávání filmu od Jackieho!

Nae sarang (2007)

Taková klidná oddechovka, který eurazí ale ani zas tak nenatchne.