York

Richard Plantagenet

okres Brno

<< předchozí 1 2 3 4
    • 24.12.2018  19:59
    Kouzelník Žito (TV film) (2018)

Cekal jsem, ze to bude blbost. Ale ze az takova, ze me to v pulce prestane bavit, tak to jsem necekal. A hlavni hrdina je tak akorat na presdrzku.

• 6.10.2017  22:50
    Persuasion (1995)

Herci sice moc nepasovali do filmu odehrávajícím se na začátku 19. století (Anna byla taková celkem stará a ne moc hezká, paní admirálová a paní Russelová zase vypadaly jak ze současnosti), ale zase jejich postavy byly hrozně zábavné a (pokud to budeme brát jako satiru) dobře vybrané.

• 6.10.2017  22:46
    Vyznání Anny Elliotové (TV film) (2007)

Den předtím jsem viděl adaptaci z r. 1995 a musím říct, že ta byla mnohem lepší. Herci (a hlavně teda Anna) sice víc pasovali do svých rolí v tomhle filmu, ale ve verzi z r. 1995 byli mnohem zábavnější a větší zm*di (Anina sestra, která pořád něco jedla, ta druhá, hypochondrička, otec, pomlouvajicí všechny níže postavené...). A taky tam bylo všechno lépe vysvětlené, z této verze bych asi spoustu scén nepochopil.

• 9.2.2017  23:43
    V kruhu koruny: Richard II. (TV film) (2012)

První půlka byla super, lepší než Jindřich IV, ale pak už to bylo moc zdlouhavé a ukecané.

• 27.1.2017  23:48

Je to spis tak na tri hvezdicky, ta ctvrta je za sachy a Afriku.

• 4.1.2017  23:05
    Pokání (2007)

Dost zdlouhave. Cekal jsem, ze hlavni cast filmu bude to samotne "pokani" behem valky, ale hlavni casti byl uvod. A take me celkem vadilo to stridani casovych linek. Nakonec jsem rad, ze jsem vcera videl Pychu a predsudek a ne tohle, i kdyz jsem po precteni popisku tady na csfd chtel radeji videt nejdriv Pokani.

• 26.12.2016  22:00
    Zázračný nos (TV film) (2016)

Snad se nekdy dockam pohadky, kde lide v jinem kralovstvi budou mluvit i jinou reci, treba slovensky. A teda nevi proc, ale tak princezna byla hezci s tim velkym nosem.

• 26.12.2016  13:19

Ta pohadka na Stedry den na CT1 byla lepsi.

• 17.11.2016  00:14

Cekal jsem, ze se na konci neco stane, ale tenhle konec me nejak nedava smysl.

• 3.2.2016  10:30
    Blade Runner (1982)

Jak napsal POMO - Vizuálne a hudobne krásne a pútavo hypnotické. Nejlepsi (nejhypnotictejsi) je zacatek a pak vyslech Rachael. A skvela hudba Vangelise.

• 3.2.2016  10:22
    Poslední království (TV seriál) (2015)

Asi meli Anglani pocit, ze ve Vikinzich vypadaji jako idioti a porad tam dostavaji na prdel, tak se rozhodli natocit neco, kde to bude opacne. Vzhledem k tomu, ze mam rad historicke serialy, tak se me to samozrejme libilo. Jen se to holt musi srovnavat s Vikingy. Tam me treba vadilo, ze tam Anglicani (narozdil treba od Parizanu) vypadaji jako idioti a porad dostavaji na prdel. Presto ale musim objektivne uznat, ze Vikingove jsou lepsi. Maji lepsi postavy - Ragnar, Lagherta, Loki a cele je to takove vic cool. Oproti tomu Uthred tu vypada jako italsky pornoherec (stejne jako treba Jon Snih a Rob Stark v Game of Thrones).

• 3.2.2016  10:12

Nejlepsi ceska pohadka od doby Andela pane. I kdyz, jak uz tu nekdo psal, ten konec trochu pokulhaval.

• 3.2.2016  10:12

Skvelej film, beztak nejlepsi seversky, co jsem videl (asi jsem ale jiny nevidel). Hlavne teda ale byla uleva, ze tam neresi zadne spolecenske tema, jako treba v Bronu.

• 3.2.2016  10:10
    Cizinka (TV seriál) (2014)

Prvni poznamka - posledni veta z popisu tady na CSFD je hovadina. Nekde jsem cetl, ze je to serial pro zenske (mozna jsem si to ale myslel proto, ze hrdinkou je zena a je to romanticke). Kazdopadne jsem cely serial sledoval s pocitem, ze je to serial pro zensky. A bylo to dost zajimavy :-) Skotsko je tu nadherne, ale ponekud nerealne - prselo asi jen jednou, jinak bylo hrozne hezky. Sexu bylo vic nez v Strike Back (ktery jsem videl pred timto serialem) a to uz je dost rict a celkove byly sceny delsi a vic takove jakoze romanticke. Nejvic romanticky byl ale hlavni hrdina, (krome toho, ze to byl pravdepodobne hezoun), tak mel hrozne pochopeni pro svou zenu a uplne bezmezne ji miloval (no, aspon, ze ji narezal na holou...). Kazdopadne to byl hodne dobry serial, jen jsem cekal vic interakce mezi pritomnosti a minulosti (Claire se pokusila jen jednou "dostat zpatky"). Co me ale dost zklamalo, byl posledni dil, ten byl dost o necem jinem, nez ty predchozi a mam z neho hodne pocit, ze to byla hovadina...

• 3.2.2016  09:54
    Protiúder (TV seriál) (2010)

Skvely serial, spousta prestrelek a souboju. Zacatek se me libil trochu vic, vzdycky byl jeden pribeh rozdelen do dvou dilu a jednotlive pribehy se vzdycky odehravaly nekde jinde, takze to bylo dost zajimave. Posledni serie byla uz ale zklamanim, na jednu stranu uz bylo jasne, ze jsou Michael i Damien "nesmrtelni", na druhou stranu ale zase nazev serie predpovidal to, ze jejich smrti by se cely serial mohl klidne ukoncit. Hlavne ale uz ta posledni serie byla takova divna...

• 12.11.2015  22:36
    Sabrina (1954)

Bogart byl moc stary na Audrey, aby se tomu dalo verit, charisma necharisma...

• 14.9.2015  00:05
    Vetřelec ³ (1992)

Tenhle dil me prisel trochu pritazeny za vlasy (i kdyz byli vsichni dohola). Jako samostatnej film ok, ale proste se me to zdalo moc prekombinovany. Nejak nevim, jak by se facehugger dostal do lodi, tim spis do zachranneho modulu. Jo a pohybujici se vetrelec byl dost neumele udelany.

• 25.7.2015  00:00
    Apokalypsa (1979)

Dobrej film, ale moc dlouhej (aspon tedy ta Redux verze). Nektery sceny tam vubec nemusely byt. Ze zacatku celkem normalni valecny film, ale po tom, co Willard odjede od plukovnika Kilgora, tak cim dal proti rece se dostane, tim ujetejsi a pomalejsi to je... Jinak teda nejlepsi sceny jsou ty se vzdusnou kavalerii. A neni to film o valce, ale o lidech, valka je tam jen jakoby mimochodem.

• 22.7.2015  23:07
    Četa (1986)

Kdysi, po shlednuti tohohle filmu, jsem se rozhodl, ze kdyz pujdu do armady, zacnu kourit (abych si mohl zastrkavat krabicky od cigaret za pasek na helme). No, nastesti povinnou vojenskou sluzbu zrusili :-)

• 19.3.2015  08:10

Sice dost neobjektivní, ale přesto celkem zajímavé. Zajímavá byla např. narážka na válku budoucnosti, kdy už nebudou rozhodovat lidé. A také třeba vybírání nejlepších hráčů počítačových her do armády, trochu mě to připomnělo Evangelion :-)

• 23.11.2014  21:47
    Rivalové (2013)

F1 v dobe, kdy clovek neusnul po patem kole...

• 23.11.2014  18:01
    Olomoucké baroko (TV film) (2011)

Pro lidi z Olomouce a historiky 1 az 2 hvezdicky navic.

• 9.11.2014  14:36
    Modli se a podnikej (TV film) (2007)

Teď je rok 2014, tak by mě zajímalo, jestli se to v té věci za těch sedm let někam posunulo...

• 1.9.2014  23:12
    Bushido Man (2013)

Ta prvni cast je za jasnych 100%, film pro vsechny milovniky japonskych bojovych umeni a japonskeho jidla. Ta dalsi, jak uz tady psal Flipnic, to aspon teda v mych ocich celkem pokazila (tak od toho souboje s pistolnikem, i kdyz scena pojidani mrkve byla skvela). Ale i tak super film a rozhodne stoji za shlednuti.

• 27.6.2014  19:45
    Temný případ (TV seriál) (2014)

Jakoze ta cast s chytanim zlocincu byla super a na 100%, ale ty rodinne problemy detektivu byly dost nudny, takze celkove to je tak na 80%. Rozhodne spise doporucuju The Wire.

• 27.5.2014  17:54
    Šťastní až do smrti (TV seriál) (2011)

Chtel jsem neco stejne dobreho, jak (prvni serie) HIMYM a bylo me doporuceno tohle. Jednotlive dily byly zabavne, nektere dokonce velice, ale nejak jsem se za cely serial nemohl prinutit se s tema lidma szit. Porad to bylo jakesi takove neosobni, clovek se ani poradne nezdozvi, cim se jednotlivi hrdinove zivi (ale porad jsou pri penezich...). Taky se nikdo nikam nevyvyji, kdyz se Penny POZOR SPOILER tesne pred svatbou rozhodne nevdat (z nejakeho hloupeho duvodu) pusobilo to strasne umele..., proste mela roli te, co porad hleda vhodneho zenicha a porad ho nemuze najit...(takze i kdyz ho nasla, musela se s nim rozejit, protoze to proste byla jeji role). Stejne tak me v dalsich seriich vadilo, ze Elisha dostala roli hloupe blondyny, i kdyz v prvni serii byla uplne normalni. Nemusel to byt spatny serial, kdyby ho trochu vic vyladili, takhle je to na 70% a dobre ze ho zrusili.

• 27.5.2014  17:40
    Borci z Blue Mountain State (TV seriál) (2010)

Hrozna blbost, ale hrozne zabavna a navykova.

• 11.3.2014  22:44
    Taxikář (1976)

No, jako myslel jsem, ze to bude lepsi. Ale jakoze atmosfera New Yorku 70tych let a dokresleni hudbou paradni. 70%.

• 23.1.2014  22:52

Celkem o nicem, dost zklamani.

• 23.1.2014  22:40
    Luther (TV seriál) (2010)

Dobry serial, ale jakoze uplne top to neni. Na muj vkus moc (zbytecne moc) brutalni. Ve treti serii bez nejakeho blizsiho vysvetleni jdou po Lutherovi, policajti se tam chovaji jako idioti (maji nekoho chranit, ale klidne ho hechaji samotneho, nechaji po sobe strilet....).

<< předchozí 1 2 3 4