Policejní mafie (2012)

Neviem čo chcel režisér dosiahnuť týmto pokusom o film. Pretože to nebolo napínavé,dojímavé, dramatické a akcie bolo minimum. Scénar písal asi niaky sfetovaný chlapík, ktorý zabudol každých 5 min čo napísal. Robert de niro hrá obstojne ale príliš málo je na scéne aby pozdvihol úroveň tohto počinu filmového. 50 cent neni herec celý film ma jeden výraz neviem či to bol zámer alebo skor jednoducho nevie hrať. Forest whitaker keby je hlavná postava a celé sa to točí okolo neho tak pevne verím žeby to bolo omnoho pozerateľnejšie. A je to neskutočne povrchný film takže sme sa o postavách nedozvedeli absolútne nič. Zabitý čas.

Zásnuby na dobu neurčitou (2012)

Keby je to celú dobu pritiahnuté za vlasy a skrátil by sa čas tak o pol hodinu tak by to bolo omnoho lepšejšie. Takto je to dlhá kravina s dobrým nápadom.

Hunger Games (2012)

Blbosť od začiatku do konca. Vobec žiadne napätie, bojov o prežitie bolo minimálne a koniec z toho robí ešte väčšiu kravinu ako som myslel kým som začal písať tento komentár.

Bitevní loď (2012)

Rihanna je zjavne lepšia herečka ako speváčka. A film celkom sranda. Okrem toho že je to hovadina čo sa týka logiky len to museli čakať všetci. Ešte mi tam Alexander strašne nepasoval do role veľkého poslušného brata.

Jednoduchý život (2011)

Kludne to mohlo skončiť o 20 min skor lebo tie posledné chvíle už boli trápenie pre tu slúžku aj pre diváka.

Nepřemožitelné zlo (2005)

pevne verím že po tých prvých 30-40 min sa to rozbehlo ale na to som už ja nemal náladu chuť ani nervy čakať.

Hrob světlušek (1988)

Nikto si nevšimol, že nebyť jeho pýchy tak to dopadne všetko inak ?

Dragon Age: Blood Mage no seisen (2012)

3D prevedenie ma síce vytáčalo zo začiatku, ale celý film je krvilačný boj takže to ma zas pomerne dosť nadchlo.