Hlavně nezávazně (2011)

Klasické klišé romantických filmů, kdy jsou spolu jen kamarádi a pak z toho vznikne jedna velká láska se bohužel nevyhnula ani téhle stopáži. Ani mě to nepřekvapuje, hraje v tom Kutcher, a vždy, když je u filmu napsáno toto jméno, můžeme se většinou těšit jen na nudnou romantickou komedii. Ale díky bohu za tu Natálii, aspoň ta to svým sex-appealem a krásným tělem trošku zachraňuje. 45%.

Méďa Béďa (2010)

Kreslené postavičky byly vynikající a opět okořeněni tím typickým Béďo-Bubuovským humorem, tak jak si to pamatuju ze stejnojmenného seriálu. Ale co mě neskutečně iritovalo byli ti strašní herci a jejich ztracené výroky, které pocházejí zřejmě z velmi dobře napsaného scénáře. Mrzí mě, že je film tak krátkej, protože mi to strašně rychle uteklo,... Ale chápu, že děcka by se na to asi nevydržela dívat dvě hodiny, no. 55%.

Halloween (1978)

Ne, fakt jakože ne. První půlhodinu sleduju, jak nějakej chlap jezdí po městě a špehuje jednu holku. Druhou půlhodinu sleduju, jak chlap špehuje tu samou holku, ale tentokrát bez auta. A když se v poslední půlhodině už konečně něco děje, tak... Tak nic. Znuděně pořád sedím dál jako po celej film a jediný, co si z tohoto díla odnáším jsou prsa P. J. Soles, které jdou pořádně vidět asi tak na 5 vteřin - takže zase nic. Je mi jedno, že je to klasika, tohle prostě fakt neberu, sorry. Nebál jsem se, nebavil jsem se, ale jesli jsem se nudil? Jo, až nezvykle moc. 15%.

Pařba ve Vegas (2009)

Ty vole, konečně pořádnej film! Po těch sračkách, co si říkaj komedie, tu přišlo konečně něco výborného. Něco, co se už několikrát stalo snad každému z nás (jen asi ne v takové míře). Výborný hlášky, příběh a hlavně úžasný Las Vegas! Takovou noc se vším, co si tato parta prožila, bych chtěl zažít i já... Od krádeže policejního vozu až po tygra v koupelně. Galifianakis by měl za tuhle roli dostat Oscara, fakt že jo. Ta role mu neuvěřitelně sedla. 85%.

Neznámý (2011)

Já se při sledování Neznámého opravdu cítil neznámě. Zvláštní dílko, u kterého si na jednu stranu říkáte, jak to mají tvůrci docela pěkně promyšlené a u kterého Vás na straně druhé v některých místech totálních zvratů až duní v hlavě. Už jsem si myslel, že Hitlera z Třetí říše už v lepších dílech neuvidím, a ejhle. --- Nejedná se o špatný film, ale abych mu mohl dát plný počet, nesměl by být konec tak příšerně otevřený, rozpačitý a vlastně svým způsobem i divný. Popravdě - co nás kromě automobilových honiček, střílení a zabíjení může v podobných filmech ještě překvapivého potkat? Co nás ještě může dostat tak, abychom se při sledování filmů třeba zvedli ze židle ze samého překvapení? No vidíte... Zápletka slušná. Ale zbytek? Ten dneska najdete v každém druhém filmu. 75%.

Norbit (2007) odpad!

Jde vidět, že Eddie Murphy je ve filmové propasti, která je bohužel velmi hluboká a vyškrábat se z ní už nejde. Nad tímhle filmem nejde nic jiného, než kroutit hlavou. Těch 100 minut jsem mohl využít daleko líp.

Vřískot 2 (1997)

"Dyt' dvojky jsou vopruz. Podle definice jsou to regulérně podřadný filmy." Jakmile tohle Randy řekl, tak jsem si myslel: Neříkají to tvůrci jen tak ze srandy a nebude náhodou druhý díl ještě lepší než první? Nakonec se tak... nestalo. Dvojka je sice o trochu horší, ale patří pod nejlepší pokračování, které jsem kdy ve svém životě zhlédnul. Nabízí jiné zásady než jednička. K vraždění se používá víc okolních věcí (ač někdy neúmyslně)... Taky se vraždí i na veřejných místech. Dost zapojená je i návaznost s minulým dílem. Ze začátku je to spíš takové rozkoukávání (co, proč, jak se tam dostala), pak se ale opět zapojíte do děje a jedete s postavama. Já vás chápu lidi, ale dát tomuhle filmu odpad nebo jen jednu hvězdičku? Vážně? To si dle mého názoru tento film nezaslouží. Film je jen prostě... jinej než jednička, no. To ale neznamená, že je horší. 75%.

Hezké vstávání (2010)

Pokud mám srovnávat Morning Glory s jinými komediemi natočenými v intervalu cca. pěti let, tak můžu říct, že patří mezi ty lepší. Bohužel, vše co se mi na tomto filmu líbilo, bylo už ukázáno v traileru, takže už nic moc nového nepřekvapilo. Ovšem, můj názor to nijač nemění... Spíš mě mrzí, že za pár týdnů už nebudu ani pořádně vědět, co na tom bylo tak skvělého, že jsem ty tři hvězdičky dal. 65%.

Quantum of Solace (2008)

Hned na začátek říkám, že se podle mého názoru Daniel Craig hodí ze všech protagonistů, kteří Bonda kdy hráli, na tuto roli nejlépe. A jelikož je Quantum of Solace volným pokračováním na Casino Royale (který byl by the way velmi podařený... a když už to říkám já, neBondovský fanoušek, tak už to sakra musí mít nějakou váhu), těšil jsem se. Začátek fajn, navnadil mě do stejného místa, v jakém jsem byl při sledování CR. Pak ta pochodeň zhasla. Aby se Vám to líbilo, musíte opravdu na 200% vypnout mozek a jen si říkat, že je to jen méně (ne)povedený akčňák. 50%.