Mr. GS (2008) (pořad)

Dost slabé a trapné, ale stejně se tam občas najde nějakej host, který ten díl alespoň trochu oživí. 35%.

Vem si mou duši (2010)

Tohle že točil Craven? Cože? Strašné, nezáživné, nudné, dialogy jak ze show Oprah Winfreyové a ještě horší. Jde vidět, že se Craven hodně inspiroval jeho dalším dílem Scream (hlas rozparovače, volání přes telefon, dokonce i ten konec byl trochu podobnej!). Ještě, že nepíše scénář ke čtvrtému dílu, to by byl předem film odepsanej. Doufám, že bude už jen režírovat, protože jestli ne, tak se na svět dostanou další podobné blbosti s céčkovými herci a tupým scénářem. Pfuj! 35%.

Rychlí a zběsilí (2009)

Ptám se - co to krucinál bylo? Já myslel, že tato série má být o pořádných pouličních závodech! Ale já jsem dostal jen nějaké tahanice s drogovým dealerem, nebo kdo že to sakra ten padouch byl. Normální závody jako v jedničce by tu člověk spočítal na prstech jedné ruky, a i ty stejně stály za starou belu! Chjo. 45%.

Paranormal Activity 2 (2010)

No, vezmu to od začátku. Film jsem viděl nejmíň asi desetkrát na počítači. Pak jsem šel - jak já říkám - do starověkého kina (však to znáte, jeden sál, dřevěné sedačky,...) a totálně mi to zkazilo film. Já fakt nevím, jestli to bylo tím, že jsem to předtím viděl už několikrát a tak mě nic nepřekvapilo, nebo tím, že tam za mnou seděly uřvané patnáctky, které pištěly i v době, kdy se tam pohla pánev. Na rovinu říkám, že příběh i lekačky byly v jedničce o 100% výš, než v díle druhém. Chválím ale propojení příběhu a dokonce i samotný konec, který sice mohl být o pár stupňů víš, ale nestěžuju si. Je dobře, že si alespoň tvůrci nechali pro třetí díl otevřená zadní vrátka. Nicméně, až v tom kině jsem si uvědomil, že dvojka opravdu se strašidelným filmem nemá nic společného. Takže jsem se ani nedivil, když po skončení filmu řekl jeden chlap za mnou: "To byla ale píčovina!". 45%.

Saw 3D (2010)

Nudné a opakující-se pasti (no schválně, kolikrát tam někomu tyčky propíchly hlavu/oči/krk, nebo snad všechno najednou?). Vyřešení celé téhle zmasakrované ságy taky nic mimořádného nebo převratného,... Rozhodně věřím, že tohle JE konec celého Jigsawa, protože jde vidět, že si tvůrci vyčerpali všechny nápady, jak daného člověka co nejlépe během hry zabít. A upřímně řečeno... O čem by i popřípadě další díl byl? To už by byl opravdový odpad. 45%.

Smallville (2001) (seriál)

Občas nadchne, občas znechutí... Občas celý díl akce, občas celý díl nuda. Nevím, co si o tom mám myslet, každopádně - dívat se, jak Clark už posté pořád někoho na poslední vteřinu zachraňuje, je už velmi trapné. Seriál čerpá z nápadu, který měl být rozepsán tak max. na 5 sérií, ne na 10. Ale tvůrcům se za to sypou penízky, tak proč nepokračovat až do aleluja, žé. 30%.

Comeback (2008) (seriál)

I když to není bůhvíjak výtečné, na Novu je to geniální dílo. Po všech těch pojišťovnách a ordinacích, co stojí za starou belu, je alespoň tohle trochu koukatelné. 45%.

Stíny v mlze - Snadné cíle (2024) (epizoda)

Si ze mě děláte srandu, ne? Takže detektivové měli podezřelého, ale nepodívali se k němu domů? Nemluvili s jeho rodiči? Nezkoumali, jestli v té prodejně byl skutečně on dle kamerových záznamů? Nic? Normálně by tenhle případ byl vyřešený za 17 vteřin, tpč, já už fakt nemůžu jako. Já NEJSEM polda a i tak bych ten scénář napsal min. o 20% uvěřitelněji.

Real Talk (2018) (pořad)

Jo, moderátorka celkem milfka, ale jinak mě dost sere. Ta její slovní (ne)zásoba, hrdelní zvuky, prostě naprostý opak profesionální moderátorky, tyvole no... nedávám.

She-Hulk: Neuvěřitelná právnička (2022) (seriál)

Já absolutně nevím, co o tom vlastně říct. Tohle je pravděpodobně to nejnižší skóre, které jsem kdy celému snímku od MCU kdy dal. Děj nekonzistentní, dějové linky naházené na sebe hala bala, postavy přicházejí a odcházejí někdy tak trapným způsobem, že to už ani možné není, a to ani nemluvím o tom, že tam je přibližně 70% postav, které nejsou pro děj vůbec důležité. Díl od dílu se cringe propast prohlubuje a prohlubuje a celé finále tomu totálně nasadilo korunu. Odkaď se kurva v posledním díle zhoupnul Daredevil? Už měl dávno být v New Yorku. Jak jsem si u Ms. Marvel myslel, že je to jen klasická woke pičovina pro 21. století, tak ta měla alespoň nějaký náznak děje, kdo je záporák, o co se snaží ta postava. Tady to absolutně vůbec nevnímám a častokrát si říkám, jestli si Maslany u točení téhle sračky taky občas pro sebe neřekla, jak sexistický ten seriál je. Příšerný brak, jsem znechucenej na tři další seriály dopředu. Nebýt DD, dám tomu odpad.