Mexická jízda (2001)

Julio a Tenoch jsou nejlepší přátelé ale do kdy? Do doby kdy jim do života vstoupí Luisa která díky svým problémům začne život brát z jiného úhlu pohledu a oba zatím ještě chlapci začnou soupeřit o její přízeň a tím pomalu končí to nejlepší přátelství a když si sen o Luise splní oba úplně se vytratí a oni dospějí!

Babel (2006)

Čtyři příběhy u kterých se nudit nebudete se spojí v jeden velký film kde si na konci uvědomíte že každý příběh má své místo a jeden bez druhé se neobejdou, skvěle natočené i zahrané.

Sin Nombre (2009)

Film líčí dva příběhy které osud svede v jeden. První je mezi uprchlíky kteří s vidinou lepších zítřků podnikají strastiplnou cestu za lepším životem, druhý je z prostředí jednoho z nejdrsnější gangů, kde má každý své místo ale co když vám ten koho máte uznávat vezme toho na kterém vám nejvíc záleží? Rozhodně stojí za pozornost.

Sherlock Holmes (2009)

Tak je to tady zase, já chci půlku hvězdičky, prostě tři a půl a byl bych spokojený. Příběh je dobrý, herci také ale když se řekne Sherlock Holmes tak se mě vybaví méně humoru a více nečekaných zápletek i když takhle to taky nebylo špatný.

Trade (2007)

Film který tak trochu otevírá oči a s naprostou samozřejmostí ukazuje co se ve světě děje až vás napadá jestli je tohle vůbec možné a ono bohužel je. Možná obsadit trochu jiné herce a vyždímat víc emocí a bylo by zaděláno na pět hvězdiček.

Symptom Pandorum (2009)

Žádný velký zázrak, kdo má rád tento žánr možná jednu hvězdičku přidá ale já to teda nebudu. Jako film pro zábavu v nudném dnu to ujde ale jinak bych to asi nedal.

Útěk do divočiny (2007)

Tenhle film jsem viděl s velkým odstupem a vše co se dalo napsat,pochválit nebo vyzvednou už dávno napsal někdo jiný! Snad je, nádherné, obdivuhodné, dech beroucí atd.

Dokonalý únik (2009)

Tak že první půlka je taková jak to jenom říct? No dobře je nudná a o ničem ale druhá je její přesný opak kdy máte najednou pocit že zrychlujete z 0 na 100 pod 6 vteřin. Najednou se jedná o celkem slušnou a brutální naháněnou a z filmu se stane pohledné krvavé drama.

Kajínek (2010)

Po herecké stránce určitě nadprůměrný, příběh trochu přiškrcený ale docela reálný snad přílišná snaha se podobat americkým akčním filmům je lehce na škodu a konec mohl taky zůstat víc otevřený a nenutit kdo že za tím nejspíš stojí. Jinak na české poměry rozhodně dobrý film.

V jako Vendeta (2005)

Někde bych ubral a jinde zase víc přidal, dějově rozhodně ne špatný ale myslím že občas působí nedotaženě a jinde zase zbytečně dlouze. Myslím že držet se víc předlohy tak by to filmu rozhodně prospěl, takto to na mě působí až neohrabaně, prostě vymačkat se z toho dalo daleko,daleko víc.