Na lavici obžalovaných justice (1998) (seriál)

Neonacistický skinhead v riflové vestě s nášivkou Dead Kennedys, kterou má oblečenou přes bombera jak fakt k nakousnutí, taky to když zpívají písničku ke které nezná ani jeden herec pořádně slova je známka kvality. Ale když pominu takovéhle chyby, kterých si téměř nikdo nevšimne, tak to bylo ucházející.

Rady ptáka Loskutáka (2001) (pořad) odpad!

Tu neděli, kterou omylem přepnu televizi na tento pořad mám rázem zkaženou a padne na mě deprese.

Burianův den žen s Petrou Edelmannovou (2008) (pořad) odpad!

Neobjetivní svinstvo ze strany Buriana. Třeba to když pobíhal mezi lidmi z Národní strany a přerovskými Cikány a těm říkal věci v tom smyslu, že je tam přijeli nacionalisti zmátit a že je chtějí vystěhovat. Happyend o slušném cikánském obrozenci který zpívá o tom že tato planeta je pro všechny a že se máme mít rádi mě málem rozplakal a neměl jsem daleko k tomu abych ze špajzu vytáhl lahev pálenky a běžel k nejbližšímu domu kde bydlí Cikáni a začal s nimi bratrsky tančit okolo ohně.

S politiky netančím (1995) (pořad)

Hlas paní Bubílkové mi připadá jako kombinace hlasu při chřipce/ zpěváka po metalovém kocnertu/ mutujícího puberťáka. Příjemné bylo v pořadu spestření v podobě hudby od Petra vondráčka.

DO-RE-MI (1998) (pořad)

Já bych to úplně nezavrhoval, nezapomínejte na hvězdy jako byl Dezider Kukurica a pan Pergl co zdravil Vlčáky a Apače!!! Výborná byla taky porota z lidí kteří řemeslu nerozumí a dávají soutěžícím bodů "tak akorát" aby nevyčnívali z davu.

Hádej, kdo jsem! (2007) (pořad)

Kvalita dílů se odvíjí od toho kdo je tam zrovna z hadačů

Hádej, kdo lže! (2009) (pořad)

Hádej kdo jsem má velmi nepovedeného sourozence...

Tabu (1994) (pořad)

Tolik úchylů na jednom místě ještě nebylo :-)

Bojujúce vlaky (1964) (TV film)

Dokument poplatný době. Nečekejte raritní dobové záběry nebo dokument napěchovaný zajímavými informacemi.