Slunce, seno, jahody (1983)

Tady ta hodnocení a komentáře jsou trapné. Myslím, že kdo nemá problém smát se stupidním vtipům v Připoutejte se, prosím nebo Žhavé výstřely, nemůže se nesmát u této komedie. Náhodou jsou tam skvěle zahrané vtipy!

Slunce, seno a pár facek (1989)

Slunce, seno, erotika (1991)

Hobit: Neočekávaná cesta (2012)

Myslím, že to lepší být ani nemohlo. Možná by stačily 2 filmy, ale na druhou stranu, když vidím, jak hezky se mi na film dívalo v doslovné interpretaci knihy, je vidět, že Tolkien nijak moc úprav k pěknému příběhu nepotřebuje. Negativní názory pramení myslím ze špatné představy o Hobitovi. Jelikož to není pán prstenů, je trapné domnívat se, že to bude v podobném tempu. Hobit je jen menší kniha a podle toho se taky scény točily. Je to takový komornější pán prstenů. Je to pojaté myslím správně. Ale myslím, že kdo všechny knihy nečetl, nepochopí důvod, proč je to takové, jaké to je.

Ano, šéfe! (2009) (pořad)

Jednou napíšu panu Pohlreichovi dopis. Bude o tom, jak jsem celou pubertu nechtěla s mámou vařit, jak se mi představa vaření nelíbila, jak jsem umění vařit považovala za povinnost a jak jsem si dlouhá léta myslela, že jsem na to úplně levá a připálím i čaj. Pořady o vaření jsem ráda neměla a trvalo dlouho, než jsem se na Ano, šéfe na zkoušku poprvé podívala. Ještěže jsem to udělala, již několik let sním o tom, že bych aspoň pár receptíků uměla tak dobře dochutit jako Zdeněk a jednou se mohly nějaké ty moje budoucí děti olizovat. A dnes už jsem ztratila fóbii z kuchyně a s přítelem se učíme vařit klasické recepty a baví nás to. Vždycky si něco uvaříme a potom to jíme u pořadu Ano, šéfe. Prostě až tak sexy pro mě Pohlreich to vaření vlastně udělal, že z původního odporu mám zábavu.

Babicovy dobroty (2008) (pořad) odpad!

Toto je vážně katastrofa. Já dovedu pochopit, že někteří lidi mají málo peněz, ale ty kraviny, co jim k levnému vaření navrhuje Babica, by si dokázali vymyslet sami. Na to nikdo nepotřebuje celý pořad. Prostě vezmu, co doma mám a nahážu to na pánev, třeba i botu tam hodím. Jeho recepty mi přijdou nechutné. Osmaží cibulu s rohlíkem a k temu nasype fazole s nejakou mexickou omáčkou atd. atd. Pohlreich je vážně mnohem lepší, kéž by měl takový pořad o vaření. Bych se ráda učila, jak se co má vařit a pochutnala si na tom pak. A kdyby náhodou někam chtěl dát limetu, tak to já bez ní vůbec nebudu vařit, nebo budu hovado, řeknu si, že na to nemám a dám tam ten citron. Ale zas nepotřebuju, aby měl Babica celý pořad o tom, že mi řekne, že tam můžu dát citron. Takové hlášky má pořád. Invence nula a když, tak k nechutnostem.

Zrcadla (2008)

Ne že by to bylo úplně bez příběhu, ale ten nebyl originální, takových už tu bylo. A to, že se mě filmaři pokoušeli polekat jen tím, že mi do uší hrála dramatická hudba a hlasité tóny, mě od lepšího hodnocení odradilo. Ve filmu bylo dost věcí, kterých jsem se mohla hezky leknout a v lepším případě i vážně bát, ale to by ta děsivá scéna musela být natočena děsivě a ne jen spoléhat na to, že hudba jako podkes mě vyděsí sama o sobě. Zrcadla jsou opravdu zajímavý námět na horor. Ale asi by to chtělo nápad, ne jen zlého ducha, takových jsem viděla už moc.

Ať přiletí čáp, královno! (1988) (TV film)

Pro mě pohádka od prvního dílu nikam neklesla, levně je to natočené furt, herecké výkony jsou furt stejné, písničky jsou furt pěkné a scénář má furt nápad. Aspoň se tam něco děje.

Co takhle svatba, princi? (1986) (TV film)

Má to nápad, má to krásné písničky, jenom je to teda trochu levně natočeno a ty herecké výkony taky nic extra. Ale pro děti supr blbina a právě za písničky a nápad dávám 4 kousky.

Ulice (2005) (seriál) odpad!

Já být herec a nikdo mi nenabídnout ale fakt nic jiného, než hrát v ulici, tak jdu zametat chodníky.