Ženy, které nenávidí muže (2012) (TV film)

Nedokoukáno. Jednu *, že odpad dávám něčemu od začátku nekoukatelnému a také proto, kdyby nakonec přeci jen nějaká zazářila. Třeba to někdy dokoukám (ikdyž nevím nevím) a hodnocení upravím. Nezaujalo.

Dabing Street - Ženské zbraně (2018) (epizoda)

Tak nám spadnul hodně nejen Bitcoin, ale trochu i Dabing Street, ikdyž korelace mezi těmito dvěma světy je rovna nule. Všechny díly od 1 do 4 jsem si včera zopakoval a přidal bych půl hvězdy u všech, protože mě díly dostaly ze špatné nálady. Říkal jsem si jak je to super. Ale nechám to tak, protože a dnes zatím za 3*, protože kočky.... ty ženské zbraně ehm.... jste měly nějak slabějc nabroušené drápky, že? A to se to na začátku tak pěkně rozjelo. A pane Preissi..., všiml jste si, že jsem užil vokativu za to, jak jste se nám rozmluvil až Vás museli vypípat. Jandova léčba zabrala, že? :-) Ale i tenhle díl si pustím ještě minimálně jednou. Beztak je to asi jediné z celého týdne v TV, co mne dokáže dostat do lepší nálady krom nějaké pořádné energetické muziky. Už je to natočené celé a nějaké povzbuzování jak na pardubické bohužel nepomůže. Tož uvidíme. Ale co, kdyžtak si to doma aspoň předabujeme podle svého :-)

Dabing Street - Vulgarismy (2018) (epizoda)

Tak opět za 4*. Zelenka, ikdyž jsem citlivá umělecká duše, tak já něco vydržím chlape, víme?! Smíchy jsem se nepochcal ani při Bartoškovo geniálním smutečním projevu v prvním díle. Ikdyž, přiznávám, už jsem pomalu kapal. Takže až se zechčiju smíchy proudem, dám opět za 5* a třeba s hvězdičkou. Už se na to těším a doufám. Ale tím vůbec nechci říct, že to byla nuda a nebyla prča, to vůbec ne. Těšil jsem se celý týden jak malej fakan a podle očekávání z dílů 2-3 mne 4 nezklamala. Ale 1 díl u mne stále vítěz a další celkem vyrovnaně na druhém místě. Čeština je krásný a bohatý jazyk a schválně mi řekněte, jaký jiný jazyk nabízí tolik výrazů pro jeden význam, kterými můžete ladit celek jak orchestr! .... Ale dále.... BBC v uvedeném překladu je pro mne fakt news :-))) .... Co je to internet? To je tam kde máš ty kozy :-)))) ..... A prášky proti agresivitě za 200K balení, tak ty by měly na mne zcela opačný vliv. Díky té ceně samozřejmě. .... BUM !!!! A teď bacha vole: Míra Krobot na hrad. A srovnat do latě ten zbytek, co zůstane bez vyhazovu nebo zlomení zlodějských pařátů nebo dalších údů! A bez megafonu! Klidně neslušně prosím! Pussy v překladu promíjím bez mrknutí. Na Krobota bych si vsadil, co mi po naší zoufalé národní prohře v lednu léta páně 2018, zbylo. Já už ho dalších pět let nesnesu ani nadabovanýho!.......... Dnes po x tém opáčku tohoto dílu hlavně kvůli Krobotovi dávám jednu hvězdu navíc i s tím, že si tím pádem nenechávám rezervu. Další hvězdu ne kvůli vulgarismům, ale díky rejžadabingkoncertu Krobota. To je majstrštyk a snad lepší být fakt nemohl. Nebo že by herec mohl ze sebe vydat víc, než že se nakonec pochcal? :-)))

Manželské etudy po 35 letech - Ivana a Václav (2018) (epizoda)

Uživit pět dětí, sebe a domácnost z obchodu, kam možná jen slunce chodí v poledne nakouknout a ještě ho tam musí Václav zlákat a pustit, to je asi dost těžké. Ale co... kdo židle má, aspoň bydlí :-) Osobně jsem pro vztah na celý život. No... snad se to tomuto páru už povede. Uvidíme. Apropo, bude se točit dál nebo je to definitivní konec? To možná nikdo neví. Nějak jsem se této odpovědi nedočkal nebo, pardon, snad nevšiml. Třeba po 45 letech? Je to asi nejen pro mne trochu depresivní, jak čas letí a co se dovede přihodit. Ale co, to je prostě život a toto jsou jedinečné dokumenty, které píše život a paní Helena se občas přitočí a točí. Děkuji paní Třeštíková!

Teremin (2010) (divadelní záznam)

Hele to dejvický divadlo má jako jakou vlnu? Kmitočet? Megahertz (megaherci), víme? No mě je to vlastně jedno. Já jen tak, že mě to zajímá. Ale já jsem prostě nějak automaticky naladěný na vlnu stejnou. A vlastně asi počínaje právě Tereminem. Vvííííjůůůůjjjuujvíííjůůůů :-)) Viděl jsem ho 2x v divadle a pak v TV. Málokdy dávám 5* a tady jsem nejdřív dal 4 a kdyby to šlo jemněji tak 4,5. Po x-tém vidění záznamu přidávám pátou. Vždycky tam najdu další a další plusy a mínusů je tak málo, že teď právě o žádném nevím. Jak to, že je to tak nevyrovnané pane Teremine, vždyť každá baterie má jedno + a jedno - a vy pane Teremine máte v té hře o Vašem životě tolik diváckých plusů :-) ...... A DD, nechcete zkusit také Teslu? Trojan by se na toho elegána také výborně hodil. To byl další podobný průkopník kouzelník té doby s bohatým osudem a děním kolem sebe. Byl to takový předskokan všech dalších kouzelníků vynálezců, ale důležitý předskokan bez kterého by nebylo dnes vlastně skoro nic. A na jevišti by mohly být s kouzlícím Teslou a jeho zářivkami a výboji a blesky z jeho transformátoru další jeho vynálezy napájené bzučícími alternátory, Wardenclyffe věž i třeba jeho milovaní holoubci, milující obdivovatelka Katty a mnoho dalšího. Hhmmm jak já bych se těšil :-)

Dabing Street - Budování mediálního obrazu (2018) (epizoda)

Hele to dejvický divadlo má jako jakou vlnu? Kmitočet? Megahertz (megaherci), víme? No mě je to vlastně stejně jakože jedno. Já jen tak, že mě to zajímá. Ale já jsem prostě nějak automaticky naladěný na vlnu prostě stejnou. Už od dob kmitočtů pana Teremina. Vvííííjůůůůjjjuujvíííjůůůů :-)) .... A bude tam dabovat Jágr? No já na hokej vůbec teda nejsem, ale mediálně by to asi pomohlo :-)) Za mne, dejtě mě vědět, až tam bude Trojan? Zatím tam dost hustě chybí. A to jsem si vzal lupu. A nic. Jenom šprcky na mixáku :-)))) Deeejjvíííceee !!!! Holek tam bylo ještě taky furt málo :-)) Dokonalé - doporučuji si zastavit obraz nad novinami s bulvárními články, které si pak můžete přečíst vedle fotek dívek pokud se vám to povede zastavit čitatelné - ano i takový detail vyvedený v dokonalosti. A zatím u mne vede stále první díl s Bartoškovo geniálním "smutečním" projevem.

Dabing Street - Studio B (2018) (epizoda)

Tak dneska to máme za ten zadek FrFilipovského za čtyři hvězdy, za čtyři hvězdy !!!! Bez megafónu Zelenko !!!! za čtyři !!!! .... jseš hluchej ? :-)))) Pššt za to studio B teda ještě půl hvězdy navíc = 4,5... No aspoň z toho minulého Bartošky projevu jsem se trochu mohl zklidnit. Bylo by to o zdraví. Uvidíme dále. Ale bomba !!!!! Bez megafónu !!! ... Při repríze 2021 zvýšeno u tohoto dílu na 5* protože stále baví a několikrát za sebou - bomba!

Dabing Street - Jiří Arch (2018) (epizoda)

Pět dávám málokdy. Fakt málokdy. To fakt píše nějakej Zelenka? Nepíše to život? :-)))) ... Čermák: "Nedloubej do něj. Dloube on do tebe?... Neužil: Nedloube protože je mrtvej"....... Bartoška: ... já tady telefonuju... tady jsi v krematoriu.... vrať se do sálu.... :-))))) .... Mrtvý Jirka se do sálu nevrátil. Ale já (Jirka) jsem z toho málem umřel :-)))) .... To je fakt o infarkt, takovejhle humor. Budu to muset vidět ještě jednou, tak jako Čtvrtou hvězdu.... ty vole.... které jsem dal také pět hvězd.

Manželské etudy po 35 letech - Zuzana a Stanislav (2018) (epizoda)

Tady více než kdy jindy, ale i v dalších dílech jsem se v každém manželovi trochu viděl. Elektronika a tvoření všeho v tomto a ve více či méně příbuzných oborech to je můj hlavní kůň Stanislave (satelit před r. 89 jsem také vyrobil a to včetně LNB - to byly doby), podnikavý a aktivní jako Pavel jsem a chodil jsem do taneční školy kam jeho dcera (tak to jsem také poznával).....

Manželské etudy po 35 letech - Zuzana a Vladimír (2018) (epizoda)

Tak toto za 3*. Protože ikdyž to není zcela vinou paní Třeštíkové, je tu o manželství málo a ze strany Zuzany ještě méně.... Nás by opravdu zajímalo z toho více a chápu, že monolog pana Vladimíra už tady někoho štval. Ale já jsem se docela bavil. Jinak zatím jsem se v každém manželovi trochu viděl. Elektronika a tvoření všeho v tomto a ve více či méně příbuzných oborech to je můj hlavní kůň Stanislave (satelit před r. 89 jsem také vyrobil a to včetně LNB - to byly doby), podnikavý a aktivní jako Pavel jsem a chodil jsem do taneční školy kam jeho dcera (tak to jsem také poznával), mamánek už nejsem no... Jirko..... a tady.... Mám svůj svět jinak vymyšlenej.... nojoooo.... velmi dobře chápu, že tu pana umělce a jeho svět mnozí diváci nevydýchali a berou ho jako.... jak se tu mnozí vyjádřili. Ale on je to umělec vážení a to někdy nemůžete prostě svýma všedníma očima chápat.