Mechanik (2004)

asi dost nerealny, ale pro me vyborny pribeh, kde sem si vazne nebyl moc jisty co se poradne deje a proto se na zkouknuti chystam znova, tentokrat to urcite pochopim uplne :-)). Doporuciju vsem milovnikum zanru Memento.

Samotáři (2000)

mohu to znovu a znovu, jeden s nejhlaskovejsich filmu co znam, nic se neztraci prekladem, senzacni charaktery, chapu ale ze se to muze nelibit tech 80% a neco je adekvatni!

Život Briana (1979)

podle me nejlepsi co "Pythonovci" spachali,ale to je mozna vec nazoru kozdopadne velmi koukatelna vec. Btw s dabingem si to snad ani nejde predstavit ten jazyk se musi vnimat!

Spaceballs (1987)

Star Wars nejak nemusim ale todle tohle pro me byla prijemna hodka a pul. "procesavejte poust!!" :))

Slepičí úlet (2000)

kdyz sem slysel nazevtak sem si mylslel- dalsi pokus o "neco", ale kdepak- kralovsky sem se bavil a bude temer kazdy, staci mit rad tento styl tvorby a mit smysl pro humor!

Někdo to rád horké (1959)

naprosta senzace,takhle se bali zenske:-)) a ze je to cb? Tak to je v tomhle pripade urcite plus, proste klasika!!!

Snowboarďáci (2004)

je prsvgou ze sem se vazne smal,kdyz sem to videl porve, ale to dneska neni takovy problem. film je zcela urcite urcen generaci -nactiletych,jak slovnikem postav tak stylem celeho filmu- a mezi ne uz tak trochu nepatrim. to ovsem neznamena ze se mi film nelibil, proste se to jen dalo udelat trochu lepe.

Zjizvená tvář (1983)

senzacni Al Pacino, senzacni gansteri, hezky zensky, co dodat, zasmal sem se i trochu uronil slzu :-))),proste goood.