Sanctum (2011)

Kvalitných filmov z jaskynných priestorov je dosť málo a myslím si, že Sanctum patrí k tým viac vydarenejším. Občas to bolo strašne tupé a ani herci nestáli za nič, ale cení sa to prostredie a jaskynné labyrinty. Bavil som sa. Pre mňa 60%

Gangsteři (2010)

Príjemné herecké obsadenie a pár vydarených akčných scén a jeden veľmi pekný zhruba 7 minútový útek pred políciou ten sa mi fakt páčil. Zhliadnuť sa to dalo. Pre mňa 60%

Mechanik zabiják (2011)

Role ako bola táto sú jednoducho pre Stathama ako stvorené a on sa pre ne jednoducho narodil. Dokázal to už niekoľko krát či už to bolo vo filme Kuriér, Zastav a neprežiješ či Rallye smrti a pod. Foster tam akosi nepasoval, ale budiš. Mnoho veci sa tomuto filmu dá vytknúť, ale ja som sa celkom bavil a to je základ. Pre mňa 60%

Scott Pilgrim proti zbytku světa (2010)

Toľko nápadov pod jednou kapotou som už fakt dlho nevidel. Nápadité, ujete a užasne. Edgar Wright vždy vie namiešať pravú a nefalšovanú zábavu. Už sa teším na jeho ďalší snímok. Pre mňa 80%

Děti (2008)

A vraj deti sú naša budúcnosť to sú keci. Nádherné atmosférické divadlo, ktoré svojou atmosférou z času na čas spôsobovalo nemalé zimomriavky. Veľké Britské prekvapko pre mňa a po Eden Lake asi druhý najlepší horor čo som z britskej kuchyne videl. Pre mňa 60%

Hatchet (2006)

Bejkoovina pri ktorej som sa nehorázne bavil. Vrelo doporučujem. Pre mňa 60%

Tisíc a jedna noc (2006) (seriál) odpad!

Fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Legenda o sovích strážcích (2010)

Nadherná do detailu premakaná animácia. Sovie bojové scény boli tiež nádherne spravené, ale dejovo to bolo hodne slaboduché. Pre mňa 70%

Rychlejší (2010)

Opäť a zasa drsný a za pomstou sa ženúci Dwayne Johnson, fetacký polda Billy Bob Thornton a jeden hezoučky zabijak k tomu. Solídny akčňák z celkom slušným hereckým osadenstvom. Pre mňa 60%

Vem si mou duši (2010)

Škoda, že Wes Craven po dlhšej hovorovéj odmlke dokázal natočil len takúto naprostú kravinu. Dúfam. že Vreskot 4 nedopadne tak hrozne ako tento film. Pre mňa 40%