Není čas zemřít (2021)

Toto bol najhoršý zo všetkých, celkovo Graig, mi ako bond nesedel, chýbal mu šarm. Bond skončil ako skončil Brosnan. Tento nový štýl bondobky je taký sterilný bezfarebný presne ako súčasná doba kde sú určité veci potláčané aby sa aj ludia stali sterilní. Proste jednu hviezdičku dávam len zato že je to Bond. Ostatné bondovky okrem Graigovích som videl minimálne 20-30x ale tieto a hlavne tento posledný stačíl raz, ešte že umrel, tak dúfam ho dobre pochovali aby sa nevrátil ako transexuálny-afro zombík.

Krokodýl Dundee rytířem (2020)

Film pekne ukazuje zvrlosť súčastného sveta a hollywoou kde všade treba silou mocou tlačiť afroamerických hercov a kde médiá všetko prekrucujú.

Pumpa (2020) (seriál) odpad!

Ak sa na tomto niekto zasmeje, tak akurát tak inteligentčná spodina. A bez urážky.

Sviňa (2020) odpad!

Politicky tendenčné. Veď idú volby. Aspoň keby to bolo ozaj o tej najväčšej svini a to o úžerníkovi z Popradu predchodcovi tej dnešnej "ropušky. Ale pre progresívnych voličov svätých pätoro.

John Wick 3 (2019)

Už sa to dostalo do kategórie Sci-fi. Každý druhý človek na planéte je profi zabiják a ten čo nie je, ten pracuje tiež pre organizáciu. Len neviem kde sú tí dobrý, tí asi v ďalšom dieli priletia z inej planéty.

Vetřelec: Covenant (2017)

Ani ryba ani rak, nevedno či to brať ako pokračovanie Promethea alebo Votrelca. Skorej by som sa asi priklonil k Prometheovi a len ako nutný doplnok Alien na sledovanosti. Herci sú tak nesimpatický že človek nakoniec fandil tým príšerkám. Z celého filmu stálo zato posledných 20 minút.

Resident Evil: Poslední kapitola (2016)

Dosť slabý príbeh ale hlavne to ako to bolo natočené. 80% filmu sa odohráva za tmy s preblikávajúcim svetlom (epileptikom neodporúčam). Samotné akčné scény sú príliš rýchle a krátke a hlavne zaberané zblízka, takže ani sa nedá zistiť kto ským a koľkáty krát sa už bije. Film pôsobí ako by to bolo písané len pre nejaké dve postavy a ostatný su tam len do počtu, ono tomu nasvedčuje už aj to že človek ani nepostrehne kde a kedy kto vypadol zo scény. Za toto by som režiséra ocenil zlatou malinou.

Sedm statečných (2016) odpad!

...o tom ako posrať dobrý originál liberálnimi sračkami

Wilsonov (2015)

Pošahaný film ale konečne niečo s Česko - Slovenskej tvorby za posledných 20 rokov čo stálo za to si pozrieť.