• Thriller

Fotři jsou lotři (2010)

Zkouknul jsem to v kině, kde jsem se bavil o něco líp, než kdybych to viděl v TV. Nicméně, na první dva díly to opravdu nemá, některé momenty trapné, opravdu nahlas jsem se zasmál tak asi 5x. Některé filmy prostě nezachrání ani hvězdné obsazení....

„Já už budu hodný, dědečku!“ (1978)

Jeden z mých nejoblíbenějších filmů s Milošem Kopeckým, jenž zde předvádí takovou cholerickou parádu, za kterou by se nestyděl ani Louis de Funes. A tady se kecá, tady se kydá, čvaňhá, klábosí, tlachá, beseduje!!!!!!!!!!!!!

Počátek (2010)

Slovní komentář si odpustím, protože lépe než POMO bych to nevyjádřil.

Špatnej polda (2009)

Za čtyři - díky Nicolasovi, kterej po dlouhý době zase něco pořádně zahrál a kvůli Evě, na kterou se hezky kouká.

Columbo (1971) (seriál)

Just one more thing..... Oh yes, there is one more thing! :)

Saltová (2010)

Závěr byl - i na americký film - už moc přitažený za vlasy, ale jinak to má efekty a spád, a tam, kde to drhne, je Angelina. Takže za 3!

Bez soucitu (2010)

Kdyby nic jiného, tak už mi chyběl letos Travolta a taky se mi líbila Kasia Smutniak.... Nuda to nebyla, ale do kina bych na to nešel. Sečteno a podtrženo, dvě hvězdičky by bylo přece jen málo.

Repo Men (2010)

Mám rád tento typ filmů, navíc i Whitakera a Law, ale přesto mě tento konkrétní snímek dostatečně nezaujal. 3 hvězdy za snahu.

Falcone (1999) (TV film)

Nebyl to špatný zážitek, ale Božský (Il Divo) mě zaujal víc.