27p16and41p6

27p16and41p6

1 bod

<< předchozí 1 2 3
    • 1.6.2013  08:44

Tady ta hodnocení a komentáře jsou trapné. Myslím, že kdo nemá problém smát se stupidním vtipům v Připoutejte se, prosím nebo Žhavé výstřely, nemůže se nesmát u této komedie. Náhodou jsou tam skvěle zahrané vtipy!

• 1.6.2013  08:43

• 1.6.2013  08:43

• 5.5.2013  14:28

Myslím, že to lepší být ani nemohlo. Možná by stačily 2 filmy, ale na druhou stranu, když vidím, jak hezky se mi na film dívalo v doslovné interpretaci knihy, je vidět, že Tolkien nijak moc úprav k pěknému příběhu nepotřebuje. Negativní názory pramení myslím ze špatné představy o Hobitovi. Jelikož to není pán prstenů, je trapné domnívat se, že to bude v podobném tempu. Hobit je jen menší kniha a podle toho se taky scény točily. Je to takový komornější pán prstenů. Je to pojaté myslím správně. Ale myslím, že kdo všechny knihy nečetl, nepochopí důvod, proč je to takové, jaké to je.

• 17.11.2011  08:33
    Ano, šéfe! (TV pořad) (2009)

Jednou napíšu panu Pohlreichovi dopis. Bude o tom, jak jsem celou pubertu nechtěla s mámou vařit, jak se mi představa vaření nelíbila, jak jsem umění vařit považovala za povinnost a jak jsem si dlouhá léta myslela, že jsem na to úplně levá a připálím i čaj. Pořady o vaření jsem ráda neměla a trvalo dlouho, než jsem se na Ano, šéfe na zkoušku poprvé podívala. Ještěže jsem to udělala, již několik let sním o tom, že bych aspoň pár receptíků uměla tak dobře dochutit jako Zdeněk a jednou se mohly nějaké ty moje budoucí děti olizovat. A dnes už jsem ztratila fóbii z kuchyně a s přítelem se učíme vařit klasické recepty a baví nás to. Vždycky si něco uvaříme a potom to jíme u pořadu Ano, šéfe. Prostě až tak sexy pro mě Pohlreich to vaření vlastně udělal, že z původního odporu mám zábavu.

• 17.11.2011  08:21
    Babicovy dobroty (TV pořad) (2008)

Toto je vážně katastrofa. Já dovedu pochopit, že někteří lidi mají málo peněz, ale ty kraviny, co jim k levnému vaření navrhuje Babica, by si dokázali vymyslet sami. Na to nikdo nepotřebuje celý pořad. Prostě vezmu, co doma mám a nahážu to na pánev, třeba i botu tam hodím. Jeho recepty mi přijdou nechutné. Osmaží cibulu s rohlíkem a k temu nasype fazole s nejakou mexickou omáčkou atd. atd. Pohlreich je vážně mnohem lepší, kéž by měl takový pořad o vaření. Bych se ráda učila, jak se co má vařit a pochutnala si na tom pak. A kdyby náhodou někam chtěl dát limetu, tak to já bez ní vůbec nebudu vařit, nebo budu hovado, řeknu si, že na to nemám a dám tam ten citron. Ale zas nepotřebuju, aby měl Babica celý pořad o tom, že mi řekne, že tam můžu dát citron. Takové hlášky má pořád. Invence nula a když, tak k nechutnostem.

• 30.6.2011  12:48
    Zrcadla (2008)

Ne že by to bylo úplně bez příběhu, ale ten nebyl originální, takových už tu bylo. A to, že se mě filmaři pokoušeli polekat jen tím, že mi do uší hrála dramatická hudba a hlasité tóny, mě od lepšího hodnocení odradilo. Ve filmu bylo dost věcí, kterých jsem se mohla hezky leknout a v lepším případě i vážně bát, ale to by ta děsivá scéna musela být natočena děsivě a ne jen spoléhat na to, že hudba jako podkes mě vyděsí sama o sobě. Zrcadla jsou opravdu zajímavý námět na horor. Ale asi by to chtělo nápad, ne jen zlého ducha, takových jsem viděla už moc.

• 4.1.2011  14:53

Pro mě pohádka od prvního dílu nikam neklesla, levně je to natočené furt, herecké výkony jsou furt stejné, písničky jsou furt pěkné a scénář má furt nápad. Aspoň se tam něco děje.

• 4.1.2011  14:51
    Co takhle svatba, princi? (TV film) (1986)

Má to nápad, má to krásné písničky, jenom je to teda trochu levně natočeno a ty herecké výkony taky nic extra. Ale pro děti supr blbina a právě za písničky a nápad dávám 4 kousky.

• 4.1.2011  14:48
    Ulice (TV seriál) (2005)

Já být herec a nikdo mi nenabídnout ale fakt nic jiného, než hrát v ulici, tak jdu zametat chodníky.

• 30.12.2010  13:16

Podle mě to bylo hodně vtipné, takové pitomé vtípky jako v RRRrrrr!!! nebo mr. beanovi, ale kdo to má rád, ocení. Ovšem je možné, že je můj názor zkreslený tím, že mi to přišlo vtipné kdysi na základce.

• 24.12.2010  10:34

Tolik peněz je to stálo a tak malé hodnocení. Ale kvůli příběhu se za něj stydět vážně nemůžu. Nápad toho světa je moc pěkný, ale jeho vlastní příběh nestojí za nic. Ani scénář, ani plynulost scén. Za 2 hodiny měli myslím dost času vrazit do toho lepší prožitek pro diváka. Jediné schopné jsou ty bojové scény ze začátku. Cival to vystihl přesně: Vypravěčský fail. Ale za hudbu bych jim dala hvězd i 5, koupit si OST se vyplatí.

• 22.12.2010  19:11

1 nápad... zpracování toho nápadu bez filmařských chyb. Pouze 1 nápad a režisér se nesnažil nalákat na nic jiného, nic okolo, nechal příběh zářit hezky čistě. Ta filmařina je fakt na 5 hvězd, jestli i samotný příběh, to už závisí jenom na každého vkusu. Jedna věc ale zůstává blbá, možná mi spoilerovací trailery zkazily zážitek, ale přesto jsem od toho snímku zůstala na kilometry daleko jenom jako divák, nevtáhlo mě to.

• 16.12.2010  23:54

Dalo se na to dívat, ale obyčejné. Sice jako žena nikdy nepochopím, o čem takové pařby jsou, ale vážně nevím, co je úžasného na akci, ze které si nic nepamatuju, to je, jako by se nestala. Mno v každém případě pokud to mám hodnotit jako film, jasná za 3

• 10.12.2010  22:28

4 hvězdy pro Willa Smithe, pro Evu Mendes bych šetřila mnohem víc. Scénář sice na konci trocha zakopl, ale jinak sranda. Hlavně mně ale nedochází, co se děje tady... teda jak lidi jsou nechápaví... všechna ta moudra a říkanky byly celou dobu zesměšňovány, bylo ukázáno, jak fungují a kde selhávají, pomohla Hitchovi v práci, chlapům pomáhal tak dlouho, že už zestereotypněl, nevim, jak jinak se toto dá pochopit. Kdyby to tak nebylo, tak proč je říkal právě jen Hitch?

• 5.12.2010  11:57
    RRRrrrr!!! (2004)

Je to taková srandovní hovadina, že i moje hodnocení je jedna velká hovadina.

• 29.11.2010  20:24

Naprosto záměrně se snažím tomuto filmu snížit hodnocení. Všechny nešvary, kterých se dočkala filmová zpracování Transformers a které jsou protkané i filmem Percy Jackson: Zloděj blesku, se zde jenom nudně, až trapně, opakují. Těmito nešvary mám na mysli umístění děje jenom tak mírnixtýrnyx do prostředí moderního velkoměsta, prostě protože je to teď v módě. Dále také ne úplně plynule plynoucí režie, otřesné dialogy s nulovou invencí a ještě mínusovými body za levné pokusy o špatné vtipy, hrozné herecké výkony atd atd. S Transformery si ještě podává ruku v tom, že hlavní hrdina má po svém boku krásnou budoucí přítelkyni, která za celý film neřekne jedinou smysl dávající větu, herečka zde prostě jen hraje ozdobu. Příběh je taky výsměch, bohužel v tomto případě výsměch Goethovi, jehož báseň zde byla zkrácena na jednu nejapně pojatou scénu. Bohatě mi stačily všechny ty kecy o tom, jak je nejdůležitější, aby obyčejní lidé nepřišli na to, že se v jejich blízkosti vyskytují bytosti mýtické, a přesto tam bourali jeden mrakodrap za druhým. Konec byl už jen potvrzením antikvality filmu. Hotový deus ex machina.

• 18.11.2010  22:46
    Pokémon (TV seriál) (1997)

Jéžiš vy tu s tím naděláte. Jako dítě jsem si to užila, samotný seriál není taková hrůza jako spíš ta jeho komerčnost. Když si vzpomenu na Teleblbís, tak toto opravdu není dětskému vývoji škodící seriál Chlapec chodí po světě, sbírá mytická zvířátka pro zápasy, děj se opakuje každým dílem... jako i v jiných dětských seriálech.

• 17.11.2010  14:45

No nic moc teda, čekala jsem lásku jak z děla, ale charaktery postav jsou prakticky nulově propracované, chybí to k uvěřitelnosti lásky... nevím, kdo vlastně koho miloval, jenom že nějaká žena X muže Y, toď vše. Navíc filmů, kde se postavy míjejí, je více, nic originálního. Sledovatelné to bylo jenom díky těm dětem, dospělí herci neměli už žádné velké zapálení.

• 11.11.2010  20:47

Je to sice skvělý film, ale upozorňuju, že i když si 4 hvězdy zaslouží, není určen všem divákům, koho soudní procesy nezajímají, toho film unudí k smrti. V každém případě to dokonale odkazuje nejenom na problém osahávání v Japonsku, ale i na celkový stav dnešních soudů. Opravdu tam nejde o pravdu, ale jen o to, kdo má větší důkazové eso v rukávu. A slova i citát na konec jsou skvělé.

• 8.11.2010  22:43
    Kajínek (2010)

Ve svém žánru jsem jak herecké výkony, tak střih, tak řežii obdivovala. Teda máme tu dost režisérů patlalů, Jákl se vyznamenal. Jako Malarkey nechápu, co by ti lidi od takového filmu ještě chtěli. Realistické, nenudil mě ani chvíli, předvídatelný jen pár sekund dopředu (možná jsem na delší předvídání příliš blbá) atd atd. Drobné chyby s kamerou mě už fakt netrápí. Ve scénáři se objevilo jen pár klišé, ani zdaleka tolik, kolik jsem čekala, dialogy nebyly pitomé. Slyšela jsem, že lidé, kteří od toho čekali dokument, jsou zklamaní nepřesností, to je mi sice líto, ale jako fikce ve svém žánru za plných.

• 8.11.2010  11:37
    Restraint (2008)

Dobré podíváníčko, lepší než hromady rádoby velkolepých, překombinovaných filmů.

• 8.11.2010  11:35
    Tarzan (TV seriál) (2003)

Na to, že to je Tarzan, to není úplný průšvih. Jane je ovšem děsně odměřená, až je to divné. Navíc příběhy za každou cenu zasazené do moderního města se stávají spíš dnešním trendem, který ne zrovna moc dobře vychází. Nápad s tím, že Tarzanovy pohyby budou vypadat jako free-running, mně nijak nevadil. Dialogy bych označila za průměrné a kauzalitu za šílenou, co tam se stalo věcí, které prošly bez povšimnutí společnosti, je taky trochu moc. Pokud mám pochválit herce, tak budu chválit jenom Fimmela. Ten se na své tehdy malé zkušenosti snažil z této pitomé role vytřískat co nejvíc. I romantiku hrál romanticky, divím se mu, že tak to tak dlouho vydržel, když naproti němu stála tak duchem nepřítomná a suchopárná herečka :/ .

• 2.11.2010  19:57
    Pozemšťan (2007)

Dám pouze 4 kousky hvězd, které si u mě všechny vysloužil jenom nápad. Jinak chyby ve scénáři a režii, kde nebyly dodělány chvíle, které bych postavám nechala na vstřebání tématu. Někdy se postavy až příliš rychle zorientovaly v nové situaci. Jinak herecké výkony nic moc teda, snažili se všichni, ale ta poslední jiskra dokonalého hereckého koncertu tam chybí. Taky hlavní hrdina byl moc starý herec, tělo, které se regeneruje, by teda v tom případě nemělo mít žádné vrásky, to mi dost vadilo. I když chápu, že nějakému mladému teleti by divák vážný výraz těžko věřil. Mě osobně docela dost rušily věty o tom, jak Johnovi dlouhověkost nikdy až tak nepřekážela, chápu, že za tu dobu už si zvykl, ale neumím si představit lidskou povahu, která by neutrpěla šok ze ztráty životního cíle a smyslu života. Pořád ale oceňuju myšlenky, které ve filmu padly, mnohé věty jsou skvělé, kvůli lepšímu soustředění se právě na věty jako "Hodiny neměří čas ale jen samy sebe" se na film určitě podívám opakovaně.

• 21.10.2010  22:48

Sice jsem viděla desetidílný seriál, ve kterém ten mainký chlapík taky hrál, ale drze si troufám tvrdit, že film musí být bomba, protože to je určitě stejně jen sestřihaná verze seriálu.

• 18.10.2010  20:50
    Partička (TV pořad) (2009)

Plný počet, mnohé scénky nezapomenutelné, tento druh humoru je skvělý a ti herci jsou neuvěřitelní borci. Nevím, co víc si od zábavného pořadu přát.

• 14.10.2010  23:52
    Ip Man (2008)

Bomba! Dokonalost na pochodu, tak si představuju bojové scény i národní hrdost.

• 8.10.2010  11:16

Na pět hvězd nejsem dostatečně šílená, jako film v některých momentech je. Je to příběh, který je sice možný, ale asi by se to všechno nestalo jenom jednomu člověku. A způsob, jakým film příběh podává, je opravdu japonský jak poleno. No ale je fakt, že bavit se 4 hodiny se nedá jen tak u něčeho. Ke konci už jsem měla pocit, že to nikdy neskončí a já budu osudy těch lidiček žít u televize s nima už furt. A pak dali titulky v tom nejlepším :/

• 8.10.2010  11:02

Originální nápad na příběh, akorát nevím, proč se v těch asijských filmech tak umírá, neznám tu nemoc, ale mohla žít dýl, myslím si.

• 8.10.2010  10:53

A za 5, a hotovo, ať si ti, co je toto nudí, zajdou na nový Souboj titánů, nemá to hlavu patu, ale aspoň se tam furt něco děje a člověk se nenudí. Mně osobně nevadí muset chvíli vstřebávat atmosféru místo toho, aby herci ten šňupák ani na sekundu nezavřeli. Ono se to taky líp hraje, když se furt mluví, ale při hrání obličejem už nejde nic okecat a buď tam ten talent je nebo ne.

<< předchozí 1 2 3