Formule! (2001)

Téměř remake filmu Bouřlivé dny s Tomem Cruisem.

Forrest Gump (1994)

Skvělé Zemeckisovo dílo a v roli Forresta si asi neumín ani představit někoho jiného než Hankse. Asi nejlepší film, kde se skvěle skloubilo drama/komedie/romantický. Netřeba více psát...

Gladiátor (2000)

Jeden z velkofilmů, kterého viděli snad všichni. Skvěle zpracováno - pokud tedy existujou béčkové a céčkové filmy (jakože ano) tenlhe bych ohodnotil A++. O hudbě H. Zimmera a Lisy Gerrard ani nemluvě. Song Now we are free je neuvěřitelná záležitost.

Gothika (2003)

Dá se na to podívat ale na purpurové řeky to zdaleka nemá.

Gravitace (2013)

Jakože napínavé to je, to né že né. Ale 90- minutová projížďka vesmírem a zničené snad všechny vesmírné stanice mě nenadchla tak jako většinu zdejších recenzentů. 60%

Gumídci (1985) (seriál)

Oproti My z Kačerova o pár procentíků horší ale i tak je to stále klasika na které jsem vyrůstal.

Habermannův mlýn (2010)

Ufff.... Po x filmech z 2. světové války zde máme - ano, světe div se, další film z druhé světové války. Avšak nyní, konečně o ožehavém tématu divokého odsunu sudetských Němců a událostech před ním, jež definitivně vyřešilo otázku, zda 2 národy v pohraničí jsou schopny vedle sebe žít a fungovat. Výsledek známe a pojednává o něm také tento film. 80%

Hele vole, kde mám káru? (2000)

Sci-Fi / Akční / Mysteriózní???????? Si děláte srandu? :D:D Normální teen/age komedie o dvou mamlasech kterých je spolu s Roadtripy, Eurotripy atd. plno.

Hobit: Neočekávaná cesta (2012)

Pány prstenů jsem celkem hltal ale toto mě už tak nějak nebavilo. Nicnového pod sluncem a navíc si myslím, že je to narozdíl od PP zbytěčně roztahané na 3 díly. Uvidíme jaká bude dvojka a závěrečný díl...

Hotel Modrá hvězda (1941)

Skvělá komedie s triem Nový-Mandlová-Gollová kde jedou celých 90 min. pecky. :)