Eviator

(pře)snílek

Skype: patriceczech

<< předchozí 1 2 3 4 5
    • 8.6.2018  00:04

Tak já vlastně nevím, vždycky jsem se na Pata a Mata nerad díval, protože jsem byl ve stresu, z toho co vlastně dělali. Tady se sice děcka smáli stejně, ale já jsem byl nevystresován. A čili pro mne to to nebyl takový zážitek jako obvykle... :-) Mimoto je hrozná škoda, že asi byl problém sehnat licenci na hudbu Petra Skoumala, která jim dělá identitu... Skeče velmi dobré, bál jsem se, že ty hlasy budou větší průšvih ;-) Pro mne nej díl s komínem!

• 19.12.2014  19:29

Poslední díl Hobita a jsem asi nejvíce zklamaný z celé ságy. Přijde mi, že bitva a proud akce třetího dílu kopírují poslední díl Pána Prstenů s tím, že se děje na jednom statickém místě a propojení s trilogií Pána prstenů na které jsem se nejvíce těšil, mi přijde nedostatečné. Jinak vizuálně a zvukově si drží vysokou úroveň! Ale poprvé této středozemní procházce musím dát jen průměrné tři hvězdy.

• 16.9.2012  20:26
    Rio (2011)

Barevný film na zlepšení nálady a pobavení diváků všech generací, kde Vás to při dívání nutí vstát a tančit. Od poloviny jede v klasickém animovaném duchu, který ale nenudí...

• 26.7.2010  23:35
    Počátek (2010)

Hranice mezi realitou a snem je opravdu tenká! Nicméně skvělé několika dimenzionální dílo Nolana a hudby Hanze Zimmera...

• 23.3.2010  20:17

Mám svého nového neilepšího záporáka :-) Další z kvalitních a povedených Tarantinových filmových umění!

• 29.3.2010  19:14

Docela slušná krvežíznívá podívaná, ale bohužel zakončená tak moc uměle, že jsem spíše zklamán.

• 17.12.2008  21:38

Super SCi-Fi,,, které bylo nádherně komorně pojaté a plné bezmoci i těch lidí, kteří si myslí, že jsou navrcholu. Ty klidné scény, které si má člověk vychutnat a John Clesee, který je až netradičně vážný, ač má stále svůj optmismus. To vše dodává na atmosféře tohoto filmu. Někomu se líbí a někomu ne.

• 5.6.2008  15:24

Takových příběhů o dospívající dívce je mnoho. Zpestřuje to fakt, že se děj odehrává v jižní autrálii a to že divenka je židovka na kterou tlačí její spolužačky. Jinak film se drží klasické línie, kdy se snaží dospívajícího diváka polidštit a vychovat k dobrému, samozřejmě. Viděno na zlínském festivalu 2008.

• 13.3.2009  21:26
    Gran Torino (2008)

Ten nepříjemný hlas Clinta Eastwooda plného nadávek, zas až tak nepříjemný nebyl... Kvalitní podívaná!

• 5.9.2008  20:46
    Hancock (2008)

Z úžasného začátku se stal nepřehledný a nedotáhnutý konec, kde díl číslo dva by mohl jen uškodit.

• 3.6.2008  12:45
    Horton (2008)

Klasická vyprávěcí pohádka, kde i jeden hlas znamená mnoho. Jen škoda, že už sem vyrostl z dětství a nedokázal se smát všemu, co by jako mělo být vtipné. Za to jsem ocenil nádhernou hudbu Johna Powella. Viděno na zlinfestu 2008.

• 27.5.2008  23:21

No první pocit ze startu úžasný! (viz. Indy v ledničce a svištíci) Mnoho krásných scén vracejících nostalgii minulých dílů a neotřelé vtipky. Ale co konec? Vizuálně úžasné, ale tohle je trošičku moc i na Indyho, včetně scény se třemi vodopádečky. Málokdy píšu přesně procenta, ale tohle je krásných 85%. Třeba změním názor, až filmeček uvidím znovu podruhé, třeba až výjde na DVD.

• 16.3.2009  20:55

Tato ze začátku extrémně jednoduše ulítlá komedie se stala postupem děje vážnou a kvalitní komedií až se mi tomu téměř nechtělo věřit. Ale celkově docela slušný zážitek. Pro mě nejlepší scéna byla jak si donesl domů Alisson úplně na mol. :-D Určitě ještě teď se té scéně směju...

• 4.6.2008  20:10
    Karamazovi (2008)

Ta hranice mezi realitou a hrou je tak křehká až to tenhle film pozvedlo naprosto na jinou úroveň. Čeští herci v polské hutní hale, kde je sledují ostatní Poláci>>tohle vše vytváří úžasnou atmosféru, ale musel ten konec mít tak rychlý spád?! Viděno na zlínském festivalu 2008.

• 24.12.2008  23:40
    Kouzla králů (TV film) (2008)

Normální televizní pohádka, kterých je docela hodně. Ale docela se mi líbilo komediantské hudební vystoupení. :-) Dejdar je několikaset letá klasika oživení komedií i když už maličko stárne.

• 14.10.2008  08:34
    Kriminálka Anděl (TV seriál) (2008)

Kupodivu žádné hrůzné překvapení. Až na tu přemrštěnost střihových efektů, které někdy se užívají více než v hojné míře.

• 28.2.2009  11:13
    Kurýr 3 (2008)

Průměrný akčňák s několika dobrými nápady, ale na druhou stranu mě vytočila až nezdravě zrychlená akční scéna na lesní cestě...

• 12.8.2008  22:50
    Mamma Mia! (2008)

Parádně vyšperkované taneční čísla, kde po konci fimu se vám ani nechce vstávat z křesla v kině, jako všem ostatním. Skvělá scéna v noci je při písničce "Lay all your love on me", kde se člověku jen tají dech, jak je dobře nově nazpívaná. Muzikál, který ve filmovém umění chyběl! (Toť názor příznivce skupiny ABBA)

• 2.2.2009  08:34
    Max Payne (2008)

Kdybych to měl brát jako adaptaci počítačové hry, tak musím dát odpad nebo maximálně jednu hvězdičku. Ale to jsem neudělal! Takže to beru jako průměrný akční film se zajímavým stylem, kde je bohužel spousta předvídatelných situací.

• 13.3.2009  18:37

Po shlédnutí už aspoň vím, proč je úspěšný Milionář z chatrče, tak úspěšný. Je to skvěle navržený scénář jako celek, který doplňuje opravdu dokonalá kamera a soundtrack. Tohle přímo filmové dílo se mi zarylo na dlouho do mysli a indickou východní kulturu vystihuje dokonale. Velmi rád jej, až výjde na DVD, zařadím do svého archívu.

• 2.6.2008  12:42

Od Trošky trošku lepší pohádka, kterou si v tisíci-místném kině plném dětí na zlínském festivalu netroufnete kritizovat. Škoda jen těch plno pohádkových klišé a zoufalý konec ;-) Nicméně koukatelné to rozhodně je a nesouhlasím s některými zdejšími až moc kritickými komentáři.

• 22.4.2009  16:23

Tentokrát si nás nechal Sam Mendes pomaleji naporcovat a pak při druhé návštěvě matematického šílence zmáčkl spoušť. Další velice emotivní snímek na který jen tak nezapomenu.

• 16.12.2008  09:02
    Panelák (TV seriál) (2008)

Líbí se mi znělka, ale jinak je to československý seriálový průměr.

• 8.11.2008  10:52

Ze začátku jsem srovnával tuto bondovku s Casino Royale, ale zjistil jsem, že to není možné, protože se tento díl vymyká všemu, co je normální v bondovkách. Ale v dobrém smyslu, protože akční scény, švih a prostě celý film mě ani chvíli nenudil a konec přišel dříve než sem čekal. Je vidět, že se filmový štáb snažil a tak jsem se s akční honičkou hned ze začátku vcucnul do jádra příběhu.

• 12.11.2008  20:51
    Soukromé pasti (TV seriál) (2008)

Kvalita jednotlivých příběhů je kolísavá. Jednou je to na dvě a jednou na čtyři. Dá se při tom večeřet.

• 29.10.2008  10:20
    V Bruggách (2008)

Ten příběh byl jako vystřižený z typického dne gangstera. Užíval jsem si rozhovory mezi Rayem a Chloe a celou tu krásnou atmosféru podtrhovala středověká linie města zakončená poněkud krvavým dojmem. Poprvé jsem byl opravdu naštván, že to tak skončilo, ale nedá se nic dělat. ;-)

• 15.7.2008  23:19
    VALL-I (2008)

Pixar se zase předvedl v dobrém světle s touhle nezvyklou romantickou robotickou podívanou. Sice vypnutí autopilota mi přišlo trošku jednodušší, ale jinak sem se ani memohl odtrhnout od tohoto filmečku, kde neustále zní Wall-E (Vall-I)

• 8.3.2009  22:48
    Valkýra (2008)

Film u kterého se napětí nedá popsat a sami doufáte, že to skončí jinak než to bohužel doopravdy skončilo. Velmi vystihující dílo Bryana Singera na které budu vzpomínat snad do smrti.

• 1.5.2009  15:27

Penelope Cruz mají s Javierem Bardem tak krásné dialogy, že to snad ani nejde popsat...

• 12.10.2007  21:48

Na to, že kritika byla až moc ostrá, tak šlo o velmi přijemnou rodinnou komedii, která nevybočovala z amerického standartu radostného konce a objímání...

<< předchozí 1 2 3 4 5