Atlas mraků (2012)

Na pět stárů to není a určitě si to shlédnu ještě v pohodě doma ale samozřejmě vyčnívající film Wachowských a Tykwera a roku 2012. Mnoho příběhů v jednom filmu, které by měli dát pohled na svět pokaždé jinak a s jistou mírou poselství. Čtyři stáry.

Ať žijí duchové! (1977)

Nostalgické české klasiky s perfektními hláškami prostě zaslouží plný počet bodů, o tom žádná.

Avatar (2009)

Nadprůměrný film ale pět hvězdiček nedám. Avatar se rozjíždí, ostatně jako většina velkofilmů jako zarezlý flašinet, pak to začne gradovat a dostanete se do krásné počítačem vytvořeného světa na Pandoře se zápletkou která mě zas tak moc nezaujala. (dva se do sebe zamilují, pohádají s hodného se stane zlý a pak zase hodný dají se dohromady a budou spolu žít sťastně až do druhého dílu avatara....)

Až vyjde měsíc (2012)

90-ti minutové vyprávění o skautech a první lásce dvou 13ti-letých děcek. Uff.. Takové filmy nerad hodnotím. Na jednu stranu poctivě odvedený děj i příběh a stopáž tak akorát, nadruhou stranu to je ze 70% času filmu naprostá nuda s hluchými místy, které odvádí vaše oční bulvy od obrazovky - a to je chyba!!

Babel (2006)

Pár zajímavých příběhů, které se vždy tak nějak lehce propletly. Nicméně že bych z tohoto filmu odvařený se říci nedá. 70%

Batman a Robin (1997)

Tohle ne, toto se prostě nepovedlo. Stane se. 30%

Bejvalek se nezbavíš (2009)

To ne, tohle jsou přesně ty usa komedie které je naprosto zbytečné stahovat a plýtvat místem na HDD, natož za to dát stopade v kině. 30%

Benga v záloze (2010)

Uvažoval jsem mezi 3-4 hvězdy ale poněvadž jsem se dlouho u americké komedie takhle nezasmál dávám beze stravhu 4. Samozřejmě pokud chcete film řešit a co pět minut říkat že to je blbost atd. tak se na něj nedívejte ale jinak prostě vtipná oddychovka.

Bláznivá, zatracená láska (2011)

Tak se po záplavě nemastných neslaných komedií opět jedna povede. Pokud se z netuctového příběhu vyšťaví maximum,vznikne z toho tato nadprůměrná čtyřhvězdičková komedie.

Blbý a blbější (1994)

Tahle komedie spolu s ostatními (něco na té mary je atd.) odstartovala novou éru bláznivých amerických komedií. Nic jiného než srandu a ztřešťěné kousky nečekejte. Ale o to tady jde.