Dexter (2006) (seriál)

Naprosto netypický seriál o charizmatickom a sympatickom sériovom vrahovy Dexter Morgen(Michael C. Hall), ktorý pracuje ako vyšetrovateľ v radoch polície a vo voľnom čase vraždí iných sériových vrahov sa Vám fakt dostane pod kožú. Pre mňa 90%

Lovci duchů (2005) (seriál)

Veľmi sympatická dvojica hlavných protagonistov Sam (Jared Padalecki) a Dean (Jensen Ackles) bojujúca proti rôznym démonom, duchom a rôznym nadprirodzeným veciam. Tento mystery serial ma nasprosto dostal a je len málo seriálov s podobnou problematikou, ktoré sú tak kvalitné. Pre mňa 80%

Californication (2007) (seriál)

Hank Moody (David Duchovny) je dokonalý jeho vtipné, sarkastické s času na čas aj sexistické narážky hlavne na hlavy nežných polovičiek sú nezabuduteľné a podivný „ masturbujúci “ chlapík Charliho Runkela (Evan Handler) ten je fakt božský . Pre mňa 90%

Dva a půl chlapa (2003) (seriál)

Hláskujúci a sarkasticky Charlie (Charlie Sheen) je úžasný, vtipný a sympatický, ale Alen (Jon Cryer) mu zdatne sekunduje. Pre mňa 80%

Teorie velkého třesku (2007) (seriál)

Od tvorcov seriálu Dva a pol chlapa opäť prichádza úžasný seriál o partii inteligentov, ktorý sú taký trápny až je to neskutočne vtipné a hlavne Sheldon (Jim Parsons) ten je neskutočný a predstaviteľka Penny (Kaley Cuoco) je neskutočne sexy. Pre mňa 90%