• Romantický

Nespoutaný Django (2012)

Tarantino opět nezklama, všechno to co tam bylo tomu dalo tu správno šťávu,zábava, akce, napětí a krev.

Charlieho andílci: Na plný pecky (2003) odpad!

Nejvíce mne na tom filmu štve fakt, že takové "hvězdné obsazení" a ona je to taková kravina, u kterí jsem ke konci měla chuť mlátit hlavou o zeď.

Charlieho andílci (2000)

Jako blbost která má v sobě ale špetku logiky, tak se na to koukat dá!

Neumírej sám (2004)

No, tak rozodně to špatné není, když projížíte televizi a náhodou narazíte na tento film, tak opravdu to zaujme ! nejvíc se mi líbí jak je vidět co dělají drogy s lidma!

Pretty Woman (1990)

Tenhle film jsem viděla už jako malá a ještě několikrát po té, alečím jsem starší tím víc mi vždy dochází víc a víc věcí :)

Neoneun pet (2011)

Jelikož neznám původní předlohu, tak si nemohu víceméně stěžovat,akorát děj byl poměrně neobvyklý, ale zasmála jsem se. Akorát na víc jak 4 hvězdičky to nemělo :)

Méďa (2012)

Na to jaké na to byli ukázky a chváli, jsem se těšila na pořádnou pecku u které se budu smát až mi bude zle, nakonec mě to více či méně sklamalo, protože jsem se jenom občas uchechtla jako u nějaké rodinné komedie! Z pěkného našlápnutého začítku se to proměnilo skoro k béčkovému filmu! Nicméně jako typický americký film, to musí skončit typicky americky ! Nicméně některé vtipy přece jenom stáli za to a samotný nápad se cení! Jenom příště by to mohlo být lepší!

Chata v horách (2012)

První půlka filmu je natolik nudná, že kdybych u toho vařila, tak se asi nic nestane, bandta náctiletých jde prostě na výlet a bum najednou se tam něco děje, druhá část filmu nabírá zase obrovský potenciál plný napjetí, adrenalinu atd.. Kdyby ovšem se to nějak skoubilo dohromady tak z toho vyplyne něco lepšího, nicméně musím uznat, že nápad dějové linky nebyl rozhodně špatný a stvůry byly udělány velmi dobře.

Úsvit mrtvých (2004)

Úsvit mrtvých, no napjatá jsem byla jako kšanda a přitom jsem se u toho i mile zasmála. Musím uznat, že mě to nesklamalo, ačkoli jsem se bála, že provedení bude opravdu hrozné, tak po dějové lince to bylo výborné, provedení zombieků, už ale nebylo tak jak si představuju za což teda musím tvůrcům dát body dolů. Nicméně, nijak moc hvězné obsazení to nebylo, ale i tak jsem poznala víc těch menších hvěz a zahráli to skvěle. A konec je naprosto unikátní.

Yeonae soseol (2002)

No popravdě nečetla jsem vůbec recenzi, takže jsem nevěděla co od filmu čekat a můžu říct, že mě to velmi mile překvapilo. Ono milostná trojúhelní či kamarádský trojúhelní se sleduje podle mého vždy dobře, protože člověk tak váhá jak to všechno dopadne, ale musím uznat že jsem neměla ani tušení jak to dopadne, tak takovýhle hořkosladný konec mě potěšil.Ačkoli film byl krapet zlouhavý, ale to je koneckonců u korejců naprosto normální. Tae-hyeon Cha hrál svoji roli asi jako vždy takového lehce najivního, ale vždy milého,laskavého gantlemana, kterého si prostě člověk( obvzláště já zamiluje).