Sousedi 2 (2016)

Ujeté slušně natočené pokračování, s nechutnýma puberťačkami alias "vypatlané kozy". Jinak jsem se slušně bavila a po scénce s airbagem, jsem si musela jít vyměnit kalhotky:-)) . Ale rozhodně bych takový život nebrala a nechápu jak někoho taky může bavit, myslím ty pařby a různé sekty ujeté.//viděno na DVD: 74%

Číšníci (1995)

Blbost, kravina, komedie o ničem. Asi nejhorší film Paola Villaggia. Toto doopravdy není komedie, možná jsem se dvakrát max třikrát něčemu málo za hihňala, to bylo asi vše. Jedna hvězda za Paola.//viděno na DVD: 8%

Šakal (1997)

Špičkově natočený film. Jeden z nejlepších filmů Bruce Willise. Až na ten blbý šťastný konec, škoda jak to skončilo. // viděno na DVD: 95%

Číslo 5 žije (1986)

Na takových klenotech jsem vyrůstala, opravdu špica film. A ke všemu s výtečným obsazením a navíc dokonalým původním dabingem. Prostě luxusní filmařina.// viděno na DVD: 100%

Cena moci (2015)

Jak je snadné člověka změnit (peníze, moc, člověk) bez těchto věcí by byl svět mnohém lepší. Jinak film jako takový, docela nuda, film nemá téměř nic čeho by se divák chytil. Jediná kladná věc je docela slušné obsazení. Myslím tím Nicolase Cage. // viděno na DVD: 29%

Leon (1994)

Není co dodat! // viděno na DVD: 96%

Pixely (2015)

Správně natočená kravinka, co má šťávu:-)) Máto slušné obsazení, slušné efekty a i děj kupodivu to nějaký má. Udivujemě co všechno nenatočí. Rozhodně jsem se bavila. // viděno na DVD: 80%

Max Payne (2008)

Tak tohle se fakt nepovedlo, slušný pokus o s filmování kultovní hry, se drobátko nepovedlo. Sice slušné obsazení ale špatný scénář a režie. A hlavně zbytečně roztáhlé. Musím říct že jsem se dost nudila. // viděno na DVD: 41%

Střihoruký Edward (1990)

Jeden z nejlepších filmařských klenotů světové kinematografie, výborný děj, obsazení, režie. Ale na pět * to bohužel není. Jinak lidi jsou pěkné svině, jako vždy. //viděno na DVD: 80%