Divnovlásky (2008) (TV film)

Vezměte Román pro ženy, vyperte ho v pračce, vysavujte, hoďte do kaluže, hlavní hrdince přidejte 20 let a vyjde vám z toho tato jednohvězdičková záležitost.

Tchyně (2015) (pořad) odpad!

Toto by se mělo pouštět studentům na filmových školách pod pohrůžkou, pokud ve své kariéře natočí něco podobného, tak dostanou tyčí do hlavy.

Mimoni (2015)

Animáky snáším snad jen ty z mého dětství, ale toto je výjimka. Bavil jsem se, grafika se mi taky líbila a těším se na dvojku.

168 hodin (2006) (pořad) odpad!

Vážná politická témata v pořadu? Prosím, to je směšné. Jen podle názvu reportáže je dopředu jasné, která miska vah bude v tomto pořadu těžší. Pořád a dokola. Odlehčená témata mě baví, ale za neuvěřitelnou neobjektivnost si nezaslouží ani hvězdičku.

Šakalí léta (1993)

Rock´n´roll mám rád, Dejdara víceméně taky a film ve mě vyvolával nostalgii, proto jsem si ho po mnoha letech pustil a přišlo zklamání. Je to jako se vším na co se člověk dlouho těší a očekává mnoho. Soundtrack je dobrý, film se také příjemně rozjíždí, ale pak se příběh zdá jaksi poslepovaný a na konci nedolepený. Tři hvězdy.

Zápisky z temnoty. Aleppo. (2014) odpad!

Snůška lží a pro-teroristické propagandy. Teroristé (západními médii popisováni jako "povstalci") označují vojáky na straně prezidenta Assada za žoldáky, přitom oni sami mají ve svých řadách bojovníky z několika desítek zemí z celého světa. Srdcervoucně natočené scény postřeleného malého kluka sniperem nejsou taky z propagandistického hlediska žádá výhra. Chlapec byl zkrátka povstalec, měl v rukou zbraň a střílel. Sniper ho postřelil do kotníku (odstřelovač určitě záměrněně nemíří na kotník, pokud má v plánu nepřitele zabít) a ve filmu se z něj dělá oběť zlounů na straně krvelačné bestie Bashára. Zkrátka a jednoznačně film s jediným cílem - utvrdit lidi v názoru, kterým jsou krmeni od začátku konfliktu ze strany neobjektivních médií.

Pevnosti (2010) (pořad)

Komentátor může být rád, že to dotočil do konce a někdo mu během natáčení za jeho blbý ksicht a kecy nedal do držky.

České století (2013) (seriál)

Jeden z nejkvalitnějších českých seriálů poslední doby. Pouze minimální nedokonalosti, které jsou převálcovány pozitivy. Seriál nevhodný pro každého. Je potřeba mít alespoň minimální povědomí o událostech, které v seriálu budou, určitě kvituji, že to není jen nějaké povrchní opakování informací z vlastivědy 1. stupně ZŠ.

Líbáš jako ďábel (2012)

Konverzace ve francouzštině přes telefon zněla spíš jako zvuková stopa z vepřína (oui oui oui oui). Jedna hvězda za Nelu Boudovou ve spodním prádle, nci lepšího ve filmu nebylo.

Bastardi 3 (2012) odpad!

Filmové peklo. Ostuda české kinematografie. Pro zajímavost, na youtube film hodnocen 254+ a 23-, děsivé.