• Thriller

Komisař Rex (1994) (seriál)

Seriál mého dětství. Komisař Rex je sice rambo v psím kožichu a poslední řady nejspíš psali scénáristé po páté pivě,ale stejně.

Cellular (2004)

Ano,spousta klišé..Ale velmi slušný thiller,podle mého neprávem dost opomíjený.. rychlé tempo,celkem realistický,a podle mě Kim hrála fajn.Mě se líbil :)

Bastardi (2010)

Film, který určitě zaujme. Ale dvakrát ho vidět nemusím :) Dávám 3 hvězdičky,hlavně za výborné,,neherecké,, výkony

Půlnoční vlak (2008)

První část filmu super. Dobrá hudba, hodně slušná atmosféra..čekal jsem fajn film..Zhruba po 35 minutách jsem byl vyveden z omylu. Druhá polovina filmu sklouzává do odpadu, jaký jsem už dlouho neviděl. Děj postupně strácí jakoukoliv logiku. Mohl to být kvalitní thiller, tvůrci ale měli jiný názor a při snaze udělat z něj horor, docílili jediného výsledku - bezhlavé slátaniny se stupidním koncem. Nikdy víc.. ** hvězdičky dávám za dobrý začátek

Všemocný (2011)

Zajímavý nápad, a ikdyž tu zaznělo, že i takový už tu byl, v moři dnešního odpadu určitě zaujme. Bradley Cooper se mi hodně líbil, hraje víc než slušně..jen ten konec trochu přitažený za vlasy:) Jinak docela fajn film na který určitě stojí za to, se podívat.