• Romantický

Ossakhan yeonae (2011)

Míchat dohromady horor, romantiku a komedii můžou jenom korejci. 4 Hvězdičky jsem dala za celhem hezké zpracování efektů takové skromě jednoduché ale přesvědčivé byli a taky mám slabost pro hlavní herečku, navíc jako vždy to b ylo zahráno dobře a hlavní hrdina nebyl ani moc odvážný ale ani strašpitel. Byla to taková milá odreagovačka a nejlepší na tom byl konec ani špatné ani extrémě dobré, prostě pohoda.

Paradise Kiss (2005) (seriál)

Tohle anime je prostě orgasmus pro oči, co se týče děje tak patří také podle mě k těm lepším.

Happy Feet (2006)

Co se animace týče, je to překrásné a člověk se na to rád kouká, ale příběhově nic moc

Noroi (2005)

Musím říct, že jak se hororů téměř nebojím, tak tenhle dotal i mne. To že je to točeno dokumentárním stylem tomu dává hodně dojem jako by se to opravdu stalo, takže se zatajeným dechem sledujete celý horor. Sice koncem je člověk tak nějak zmaten, ale to je to kvalitní tajemno, které má mít správný horor.

Vládce knih (1994)

Jelikož je to jedna z pohádek mého dětství, takže já tuhle pohádu můžu vidět kdykoli, sice jsem názoru, že ve slovenštině t o má tu atmosféru která člověka vtáhne v češtině už tolik bohužel ne.

Sunjeong manhwa (2008)

Na tomhle filmu se mi líbí, že to není smutné,ale komedie, takového milého původu. Propletený příběh všech hlavních postav domu dává tu pravou šťávu a fandíte oboum párům na stejno. Jsem nadšená, že jsem nemusela plakat jako u většiny korejských filmů, je to prostě milé, vtipné, oddechové a na závěr to má pěknou písničku.

Sarangddawin pilyoeobseo (2006)

Ikdyž jsem fanda korejských filmů, tak tohle mě natchlo tak na 3 hvězdičky. Ano je to pěkné ,ale zas tak mě to za srdce nechytlo, sice se na Juliena dobře kouká, ale to na filmu není vše. Film je typycky korejsky dlouhý, ale dokázala bych to zkrátit kdybych chtěla. Co se týče zápletky, tak mi to přijde takové už obyčejné, zkrátka je to průměrný film na který ale se stojí podívat aspoň jednou.

Živí mrtví (2010) (seriál)

Pro mě tenhle seriál má vše co by měla mít tématika ala ZOMBIE. Je to pěkný příklad toho jak by se lidé chovali, kdyby opravdu nastala apokalypsa, od chaosu, problémy se vším co v dnešním světě považujeme za samozřejmost, trochu té přeskočené mysli po pudy sebezáchovy a napětí by se dalo krájet. Oproti komixu je to trochu dějově natažené, ale pokud nejste zapřísáhlý fanda komixu, tak se přes to snadno přenesete. Myslím že každý si najde mezi hlavnímy postavami svého oblébence a pak ty které bude nenávidět, ovšem pro mne tomuhle seriálu nahrává fakt, že miluji téma zombie, takže pokud nejste fanda, tak vás seriál může i dost odradit.