Knight Rider (1982) (seriál)

Za nostalgii bych tomu musel dat pet hvezdicek, uz jenom za KITTa uhanejiciho pousti a taky za to, jak jsme to s tatkem lovili na ORF se zapichlym nozem do anteny a bez sebemensi znalosti nemciny. No zamacknu slzu a dam potvrdit...

Kouzelník Žito (2018) (TV film)

Cekal jsem, ze to bude blbost. Ale ze az takova, ze me to v pulce prestane bavit, tak to jsem necekal. A hlavni hrdina je tak akorat na presdrzku.

Kouzelný cop (1986)

Možná je to tím, že jsem tento film jako malý neviděl, takže mi chybí nostalgie, ale po zhlédnutí teď musím říct, že je to hrozná blbost. Kam se to hrabe třeba na Úder otevřenou dlaní...

Králova řeč (2010)

No, pul hvezdicky je za to, ze mel dneska William a Kate svatbu :-) Jinak me to celou dobu pripominalo My Fair Lady... No a taky je zajimave, jak takova, pro obycejneho cloveka banalni, vec jako rec, muze ovlivnit budoucnost lidstva.

Královna z Katwe (2016)

Je to spis tak na tri hvezdicky, ta ctvrta je za sachy a Afriku.

Království potoků (2005) (TV film)

Scenar o nicem, v podstate strasna blbost, nechapu jak to mohla CT dat na stedrovecerni vecer jako hlavni pohadku a jeste tady ctu, ze to ma byt vypravna pohadka ocenena na jakemsi festivalu :-o

Krvavý trůn (1957)

Nepocitam-li Yojimbo a Sedm samurajů, tak je to zatim nejlepsi Kurosawuv film, ktery jsem videl. Vynikajici atmosfera a pri scenach v lese s tajemnou zenou, jsem se skoro az bal :-)

Kwaidan (1964)

Vizuálně to bylo nádherné, ale nemůžu si pomoct, některé staré filmy mě připadají poněkud nudné.