Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
9 fanoušků
/ 9 bodů
fukac
Lukas Toma
Žilina, Žilinský, Slovensko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Komedie
Akční
Drama
Dobrodružný
Animovaný
film
seriál
pořad
TV film
hudební…
USA
Velká Británie
Německo
Francie
Kanada
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Surfařská svoboda
(2008)
Útěk do divočiny
(2007)
Forrest Gump
(1994)
Vykoupení z věznice Shawshank
(1994)
Šílenci na prknech
(2001)
Zelená míle
(1999)
Statečné srdce
(1995)
Rychle a zběsile 5
(2011)
Avengers
(2012)
Nespoutaný Django
(2012)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
9 bodů
Fanklub
(9)
eaten
K-e-n-y
Kmesosson
Men.e.cz
maly_kapo
Pidzak
jancurko
Beast999
domi4199