Nepřítel státu (1998)

Má to šťávu od začátku dokonce a vynikající politickou zápletku spolu s tím co dokáží informační technologie. Jeden z best akčních thrillerů.

Nespoutaný Django (2012)

Postava inteligentního Němce Christopha Waltze je dokonalá. Zbytek kolem toho však už tak dokonalé není a i když jde o nadprůměrnou podívanou, kde ani téměř tříhodinová stopáž nevadí, Tarantinovské mega stříkance krve a přestřelky s hromadou mrtvých mě k plnému počtu hvězdiček nedonutily.

Neúplatní (1987)

Neúplatní aneb cesta mezi gangstery do prohibičních třicátých let minulého století v USA.

Noc v Roxbury (1998)

Tak co, tak co dáme tanec?.................A neuvěříte, kdo to byl - EMILIO ESTEVEZ !! Ten slavnej herec...... Saháš mi na zadek? Ne. A chtěl bys? :D:D:D Ve své podstatě blbost jak mraky ale některé filmy jsou jen a jen bláznivé komedie se spoustou triviálních hlášek a to je noc v roxbury. A ty songy (haddaway, la bouche, ace of base) to je taky síla!!

Non Plus Ultras (2004)

Jsem fanda fotbalu, (FCB) jsem fanda plných stadiónů bez klecí ale i v tomto filmu vidíte osoby které slušné fandění neumí. Vedou určitý způsob života (rádi dělají bordel, protože na nic jiného v tom jejich slepičím mozku nemají kapacitu), a právě fotbalový stadion je pro ně nejlepší místo pro vyřádění. Co se týče děje filmu: taktak 20% ale za snahu dám 3 hvězdy.

"O" (2001)

Líbilo se mi to. Je to takový ten romantický film z americké střední školy - láska, nenávist, intriky atd. Ale má to celkem spád a nemá to happyend což dává americkému romantickému filmu velké plus. Herecké obsazení taktéž OK!

Obřad (2011)

Byl jsem na tom v kině a zřejmě si to někdy pustím v klidu doma ale bojím se že to bude naposledy a více než 3 hvězdičky s toho nevytřískám.

Obsluhoval jsem anglického krále (2006)

No, těžko říct. Ono není jednoduché udělat Hrabalovské dílo stravitelné pro všechny diváky ale Menzel to zřejmě umí, proto dávám 70% i za výkon Oldřicha Kaiserů.

Okrsek 13 (2004)

Je to rychlé, svěží, avšak jedno shlédnutí stačí, děkuji.

Operace Silver A (2007) (TV film)

Tenhle film dle mého názoru měli spojit a měl jít do kin. Určitě by si to zasloužil. Do kin totiž od Tmavomodrého světa šli o hodně horší české válečné filmy.