Denda3

Denda3

3 body

• 20.5.2011  08:58

je to absolutní "hovadina", bez nějakého děje, ale strašně vtipná(alespoň pro mě), celý ty dvě jsou jedině za to jak jsem se po celou dobu smála.

• 9.5.2011  10:48
    Pomsta (1990)

Ne že bych dávala nějak extra na komentáře ostatních, ale stejně jsem v celku ráda, že jsem se podívala na tento film dříve než na jeho hodnocení. Je to moc krásný film sice na thriller ne až tak akční a krvavý, ale zase v sobě má spoustu emocí. Určitě bych mu nedala míň než ****....

• 10.2.2011  13:37

Na konci filmu jsem s údivem seděla u televize a nevěřila jak na vás film může tak silně zapůsobit a vyvolat ve vás tak silný emoce. Můj nejoblíbenější film s tématikou drogy.

• 10.2.2011  13:30

Nemůžu si pomoct, ale z tohohle filmu mě vždycky běhá mráz po zádech. Viděla jsem ho už tolikrát, a přesto mě baví se na něj koukat znovu a znovu, i když to nemá to kouzlo a překvapení prvního shlédnutí.

• 1.2.2011  16:15

Tak tento film mě absolutně zaskočil, po deseti minutách jsem to chtěla vypnout. Myslela jsem, že je to stupidní romantický film bez zápletky, ale jakmile se rozjel a začala být vidět druhá strana a vše se začalo vyjasňovat, tak jsem se do toho úplně "zažrala". Takže doporučuji ten nudný začátek vydržet, protože nakonec z toho vyleze zajímavý film plný překvapení.

• 29.11.2010  23:02
    Kokain (2001)

Pokoušela jsem se nebýt ovlivněná v hodnocení faktem, že byl Johnny Depp značnou část filmu opravdu kus, ale alespoň půl hvězdičky mu za to přísluší. Filmy s námětem závislost na drogách se u mě dostali mezi oblíbené a i filmy podle skutečné události mě zajímají. Když do toho všeho zahrnu dobré herecké výkony a síla lásky k dceři, závislosti jak na droze tak na práci dealera, tak nemůžu hodnotit jinak. Naprosto jedinečný snímek o člověku který je jako na houpačce. Chvilku na vrcholu, chvilku úplně na dně. Nemohla jsem hodnotit jinak. Určitě stojí za shlédnutí.

• 29.11.2010  22:57
    Candy (2006)

Celkem pěkný film, celkem i dojemný a dobře zahraný. Mimo to s mým oblíbeným námětem a hercem. Ale postrádala jsem v tom věrohodnost závislosti na droze. Lidé kteří jsou takovou dobu a v takové míře závislí na heroinu podle mě vypadají mnohem hůř, přitom oba dva herci po celý film vypadali dobře. A i prostředí ve kterém žili bylo na poměry feťáků docela normální.

• 27.11.2010  17:35
    Pingu (TV seriál) (1986)

Seriál mého dětství. I teď když ho zastihnu v televizi se na něj s radostí podívám. Prostě jednička:).

• 26.11.2010  09:31

Brad Pitt je tady neskutečně roztomilý. Ta nejistota a vyplašenost v chování "smrti" dodává filmu strašně zajímavou atmosféru. I když je to smrt, přijde vám sypmatická a milá.

• 23.11.2010  15:57

Je to sice přehnaná slaďárna ale proč ne? Moc jsem nevěřila, že mě film bude bavit ale na konci jsem zjistila že se mi moc líbí.

• 23.11.2010  15:40

Jak pravděpodobné, že se potkají dvě děcka, která vypadají naprosto stejně. Ale jinak celkem zábavný film. Stačí jen ignorovat nadsazenost a brát ho trošku s rezervou.

• 23.11.2010  15:37

A jak se mi to líbilo před pěti lety. Film neni špatný jen je prostě určen konkrétní věkové kategorii. I když netvrdím, že si i diváci starší dvanácti let nepřijdou na své. Prostě taková nenáročná oddechovka.

• 23.11.2010  15:18
    Yes Man (2008)

Velké zklamání. Jim Carrey umí být mnohem vtipnější. Moc jsem se nenasmála.

• 23.11.2010  15:12

Na film jsem se podívala jen ze zvědavosti. Moc jsem neočekávala a to je jedině dobře. Jedna hvězdička je za oběť Jareda Leta, který musel úplně změnit vzhled a jedna za pochopení, že je tento film darován především fanouškům Johna Lennona.

• 23.11.2010  14:54

Nejak to ne a ne dokoukat. Vždy to zapnu a po chvilce se nudím. Tento druh filmu mi asi nesedne.

• 23.11.2010  11:19

Původně jsem očekávala jen partu poflakujících se frajerů na desce. A musim se přiznat, že důvod shlédnutí filmu byli hezcí kluci a zahnání nudy, ale film mě moc překvapil. Původní surfaři začnou jezdit na skateboardu a postupně se zlepšují, vytvoří si tým a začnou vynikat. Jejich oblíbený sport čim dál tím víc ovlivňuje a ohrožuje jejich přátelství a začnou se objevovat skutečné charaktery jednotlivců. Touha po úspěchu, závist, zrada. Moc milý film, určitě se na něj ještě někdy podívám.

• 23.11.2010  11:01

Osudový dotek mě naprosto vtáhl do děje. Přistihla jsem se jak si promítám možnosti které bych volila já a pokaždé když se Evan vrátil vymýšlela jsem co se asi stalo tentokrát. I když jsem viděla film víckrát, vždy mě zaujala jiná scéna. Neodepřela bych mu jedinou hvězdičku.