Eragon (2006)

Tento film ma príšerne sklamal. Síce skvelé herecké obsadenie, ale miestami som si myslela, že to je iný príbeh ako kniha. Dalo sa to skrátiť aj inak, a na takú knihu je jeden a pol hodiny žalostne málo. Obrovská nevýhoda knihy, rozsahovo pomaly ako Pán Prsteňov ale jednoducho nedostatočná "dôvera" filmárov, že to bude naozaj pecka. Alebo? A to ako sa nátačal na Slovensku a o Slovensku ani zmienka, to som si už zvykla.

Forrest Gump (1994)

Dá sa to zhrnúť jedným slovom.. Úžasné!

Thor (2011)

Partia dobrých hercov, či už Hopkins, Portman, Skarsgard alebo Hemsworth, v dobrom a zaujímavom filme, ktorý preniesol severskú mytológiu do modernej doby a vedy.. Nečakala by som, že sa práve na tomto filme toľko nasmejem, aj keď som sa niekedy smiala sama.. Mínus bod za dabing, máloktorý český dabing naozaj stojí za to.. Len ten koniec.. Čakám druhý diel.. A Odinovi chýba nesprávne oko, len tak mimochodom..

V peřině (2011)

Samozrejme, že to nedáva zmysel. Rozprávka je od toho, aby sa nad ňou nerozmýšľalo. Pán policajt Otík je úplne úžasný a odmietam veriť, že ten krčmár je Pepa Vojtek! Nesklamalo :)

Tisíc a jedna noc (2006) (seriál) odpad!

Je mi ľúto slova odpad, že ho musím použiť..