Invictus: Neporažený (2009)

Clint Eastweood opět dokazuje svoji extra třídu, něco takového tady dlouho nebylo a asi ani dlouho nebude když si ještě do týmu přibral : Matta Damona a Morgana Freemana, je hnedka jasný proč je Neporažený!

Prokletý klub (2009)

Povedený film ze zákulisí fotbalu o trenérovi který uměl trénovat ale v jednání s lidmi už to bylo horší a hlavně i on sám si myslel že je nejlepší aby nakonec pochopil že potřebuje i ty druhé kolem sebe. Michael Sheen zahrál perfektně.

Parfém: Příběh vraha (2006)

Dost zajímavý příběh, kterému nechybí překvapení ani scény které dojmou, konec jsem asi ne tak úplně pochopil.

Hooligans (2005)

Moc silný film, příběhem, hereckým výkonem i láskou k fotbalu, zaujal mě na krásné čtyři hvězdičky.

Sedm životů (2008)

Každý to vidí jinak a já tenhle film vidím jako opravdu povedené dílo, Will Smith zahrál Bena Thomase na jedničku, dějově se mě to taky líbí a za konec přidávám ještě jednu hvězdičku, pro mě skvostná podívaná!

Bratrstvo neohrožených (2001) (seriál)

Doslova lahůdka pro všechny co mají rádi válečné filmy, je to reálné, nenadsazené, upřimné a hlavně skvělé. Válečné scény jsou ty nejlepší které jsem ve filmech tohoto žánru viděl a musím potvrdit že peníze investované do tohoto seriálu jsou vidět. Dobrého bych mohl napsat ještě hodně tak že to špatné - o ničem nevím.

Chlapec v pruhovaném pyžamu (2008)

První půl hodina tohoto filmu je vlastně celkem nudná ale potom to začne a vy už se neodlepíte od obrazovky. Začne na vás utočit strhující děj který vám doslova vyrazí dech a jestli vám na konci filmu bude něco chybět tak to nebude nic jiného než kapesník. Na závěr bych ještě docenil oba dětské herce, jejich výkon byl obdivuhodný.

Těžká váha (2005)

Tento film jsem zhlédl teprve nedávno a nechápu jak je to možné. Skvělí herci, Russell Crowe, Renée Zellweger a geniální režie v podáni Rona Howarda dělají z filmu o dobráckém boxerovi podívanou plnou citu, emocí a upřimnosti. Na tento film jen tak nezapomenete a já až příště uvidím jména Howard, Crowe nebudu na nic čekat.