StandaShow (2017) (pořad)

Jak mi ze začátku přišel tento formát celkem super, tak s přibývajícím počtem podcastů na české scéně, kdy je dělá kde kdo a bůh ví kde, se kouzlo celkem vytratilo. Asi jsem začal být celkem rozmlsaný, ale Standa mi nepřijde jako kdovíjak inteligentní člověk (bez urážky), jeho otázky jsou často velmi povrchní, a v některých tématech prostě nedokáže obstát. Pak si ho někteří hosté mažou na chleba.

TY - Liška a pes (2023) (epizoda)

Na mě už to trošku začíná být moc. Krom toho, že nesdílím nadšení, že se Joe rozhodl přesunout do Evropy, tak celkově těch náhod, že se kolem něj během let motá tolik psychopatů, vrahů, lidí s duševními problémy a já nevím co ještě, je prostě mnoho a začíná z toho být trochu rychlokvaškový gulášek. Policie evidentně funguje na obou kontinentech stejně idiotsky a blbě, když jim Joe 4 série uniká. Furt jde o dobré dílko, kdy u toho dokážu celkem vypnout, nicméně méně je někdy prostě více, ten vibe z první a druhé sérky už je bohužel pryč. A zatímco v minulých sériích jste věděli něco málo o vedlejších postavách, resp. žili a měli jste je rádi/fandili jste jim, v této vám je celá banda úplně a totálně u prdele, prostě "tam jsou". Velký špatný.

Sr. (2022)

Bohužel až posledních 20 minut ukazují, jaký by měl dokument grády, kdyby se takto jelo celou hodinu a půl. Více do hloubky v úrovni rodinné a vztahové, méně v té profesní. Rozdělení dokumentu na to, že jednu verzi dělá sám Sr. a jednu sám režisér tohoto snímku... proč? K čemu? Sr. nebyl kdovíjak uznávaný režisér, ani ve své době. Dokument mohl čerpat hlavně z rodinných dramat (a že jich tam bylo), tady je to však odloženo trochu na vedlejší kolej. Škoda, trailer navnadil.

Real Talk (2018) (pořad)

Jo, moderátorka celkem milfka, ale jinak mě dost sere. Ta její slovní (ne)zásoba, hrdelní zvuky, prostě naprostý opak profesionální moderátorky, tyvole no... nedávám.

Před vraždou (2022) (seriál)

Tady se někdo snažil udělat postavy strašně chytré, ale ve výsledku to vyznívá zcela trapně. Co to má být, kombinace Monka a Mentalisty s nějakými britskými prvky? Meh.

Halloween končí (2022)

Mno. Zatimco druhy dil uz tak spousta lidi neskousla, ja - i kdyz to samozrejme melo sve mouchy - jsem vuci tomu tak kriticky nebyl. Bylo to brutalni, melo to nejaky jakz-takz dej a jako rijnovou jednohubku na podzimni vecer jsem to bral uplne na pohodu. Ale toto? Jakoze fakt se nam snazili tvurci tvrdit, ze Michael videl v nekom sebe sama a tak ho nechal zit? Nebo se mi to jen zdalo, protoze jsem v dobe sledovani snimku mel v sobe 4 braniky? Nepochopil jsem cestu vsech postav po druhem dile, jakoze pred jednickou se Lorrie chysta x let na Michaela, KTERY BYL ZAVRENY, a ted, kdyz je na svobode, tak je ji u prdele? To si delas srandu. Kdyby zaver nebyl tak konecny a jednoznacny, tak se z toho filmu asi poseru. Slibne to zaclo (2018), dobre pokracovalo (part 2), adekvatne (ve velkych uvozovkach a s obema ocima zavrenyma) skoncilo. Celou trilogii skousnu, ale vic po mne nechtejte.

She-Hulk: Neuvěřitelná právnička (2022) (seriál)

Já absolutně nevím, co o tom vlastně říct. Tohle je pravděpodobně to nejnižší skóre, které jsem kdy celému snímku od MCU kdy dal. Děj nekonzistentní, dějové linky naházené na sebe hala bala, postavy přicházejí a odcházejí někdy tak trapným způsobem, že to už ani možné není, a to ani nemluvím o tom, že tam je přibližně 70% postav, které nejsou pro děj vůbec důležité. Díl od dílu se cringe propast prohlubuje a prohlubuje a celé finále tomu totálně nasadilo korunu. Odkaď se kurva v posledním díle zhoupnul Daredevil? Už měl dávno být v New Yorku. Jak jsem si u Ms. Marvel myslel, že je to jen klasická woke pičovina pro 21. století, tak ta měla alespoň nějaký náznak děje, kdo je záporák, o co se snaží ta postava. Tady to absolutně vůbec nevnímám a častokrát si říkám, jestli si Maslany u točení téhle sračky taky občas pro sebe neřekla, jak sexistický ten seriál je. Příšerný brak, jsem znechucenej na tři další seriály dopředu. Nebýt DD, dám tomu odpad.

She-Hulk: Neuvěřitelná právnička - Resort (2022) (epizoda) odpad!

Má to cenu vůbec komentovat? Myslím si, že kdyby nenahajpovali, že v tom seroši bude Daredevil, tak se většina přestane dívat tak po 4. epizodě. Odpad, odpad, odpad.

Blondýnka (2022)

Já nevím, ale mně to šíleně nebavilo. Krom toho, že tři hodiny je opravdu moc dlouhý, tak ten film prostě není klasický životopis... a myslím si, že je to špatně. Sny se tady potkávají s vizemi, realita zase se sny, a já to bohužel asi moc nechápu. Ana je výtečná, ale vůbec mi nesedlo pojetí toho filmu. Pardoon.

Monstrum (2022) (seriál)

Ano, je to znepokojující, temné a děsivé, a Peters se na roli psychopata možná hodí až moc dobře. Nicméně z toho nejsem tak pochcanej jako všichni okolo. Je mi líto. Navíc si myslím, že 10 dílů je na tenhle příběh hodně. Kdyby se z toho vytvořilo 6-8 epizod, bylo by to asi lepší.