• Romantický

Cheongukui woopyeonbaedalbu (2009)

Popravdě, čekala jsem něco mnohem víc od filnu než něco takového .. nicméně Kim Jae Joong yla sexy a to mě celý film drželo nad vodou, jinak mi hlavní hrdina přišla až moc "prdlá"

Geonchukhakgaeron (2012)

Díky vtipným řečem kamaráda a hořkosladkého konce to bylo spíše velmi normální , ale nelituju že jsem u toho strávila necelé 2 hodiny.

Itaewon salinsageon (2009)

Velmi naptnutá atmosféra filmu od začátku do konce s tím, že nejste spokojeni s tím jak to dopadne!

Sarangbi (2012) (seriál)

No jak už je zmiňováno, tak jako celek se tohle dorama bere těžko. 70 léta měla své kouzlo, své problémy, svoje téma svoji specifickou hudbu v pozadí a proto přechod do "součastnosti" 2012 byl poněkud ze začátku uěžký, ale pak se člověk zamiluje do děje celkového, líbí se mi že se každá skupina má svoji specifickou hudbu v pozadí. Yoona i Jang Keun Suk byli skvělý.

Sayangkoldong yangkwajajeom aentikeu (2008)

Milé, vtipné, odpočinkové jinak se to říct nedá, nějak jsem ale doufala ve více gay romantiky, ale jelikož je to korejská adaptace filmu tak co jsem čekala, že by korejci natočili něci víc než jen pusu? Myslím ale, že se rozhodně podívám i na originál.

Jeníček a Mařenka: Lovci čarodějnic (2013)

No tak jak jsem čekala, film prostě nic moc. Když uvážím práci maskérů,efekty a akci, tak film ujde, ale to všechno okolo, zato bych se snad i styděla. Zbraně které do filmu opravdu nepaří,až moc blízký vztah bratra se sestrou,sex a všechno okolo... Jako tohle zpracování mě opravdu nenatchlo.

Howoosijeol (2009)

Na to jak jsem se na ten flm tešila až se na něj podívám a přesto, že tam hrál úžasný Woo-sung Jung tak to bylo poměrně sklamání, jako opravdi jsme myslela že na takové téma jaké vládlo filmem se dá udělat lepší trhák, ale Woo-sung Jung to zachránil a proto jsem to dokoukala do konce.

Panna nebo orel (2010)

Takový tipycký film pro puberťáky, místy vtipný, na odpolední zaženutí nudy to jde.

Muži v černém 3 (2012)

Poněkud velmi průmerné, v zhedem k tomu, jak je film obsazen a jaký to má být film !