Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
DjPeter
Peter Ďurica
Sabinov, Prešovský, Slovensko
filmový fanúšik
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Akční
Horor
Sci-Fi
Komedie
Drama
film
seriál
TV film
USA
Velká Británie
Německo
Kanada
Hongkong
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Terminátor 2: Den zúčtování
(1991)
Predátor
(1987)
Komando
(1985)
Konec světa
(1999)
Konečná
(2013)
Rambo: Do pekla a zpět
(2008)
Univerzální voják
(1992)
Pěst plná hněvu
(1972)
Zúčtování v Malém Tokiu
(1991)
Hard Boiled
(1992)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
Časové pásmo bylo změněno