Juno (2007)

Ellen Page je výtečná. Ona ani nehraje, ona prožívá. A vůbec - celý film (můžu ho vidět kolikrát chci za sebou) je báječný. Příběh o těhotné středoškolačce a o tom jak se k tomu staví rodiče, okolí i ona sama je podaný jemně a příjemně, dokonce vtipně - tak, že se divákovi rozhodnutí Juno nepříčí a vůbec se na ni nedívá skrz prsty " za vysoký morální přestupek" v podobě malého uzlíka v bříšku. Kupodivu mi ve svojí roli nevadila ani J. Garner, kterou osobně vůbec nemusím. Pohodičkový film bez výrazných chybiček!

Bulšit (2001) odpad!

Nerada filmům dávám odpad, vždycky se snažím najít alespoň jednu pozitivní věc - ale u Bulšitu to prostě nešlo. Nevkusné opakované vtipy typu "prdnu si a všichni se začnou smát" vyšli z mody, aniž by do ní někdy vešly. Film zesměšňující teen-filmy by šel udělat tisíckrát lépe. Vrchol amerického nevkusu!

Transformers 3 (2011)

Čeho je moc, toho je příliš - říká se. A Transformers už je moc. Kupodivu se na to dalo dívat aniž bych měla větší nutkání zvracet, přesto jsem svoji ruku nedokázala udržet - ta mrška pořád mačkala jednu hvězdičku - já původně chtěla dát dvě, ale což, proti své ruce toho nadělám málo. Bez v prvních dvou dílech nesnesitelné Megan Fox se třetí díl stal naprosto nesnesitelným. A trapné komentáře Shiavých rodičů...ne, ne - moje ruka měla pravdu.

Beetlejuice (1988)

Nejslabší film Tima Burtona, ale pořád se na to dá dívat, i když nemám ráda zlatá osmdesátá. Nezaskočí ani neurazí.

Holky na hlídání (2007)

Mám Johna Leguizama moc ráda, takže když jsem film viděla poprvé, sama sebe jsem přemlouvala "Ale vždyť to není tak hrozný film" - a abych se utvrdila a dala alespoň tři hvězdičky, pustila jsem si to znova. Ani John L. to nezachrání. Příběh nevypovídá téměř o ničem - vlastně o ničem. Středoškolačky - děvky, to je téma, které mě fakt nebere. Kat Waterston - nemůžu říct nic, co by se mi na ní líbilo.

Vlčí bouda (1986)

Co se tím snažila režisérka říct? Tohle není můj šálek kávy a nejhorší mi na tom přišli ty pofidérní "výkony" obsazených - bojím se to vyslovit - herců.

Metropolis (1927)

Píše se rok 2012 a jsem uchvácena. Takhle si lidé představovali 21. století? Překrásné zpracování němého filmu.

Mr. & Mrs. Smith (2005)

Předvídatelný akční (romantický?) film, které jsou v Hollywoodu jako na bežícím pásu. Nebudete se nudit, ale nijak vás to nepřekvapí. Prostě za 3*.

Jackass: Film (2002)

Jde vidět jak jsem Američani pojebaní, ale smála jsem se. U některých, někdy už to bylo nevkusné.

Prokletý ostrov (2010)

Nevím, kdy naposledy jsem z filmu byla na konci tak zmatená a unesená zároveň. Leonardo Di Caprio není jen "romatický floutek". Scény, příběh - všechno zapadalo. Pěkná podívaná, méně jak pět hvězdiček, to by byl hřích!