Simpoch

okres Příbram
Běžec, Lyžař... Student

<< předchozí 1 2 3 4 6 7
    • 26.9.2017  08:30
    Závislost za závislost (amatérský film) (2017)

Velmi zdařilý dokument! Jen tak dál kluci. Palec nahoru.

• 3.10.2016  23:04

Čekal jsem na něj dlouho a konečně si ho můžu pustit 10x jako The Art of Flight. Jasně, že se spoustě lidí nebude líbit, že se tam dost opěvuje Travis, ale on je kurňa nejlepší, tak si zvykejte :D Celý film pořád graduje a když skončí, chcete pokračování. Příběh pro spoustu lidí působí nedotaženě a namachrovaně, když se nad tím ale zamyslíte je velmi upřímný a skromný. Muzika je epická, ale nejlepší jsou záběry. Absolutně inovativní, překvapivé a úžasně barevné. Tohle je nejlepší sportovní dokument všech dob. The Art of Flight je skvělý a všichni k němu máme silný vztah. Je to ale jako porovnávat svoje první carvingové lyže s twin tipama, na kterých jezdíte teď. V tomhle filmu je nejlepší snowboarding současnosti. Palec nahoru.

• 29.5.2016  22:17
    Bod zlomu (2015)

Vlastně celá dějová linka ohledně FBI je tu navíc - ta je tragická. Jinak je film fenomenální. Jen zatleskat, že měl někdo odvahu do tohohle jít. Palec hore.

• 29.5.2016  21:47

Není to hezké. Paleček dolu.

• 9.4.2016  20:13
    Ave, Caesar! (2016)

Scénky z natáčení filmů jsou skvělé, příběhy lehké. Někdy až moc. Asi už jsem si zvykl na ostřejší humor. Ale satira skvělá. Palec hore.

• 6.4.2016  12:54
    Díra u Hanušovic (2014)

Víte jakej je rozdíl mezi stojákem a ferarri? Nemám ferrari. Blbej fór? Asi jo, ale pořád lepší než tenhle film. Palec dolu.

• 7.3.2016  23:54

Asi lepší než jednička. Nebabraj se příliš dlouho s hlubokými tématy a jdou rovnou ke srandě. Němci konečně zase přišli s něčím cool. Palec hore.

• 3.3.2016  17:50
    Marťan (2015)

Skvělé. Přes dlouhou stopáž a předvídatelný děj pořád hravé a dobře vygradované.Palec hore.

• 21.2.2016  21:44
    Všiváci (2014)

Úplnej průšvih to není,ale s flashbacky se tu pracovalo dost neopatrně. Přesto ještě palec nahoru.

• 7.2.2016  20:02

No kalhoty mi byly malé :D Jinak je to ale docela bída. Příběh nedrží pohromadě a hra se světlem je spíše zmatená, než vynalézavá. Jinak ale určitě palec hore.

• 28.1.2016  14:48

"Ale Ne!" "Ale ano.""Ale jak?" Kdo má rád Bandu tímhle nepohrdne. Palec hore.

• 18.1.2016  17:03
    Zpátky do školy (TV seriál) (2009)

Pamatuju si na večery, kdy jsem litoval dne proseděného u celé série seriálu. U tohohle jsem nelitoval :) Upřímný humor. Pevně doufám, že přijde film. Six seasons and the movie! Palec hore.

• 14.1.2016  14:11
    Jak se rodí Divočáci (amatérský film) (2016)

Film je v super kvalitě zdarma ke shlédnutí na YouTube Tenhle film je vlastně taková koláž tvorby youtuberů, kteří si říkají Divočáci. Mapuje názory, vzpomínky na natáčení a přidává 3 zbrusu nové sestřihy divočin (krom úvodu a závěru). Bavilo mě na tomhle dílku spolupracovat. Pevně doufám, že se dá dohromady pokračování, které už nebude "pouze" takovýto slepenec. Palec hore chlapi ;)

• 13.1.2016  18:26
    Buddy 'n' Andy (2008)

Bohužel chlapci, tohle se moc nepovedlo. Palec dolu.

• 12.1.2016  22:08

Šílený příběh se skvělými herci. Smál jsem se i mrznul hrůzou. Palec nahoru.

• 10.1.2016  23:00

Skvělé, upřímné, vtipné, dojemné. Miluju Alison ještě víc. Palec hore.

• 29.12.2015  09:55
    Správnej dres (TV film) (2015)

Asi se tu nebudeme bavit o tom, že miss world je hezká... ne? Špatně nehraje, ale dobře určitě taky ne. Zato Mádl exceluje. Scéna ve sprše mě zabila :) Konec je přeslazený, ale dodromady palec hore.

• 18.12.2015  01:15

Je to super film. Jen jsem měl celou dobu tendenci sám sebe přemlouvat, že to není vykrádačka. Ve skutečnosti ale docela dost je. Nejvíc mě proto bavilo všechno nové, včetně herců. Miluju Daisy a doufám, že v dalších dílech se scénáristé příběhově více odvážou. Palec hore.

• 3.12.2015  00:17
    Ronaldo (2015)

Docela slušně natočené, ale tohle si měl CR7 odpustit. Opravdu lituju jeho synka. Palec dolu.

• 22.11.2015  22:47

Po víkendu, který jsem celý strávil prací a kdy jsem si dal dvě piva (jedno k nedělnímu obědu a jedno v sobotu ke Stardance) jsem se za svou pracovitost odměnil návštěvou kina se svým spolubydlícím. Přestože jsem měl za 4 dny naspáno asi 10 hodin se mi u tohoto románu pro děvčata, jehož jsem fandou, usnout nepodařilo... co to dělám se životem? ... Jo a ten film byl skvělý, lépe se půlka třetího dílu knížky zfilmovat nedala. Možná to mohlo být o málo kratší, ale přesto palec hore.

• 17.11.2015  23:32

Docela fajn. Palec hore.

• 11.11.2015  04:11
    Ant-Man (2015)

Šlo to udělat líp. Nenudil jsem se, ale od Marvelu čekám o hodně víc. Polibte mi šos. Palec nahoru, ale jen proto, že si nepřeju, abyste umřeli. To je celý. Sýr.

• 1.10.2015  23:54
    Cashback (2006)

Úžasně nekoncepční. Palec nahoru.

• 24.9.2015  00:51
    Show Leoše Mareše (TV pořad) (2015)

Craig Ferguson to není a nikdy nebude... Ale konečně máme late night! On to Leoš ještě vypiluje. Je to dobrý. Palec hore

• 21.9.2015  23:03
    Slow West (2015)

Ostré. Možná až dost... Palec hore.

• 21.9.2015  23:01

Komedie? No nevím, ale je to super film. Spíš trošku k zamyšlení. Palec nahoru.

• 3.9.2015  22:20

Tak slaďoučký, že bych se poslal. Paleček nahoru.

• 14.8.2015  19:30

Mám rád, když si film umí dělat srandu sám ze sebe. Palec nahoru.

• 10.8.2015  14:25
    Wakeporning (2015)

Hodně mazaný. Dobrá práce chlapi. Na rozhovorech na kameru by se dalo asi zapracovat, ale takhle je to asi větší hlína... Palec hore.

• 4.8.2015  00:31
    Rocker (2001)