Médium (2005) (seriál)

Hlavní postava se ve většině seriálu chová jako hysterická piča, co neustále osočuje svého hodného manžela z kdovíjakých kokotin, přitom ona sama by si zasloužila velkým černým dildem přes hubu. Mít takovou babu, tak nechám koně, ať mě kopne do hlavy. Často se taky stává, že epizody prostě "skončí" s nijakým vysvětlením na závěr, což je prostě dramaturgicky totálně retardované. Jako malej jsem to žral, teď se chytám za hlavu.

V zákulisí megaletiště (2015) (pořad)

Meh, no, nic moc. Jsou to takové nudné události všedních dní frankfurtského letiště. Neurazí, nenadchne.

Tajná invaze (2023) (seriál)

Nene, už při recenzi předposledního dílu jsem říkal, že jim podobný neduhy dál snášet nehodlám, a to se promítne i do finálního hodnocení. Je to přesně tak, jak jsem napsal, dovolím si citovat "...První díl hype, cliffhanger - několik dílů nuda - předposlední díl zase příslib velké bitvy na závěr - závěrečná bitka, která není zdaleka tak dobrá, aby stihla vylepšit skóre celého seriálu." A uhod jsem to správně. Marvel prostě už neumí točit dobrý věci, nevím, kde je problém, ale kdyby seriál měl jen 3 epizody, tak to vyjde úplně na stejno. Nastavovaná kaše, nuda, šeď. Prý Tajná Invaze. Hovno na zdi maximálně.

Život na jachtě: Středomoří (2016) (seriál)

Hele, je to absolutní oddechovka. Jsou tam většinou pěkný holky, zajímavé lokace a je dobré vidět, že zákazníci jsou idioti třeba i na druhé straně planety :D

Oppenheimer (2023)

Mohl jsem dát buď plné 3*, nebo velmi velmi slabé 4*. Je to strašně kecací, ale až příšerně moc a v poslední třetině jsem už nedržel tempo s tím, jaká postava je jaká. Tři hodiny je přepal. Výsledně mi počínání hlavní postavy přišlo něco ve stylu "otevřel si hospodu, ale chodili mu tam lidi" - když vymyslíš atomovou bombu, je dost jasné, že nebudeš oblíbenec. Stále však platí, že Nolan nepatří do mojí oblíbené škály režisérů a neustříkávám si do trenek za každý film, co natočí (což většina osazenstva čsfd říct nemůže).

Tajná invaze - Sklizeň (2023) (epizoda)

Opět se mi potvrzuje klasická příběhová linie Marvel seriálů. První díl hype, cliffhanger - několik dílů nula -  předposlední díl zase příslib velké bitvy na závěr - závěrečná bitka, která není zdaleka tak dobrá, aby stihla vylepšit skóre celého seriálu. Už je to ohraný a nebaví mě to. Ten seriál moh být takový čerstvý vítr v tom zatuchajícím smradu, ale tahle hra už mě jednoduše nebere.

Bastardi: Reparát (2023) odpad!

Těžko uvěřit, že dramaturgicky, zvukově, herecky... prostě obecně FILMOVĚ... je to mnohonásobně horší než původní trilogie. To prostě není možný, jak je tenhle film splácanej dohromady. Jedná se jen o řádku natočených scén, co sotva drží do kupy. Tomu filmu nevěříte absolutně nic. Postavy papouškují naučené dialogy a nějaké herectví je tatam. Jak se Magnuskovi podařilo do tohoto filmu obsadit takovou paletu herců, to mi hlava nebere. Ten film je totiž totální sračka.

Tajná invaze - Milovaná (2023) (epizoda)

Udělat v rozmezí 4 epizod stejný cliffhanger je teda trošku lazy writing, ale budiž. Konečně se začalo něco pořádného dít, tak jsem zvědavej, jak se k tomu postaví poslední dvě epizody.

Mission: Impossible Odplata - První část (2023)

Bohužel i když čas v kině uplynul jak voda, jak byl film kvalitně zpracovaný, tak jediné dvě postavy, co tady dostávají prostor je Ethan a Grace, na zbylé se zvysoka sere. Zatímco pětka a šestka si trochu postavy budovala, milovaly jste je kvůli vtipu, akci a svým případným nedostatkům, tak hlavně... HLAVNĚ... byl padouch z masa a kostí (a Solomon Lane byl třeba jako padouch výborný) a ne nějaká hloupá AI. Honíme se za nějakým blbým klíčem, který může získat jen Ethan a nějaká random zlodějka. Nevím, no. Na to, jak dlouho na ten film měli času, tak v tom dílku nebylo nic, co by mě fakt odpálilo ze zadku. I ten dlouho promovanej kaskadérskej skok na motorce skončil dřív, než začal. Ale za starý dobrý biják bez nízkého použití CGI, což už je dneska zázrak tam ty čtyřky prdnu. Tak za rok to snad bude stát za to!