• Pohádka

Operace Corned Beef (1991)

Začínám znovu objevovat dvojici Ch.Clavier a Jean Reno. Části filmu, ve kterých vystupuje tato dvojice je na potrhání se smíchy . Maximální zábava, Boris Rosner dabuje, Isabelle Renauld hezká

Robin Hood: Král zbojníků (1991)

Viděl jsem několik Robinů Hoodů, ale tenhle je teda nejlepší, dvojka Kevin Costner a Morgan Freeman (například se modlí a Robin Hood mezitím bojuje) báječné a navíc Bryan Adams ňam,ňam :-)

Katakomby (1940)

Jakže to bylo "... ale karty hraje jako ponocnej " ? Další genijální role Vlasty Buriana : Řekl jsem snad něco nesalóóního ?

Králova řeč (2010)

Všechny tři hlavní postavy Helena BONHAM CARTER, Colin FIRTH a Geoffrey RUSH hráli úžasně a bylo to hodně silné. Již se těším, že si pustím koktajícího Bertieho znova v anglickém znění. Podívejte se také ...

Jak se budí princezny (1977)

V této pohádce je nejlepší Vladimír Menšík o tom vůbec nepochybuji ! Ještě, že nechtějí, abych dělal orla, já bych se snad ve vzduchu neudržel ... Ten převozník tam snad chrápe a pramice nikde Možná nejlepší pohádka s 3mi oříšky, V. Vorlíček

Lovci pokladů (2004)

Jé tohle se mi opravdu líbilo, tohle je moje krevní skupina. NEchybělo mi ani cestování na biči či klobouk , to zase Indy. Abigail je zajímavé jméno. Zde mi přijde, že Abigail není blbá pampeliška jako třeba INDE

Pomáda (1978)

Když muzikál Pomáda šel do kin, tak jsem pomalu přestával tahat kačera. Líbí se mi, budu si jej muset znova pustit a rád, abych mohl zde napsat hlášku o buchtě v troubě, jak to tam přesně je :-)

Samotář v Seattlu (1993)

Výborná romantika. Nejlepší je poučení dané otcem (T.Hanks) synu Jonášovi (R.Malinger) před odjezdem s přítelkyní Viktorii na víkend : Odjedu ráno a zůstanu tam přes noc. Budeš tady s Clarice, takže se můžeš dívat na Noční můru z Elm Street a podobný blbiny. Jonah : To jedeš s ní ? Jedu s Viktorií ano A chovej se tu slušně, rozumíš. Neskákej do kopřiv, jen co za mnou zapadnou dveře. Nic si nezlom a nechci žádný tržný rány. Když přídeš o prst, zůstaneš bez něj. Nepočítej, že ti zaplatím operaci nejnovější laserovou metodou.

Osobní strážce (1992)

Je to jedna z královen romantik, má to všechno, je to akční, ale zároveň romantika. Whitney Houston je hezká, asi na to dneska na Prima Love kouknu

Ledové ostří (1992)

Šest hvězdiček ! *** Není bruslení jako bruslení. zoubky. Tvrdej prvotřídní hokejista NHL Doug princeznu ledových ploch Kate zlobí, krotí a ona ho nešetří též. Co se škádlívá, to se ... zoubky Kate s partnerem na začátku bruslí na sejnou hudbu jako králíci z klobouku. zoubky (22.01.2014)