Milujem Slovensko (2013) (pořad)

Ja už som to pozrela asi 4 krát a furt neviem prísť na to, čomu sa tam všetci tak strašne smejú.

Myši na scénu (1993) (seriál) odpad!

Nejaký pííííp si myslí, že keď je to kreslené, tak je to pre deti. Pííííp, ktorý nemal nikdy deti a dúfam, že ani nebude. Ako večerníček je to absolútny odpad nevhodný pre malé decká. Ako hororový animák pre rodičov s prižmúrením všetkých ôk možno.

Marie Růžička (1994) (TV film)

Hrozne ma rušilo, že kráľ aj jeho radca mali celých 66 minút ten istý krejzlík, ono to chcelo vyzerať ako nejaká nóbl krajka, ale asi to háčkovala pani vlásenkárka po večeroch. Ináč lepší priemer, vcelku dosť sranda. Decku by som to ale nepustila, ešte má čas na sračky.

Kriminálka Miami (2002) (seriál)

Bájka o tom, ako na základne jedného pičného chlpu z miesta činu zistia, že páchateľka býva pri fekálnej nádrži, zneužíval ju otec a pred 15 rokmi prekonala osýpky, jej číslo sociálneho poistenia, adresu a meno jej kocúra. A prídu si po ňu so želiezkami. Alebo to bol kozí chlp? Muster každého dielu je totožný, menia sa len chlpy. Hrozná sranda.

Stalingrad (2013)

Toto je presne film, ktorý uvedie televízia JOJ, alebo Prima. Výpravný, farebný, príšerne digitálny, príšerne farbotlačový, bombastický....niečo, čo má vyzerať ako šľahačka, ale je to len pena na sračke. A to je prosím RUSKÝ film.

Tři mušketýři (2011) odpad!

Nenapadá ma lepší výraz, ktorý by jedným slovom popísal, čo som to videla. Jedine že to bola mamutia kokotina. Nemalo by byť takéto prznenie predlohy už trestné? Žeby sa to trestalo 30 ranami mečom na plocho po vajciach, aby ich nadosmrti prešla chuť dačo ešte kukrviť.

Vraždy v kruhu (2015) (seriál)

Páči sa mi, ako česká polícia dáva priestor aj handicapovaným občanom, a ako máte v tých Čechách všade bezbariérové prístupy. Bohužiaľ, na politickú korektnosť ČT kašle, ani jeden z členov tímu sa zatiaľ neprofiloval ako gay, transsexuál, černoch, Róm, alebo Kelt. Ani psom a iným zvieratám nedávajú dostatočný priestor.. Trojan sa profiluje od začiatku ako trotl,ale to nie je menšina, bohužiaľ, to je veľká väčšina, takže za to si ČT čiarku do boja za práva minorít nedá. Ináč je to nuda, nuda, blbé kecy, zas nuda, zas kecy, zas blbá nuda.....Ale zistila som, že podľa horoskopu je Ondrej Rigo veľmi šarmantný pán. Pravda, pokiaľ nemláti bezbranné ženské trubkou po hlave. Tak aspoň dačo.

Padesát odstínů šedi (2015)

Klasický príklad toho, ako obrovské promo urobí z priemernej sračky veľkofilm. Iste, keby som mala o 30 rokov menej a rozmýšľala, či sa dám preplesnúť od partnera po prdýlce, možno by som sa na ten film pozerala trochu ináč. Ale čo už ma na prahu dôchodku môže prekvapiť? Veľmi málo.Nie je to ani zázrak, ani absolútny prepadák, je to obyčajný zbytočný a nudný film, ani dráma, ani romantika, ani erotika, 50 odtieňov sračky by ma možno zaujalo tak isto. Na odpad to nemá, do dvdčka v aute sa to celkom hodí, keď zavzdychajú, treba hodiť okom na monitor, ináč to nebude rušiť.

Aladdin a lampa smrti (2012) (TV film)

Kúzelná lampa bola Made in China, tak sa nedivte, že z nej uniká kadejaký sajrajt. Ináč je to desná sračka.

Vídeňská nemocnice - Donauspital (2012) (TV film)

Mala som možnosť vidieť niekoľko nemocníc v Rakúsku aj zo zákulisia, nezdá sa mi, že by práve SMZ Ost bola najväčšia, sú aj monštróznejšie. Ale že to uvidím ešte raz na ČT2, to mi vzalo dych.