• Fantasy

Anděl Páně 2 (2016)

Musím přiznat, že jsem se náramně bavil od začátku až do konce. Moc povedená pohádka. Nejlepší za hodně dlouhou dobu.

Země bez zákona (2012)

Nevim, kdy jsem měl naposledy takovou radost z likvidace záporáka. Kdyby nebylo pomalejšího rozjezdu bylo by to za pět.

Piraňa 3D (2010)

Horor? Ani náhodou. Komedie? Zas tolik jsem se nenasmál. Pokud jsem se smál, tak pouze z důvodu vysoké nerealističnosti útoků malých dravých ryb. Bohužel právě nerealističnost záběrů pro mě znamená zařazení tohoto filmu do hlubin mé filmotéky.

Pretty Woman (1990)

V žánru pro někoho možná klasika. Pro mě přeslazené kafe, které mi nechutná, a které je lepší vylít.

Harry Potter a Relikvie smrti - část 1 (2010)

Nejslabší z celé série. Jednoznačně. Herecké výkony jsou slabé díky mnohým dialogům, které jsou prostě v pojetí herců nepřirozené, tedy špatné. Jen díky akčním scénám a vizuálním efektům stojí film za shlédnutí.

Velká ryba (2003)

Tenhle film buď budete milovat nebo nenávidět. Patřím do první kategorie.

Agent v sukni 2 (2006) odpad!

Hopsající tlustej černoch v sukni, v plavkách a jiném fetiši. Takovýhle exhibicionismus tenhle film rozhodně nemůže zachránit. Naopak jej ještě více poslal ke dnu.

Návrat do Cold Mountain (2003)

Film, pro který mám slabost. Čekání na vracejícího Lawa je sice dlouhé (některé scény bych klidně i oželel), ale rozhodně stojí zato. Scéna vracejícího se Lawa a na něj brokovnicí mířící Kidman včetně následného vzájemného vytouženého setkání je výtečným a nezapomenutelným vrcholem filmu. Vtipná Zellweger si Oskara za vedlejší roli zaslouží.

Deník princezny (2001) odpad!

Byl se donucen na tenhle film jít. A příště bych raději použil nepřiměřeně přiměřenou sebeobranu, abych se tomuhle kousku vyhnul. Herecké výkony na úrovni lesního divadla v Horní Dolní. Již nikdy více, ani vzpomínat...