23 (2007)

Chytrý hollywoodský film, od kterého jsem nečekal téměř nic a nakonec mě dost překvapil. Režie i herecké obsazení jsou skvělé, ale nejvíc chválim Phillipsův scénář, který je opravdu výborně promyšlený. 4*/5*

Krvavá sklizeň (2007)

Pomerne dost slusny (v ramci zanru) satanisticky thriller, ktery srazi snad jen lehka neprehlednost ve druhe tretine a jeste neco maleho by se naslo. Slusne herecke vykony, pekne provedeni deseti egyptskych ran a az kingovsky zaver. Tohle se Hopkinsovi povedlo... 7/10

Kobra (1986)

Mozna nejhorsi Stalloneho film z osmdesatych let.

Smrtelná kořist (1987)

Kultovni videobecko. 5/5 Český název: Živý cíl.

Sluneční hrozba (1990)

Napinavy film s dobre budovanou atmosferou o tom, jak posledni lidska posadka ma za ukol zachranit lidstvo pred nadmernou slunecni aktivitou, ktera hrozi spaleni planety. Skvely napad, ktery se pozdeji snazil neuspesne vykrast britsky Sunshine.

Spider-Man 3 (2007)

Nejodvazanejsi dil serie. S tim ale souvisi rada problemu jako to, ze je doslova preplneny antagonisty (z nichz ani jeden nevycniva), pricemz jejich souzneni neni po strance scenare moc vydarene. Je tady vice kladen duraz na akcni slozku, coz ale kvuli hrozne cgi vyzniva do ztracena... Kdyby se Spiderman 3 seskrtal na pulhodinovy skec souboje Sandmana se Spidermanem, mel bych z nej pravdepodobne lepsi vysledny dojem.