Hranice smrti (2007)

Halt sú tí Amíci tak zmlsaní, že nejaký problém si všimnú, až keď naň ukáže krásna baba. A JLo dopadne ako veľa krásnych žien vo filmovom priemysle /ostýcham sa napísať herečiek/. Stačí, že je vo filme a vyzerá. Potom si myslí, že keď vyzerala v 50 filmoch úspešne, že sa z nej stala automaticky herečka. Nestala, vidno to aj na tomto filme. Tú žeby zaujímali nejaké mŕtve robotníčky????

The Bachelor (2002) (pořad) odpad!

Nemáte v tej TV HNOJ dosť peňazí na natočenie vlastnej kokotiny?

Beowulf (2007)

Hrozne mi vadila tá animácia, vyzeralo to tak, že všetci herci ochoreli na parkinsona, trpia stuhnutosťou a bradykinézou. Miesto ponorenia sa do deja som sledovala, kto má aké rozvinuté príznaky, ako mu to postihlo mimické svaly, chôdzu. Zaujímavé, že ani jeden z nich netrpel dosť typickým trasom. Ani druhý pokus pozrieť si film nedopadol lepšie. Pravdepodobne zahaprovala produkcia a nedodala potrebné lieky. V podstate veľmi neviem, o čom ten film bol, tak ani nehodnotím. Až sa im zlepší zdravotný stav, tak si film rada pozriem.

Svatby podle Mary (2001)

Tento filmík si dávali Nemčúri naraz asi na troch staniciach. Tak jedného večera, keď som už ani žehliť nemala čo a na búranie jadra bolo už neskoro, som si to kukla. No, pseudohviezdne obsadenie, ale zato sračka riadna, poctivá. Len by ma zaujímalo, kto v tom páriku je za maminku a kto za otecka.

Hrůza v Connecticutu (2009)

Nechápem, prečo si tí idioti museli kúpiť najväčší barák, aký bol v Connecticute v ponuke. Navyše plný duchov, handrových kostlivcov, krvi a kadejakého sajrajtu Pravda, je mi to jasné, nebol by film. No, nebola to až taká hrôza....čo vlastne pre horor nie je bohvieaké hodotenie, hehe.

Malá Miss Sunshine (2006)

A priori nemám rada komédie, a už vôbec nie americké rodinné. Výnimku tvoria niektoré filmy Leslieho Nielsena, a od včera večera aj táto skveláááááá, úžasnááááááá, úchvatnááááááá komédia. Komédia, ktorá mi vohnala slzy do očí. Komédia, ktorá skončila happy endom, ale ten nebol tak sračkovoružovoamerický, ale skrátka šťastný. Toto dielko si odo mňa jednoznačne zaslúži 5 hviezd.

Pláž 33 (2012) (pořad) odpad!

Tento potrat mi nestál ani za riadok. Ale dnes som sa dozvedela túto fantastickú správu. Citujem doslovne: ,,Aj napriek tomu, že Pláž 33 bola viackrát najsledovanejším nespravodajským programom tohto leta, rozhodli sme sa pre programovú zmenu a nasadzujeme nový dramatický, rodinný seriál s názvom Horúca krv so skvelým hereckým obsadením. Na finále šou Pláž 33 sa diváci môžu tešiť už budúcu sobotu,“ potvrdila Novému Času hovorkyňa Markízy Oľga Dúbravská. Sťahovať najsledovanejší program z vysielania, to je možné len v TV Murfíza. Jen houšť a větší kapky, ako vravia bratia Česi. Ešte niekoľko takýchto Pláží a Fariem a Murfíza možno ohlási bankrot. :))))))))))

Machete (2010)

Z celého toho filmu mám pocit, že štáb a herci sa bohovsky bavili, kým to natočili. Pišta Seagal po dlhej dobe predviedol skvelý výkon. Myslím, že by sa mal konečne vykašľať na role záchrancov sveta. Ako slizký a odporný záporák bol neprekonateľný, ani pupok a podbradok na ňom nevadil. Váham medzi 4 až 5, je to také 4 a 1/3. Keď si to pozriem ešte párkrát, tak sa definitívne rozhodnem.

Slavnostní zahájení XXX. Letních olympijských her 2012 Londýn (2012) (pořad)

Mám víziu. Miesto Alžbety by skákal padákom Lenin, tavili by sa delá na pluhy a hutníci odliali 5 obrovských kosákov.....Za tým by nabehli na značky masy opálených vojakov v bielych trenkách. Jozef Colotka, na chvíľu bez kyslíkovej masky, by odpálil spartakiádny oheň, pričom by trafil dvoch statných ošetrovateľov, maskovaných v uniformách čestnej stráže. Ústredný tajomník ÚV KSČ by potom v priamom prenose z vládneho sanatória dal pokyn na začatie 30. spartakiády na Strahove. Nič nové, len tá technika je dnes lepšia.

Valmont (1989)

Jedno veľké sklamanie. Valmont vyzerá ako hlúpy Jano, čo prišiel k peniazom a teraz si môže dovoliť všetko fiknúť, markíza sa nudí, lebo ju zas nemá kto fiknúť, tak vymýšľa, koho by nechala prefiknúť. Mme de Rosemonde je sklerotická stará babka, mme de Tourvel je naivná, nevýrazná puťka bez akejkoľvek citovej hĺbky a vášne. Stačí pár viet s Valmontom a už je na lopatkách. A rytier Danceny kuká ako teľa na nové vráta. Skrátka zostal len sterilný vývar nebezpečnej, zžieravej , ironickej a veľmi kritickej knihy. To asi pre slabšie nátury.